Bsc (hons) w naukach przyrodniczych (astronomia i planetologia)

The Open University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bsc (hons) w naukach przyrodniczych (astronomia i planetologia)

The Open University

Badanie przestrzeni kosmicznej uchwyciło wyobraźnię ludzkości jak żadna inna dyscyplina naukowa. Odkrycia w odległych zakątkach Wszechświata i eksploracja naszego Układu Słonecznego pozostają dziś w czołówce nauki. W tej specjalistycznej trasie dostępnej w naszych BSc (Hons) Natural Sciences (Q64) , będziesz rozwijać wiedzę i umiejętności potrzebne do aktywnego udziału w tym przedsięwzięciu.

Będziesz mógł obiektywnie i ilościowo opisywać, analizować, testować i wyjaśniać zjawiska we Wszechświecie, używając odpowiednich narzędzi ilościowych i metod obserwacyjnych.

Najważniejsze cechy kursu

 • Planuj i przeprowadzaj własne obserwacje astronomiczne, kontrolując nasze zrobotyzowane teleskopy optyczne w Observatorio del Teide (Teneryfa)
 • Przestudiuj nasz Układ Słoneczny, planety krążące wokół innych gwiazd, cykl życia gwiazd, ekstremalne warunki w pobliżu czarnych dziur i ewolucyjna historia Wszechświata
 • Rozwiń swoje zrozumienie fizycznych koncepcji i procesów, które leżą u podstaw wielu różnych zjawisk we Wszechświecie
 • Rozwijanie umiejętności matematycznych, analitycznych, badawczych, praktycznych, komunikacyjnych i zespołowych, które są bardzo pożądane przez pracodawców

Szczegóły kursu

Stopień ten ma trzy etapy, z których każdy zawiera 120 punktów.

 • Rozpoczniesz Etap 1 z wprowadzającym 60-kredytowym modułem wprowadzającym i zbadasz jeden moduł matematyki na 30 kredytów w połączeniu z kolejnym modułem 30-kredytowym w dziedzinie fizyki i kosmosu; matematyka; ;Statystyka; lub technologii.
 • W Etapach 2-3 skoncentrujesz się na swojej specjalistycznej dziedzinie astronomii i nauk planetarnych. W drugim etapie będziesz studiować cztery moduły 30-kredytowe. W Etapie 3 będziesz studiować dwa moduły 30-kredytowe, wybierzesz jeden dodatkowy moduł 30-kredytowy i ukończysz studia z 30-kredytowym modułem projektu.

Wymagania wstępne

Nie ma formalnych wymagań wstępnych dla tej kwalifikacji; jednak, aby uzyskać z tego najlepsze, będziesz potrzebował wiedzy na temat koncepcji naukowych i umiejętności matematycznych, a także umiejętności czytania i pisania na dobry poziom języka angielskiego.

Umiejętności rozwoju kariery

Zanim zdobędziesz kwalifikacje, będziesz zdolnym absolwentem z szerokim wachlarzem umiejętności, które są bardzo cenne na rynku pracy - takimi jak umiejętności analityczne, umiejętności numeryczne i komunikacyjne, praca zespołowa, rozwiązywanie problemów i biegłość w posługiwaniu się komputerami. Będziesz także dobrze rozumiał, na czym polegają twoje mocne strony i zainteresowania, i dobrze przygotuj się na następny krok - czy to dalsze studia czy zatrudnienie.

Pracodawcy szukają również dowodów na doświadczenie w miejscu pracy, aby wesprzeć umiejętności zdobyte przez dyplom. Aby odnieść sukces, absolwenci będą musieli być elastyczni i mieć wiele umiejętności, z możliwością pracy w środowisku wielodyscyplinarnym.

Znaczenie kariera

Absolwentów kierunków ścisłych są dobrze przygotowani do pracy zarówno wejść naukowe i nienaukowe. Logiczne, uzasadnione podejście potrzebne do pracy naukowej jest istotne dla szerokiego zakresu finansów, biznesu i zatrudnienia w sektorze publicznym, więc absolwentów kierunków ścisłych - w szczególności tych, którzy mają dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne - jest popyt.

Do pracodawców należą władze centralne i lokalne, NHS, przemysł wodny, przedsiębiorstwa spożywcze i napoje, media i komunikacja, ogrodnictwo, międzynarodowe koncerny naftowe, przemysł farmaceutyczny, organy ochrony przyrody i uniwersytety - w rolach takich jak:

 • badania i dochodzenie
 • Product Design i Rozwoju
 • Analiza i diagnostyka
 • zarządzanie informatyka
 • komunikacja naukowa
 • sprzedaż naukowa
 • Poszukiwanie i wydobycie zasobów naturalnych
 • zdrowia i opieki zdrowotnej związanych z zawodów
 • gospodarka odpadami, recykling i trwałość
 • zarządzanie środowiskiem, ochrona i zachowanie
 • nauczania (nauka jest przedmiotem niedobór na poziomie szkoły średniej, więc nie mogą być zachęty do pociągu do fizyki, chemii lub matematyki nauczyciela).

Obszary wzrostu przewiduje się: środowiska, energii i zrównoważonego rozwoju; biotechnologia i inżynieria biomedyczna; opieki zdrowotnej; telekomunikacja; farmaceutyki; bioinformatyka; i transfer technologii (transfer wiedzy naukowej do produktów komercyjnych).

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
The Open University

Ostatnia aktualizacja January 1, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
3 - 16 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Milton Keynes, England
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Wielka Brytania - Milton Keynes, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą