Bsc (honours) w połączonej łodydze

The Open University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bsc (honours) w połączonej łodydze

The Open University

STEM oznacza naukę, technologię, inżynierię i matematykę. Elastyczność naszego stażu BSC (Honors) Combined STEM pozwala budować własny stopień z szerokiej gamy modułów STEM i ścieżek studiów, w tym psychologii i nauki o sporcie - oznacza to, że możesz zbudować kwalifikację, która jest unikalna dla ciebie.

Najważniejsze cechy kursu

 • Wysoce spersonalizowany - zaprojektuj własne kwalifikacje, aby dopasować je do osobistych i zawodowych potrzeb, zainteresowań i aspiracji
 • Szeroki wybór - moduły badawcze z różnych przedmiotów STEM lub koncentrują się na jednym lub dwóch określonych obszarach
 • Niezwykle elastyczny - możesz łatwo zmieniać kierunek, jeśli zmieniają się twoje potrzeby lub zainteresowania
 • Pozwala liczyć kredyty na poziomie uniwersytetu, które już zdobyłeś z innych źródeł

Szczegóły kursu

Ten stopień ma trzy etapy, z których każdy zawiera 120 punktów:

 • Na Etapie 1 wybierzesz 60 punktów z zakresu kluczowych modułów wprowadzających STEM, a następnie 60 punktów z dowolnego wyboru modułów OU poziomu 1.
 • Następnie, w Etapie 2 , wybierzesz 60 punktów z szerokiej gamy modułów STEM na poziomie 2 jednostki organizacyjnej, a następnie 60 punktów z bezpłatnego wyboru modułów poziomu 2 jednostki organizacyjnej.
 • Wreszcie, w Etapie 3 , zakończysz swój stopień, wybierając 120 punktów z szerokiej gamy modułów STEM OU poziomu 3.

Wymagania wstępne

Nie ma formalnych wymagań wstępnych do studiowania tego stopnia; jednak posiadanie pewnych podstawowych umiejętności przed rozpoczęciem może pomóc w osiągnięciu najlepszych wyników ze studiów. Na przykład, jeśli wybierzesz jedną z naszych nauk, matematyki lub modułów inżynierskich, możesz sprawdzić, czy twoje umiejętności informatyczne i matematyczne są do zera. W przypadku niektórych obszarów oferujemy narzędzia diagnostyczne online, które pomogą Ci zdecydować, czy jesteś gotowy, czy możesz zrobić z dodatkowym przygotowaniem:

 • matematyka
 • Nauka

Umiejętności rozwoju kariery

Na dzisiejszym wysoce konkurencyjnym rynku pracy, nasz połączony stopień STEM zapewni ci szeroki zakres wiedzy, umiejętności i możliwości, poszukiwanych przez pracodawców. Połączony stopień STEM w twoim CV pokazuje więcej niż twój poziom wiedzy; pracodawcy będą wiedzieć, że jesteś elastyczny i zdolny do adaptacji, po przeanalizowaniu różnych przedmiotów. Pokaże również, że zdobyli Państwo cenne, zbywalne umiejętności, które mogą obejmować:

 • samozarządzanie
 • Praca zespołowa
 • rozwiązywanie problemów
 • komunikacja i umiejętność czytania i pisania
 • liczenie
 • zastosowanie technologii informacyjnej

Znaczenie kariera

Elastyczność naszego połączonego stopnia STEM sprawia, że ​​jest on odpowiedni dla szerokiego zakresu kariery i branż - wiele z nich wymaga biegłości w zakresie umiejętności opartych na STEM. To może pomóc rozwijać się w istniejącym zatrudnienia, lub być paszport do całej nowej kariery. Jego elastyczność szczególnie pasuje ludziom wielopłaszczyznowych ról zawodowych; i każdy potrzebuje do rozwijania swoich umiejętności, wiedzy i zrozumienia, aby zarządzać zmianami w ich obecnej pracy lub przyszłej ścieżki kariery.

Stopień jest zawsze wartościowy, bez względu na to, czego się uczysz. Około 70% miejsc pracy dla absolwentów jest dostępnych dla absolwentów każdej dyscypliny - w szczególności w zakresie biznesu, finansów, doradztwa w zakresie zarządzania i sektora publicznego. Niektóre kariery mogą wymagać dalszych badań, szkoleń i / lub doświadczenie w pracy poza swoim stopniu.

Oprócz poprawy swoje perspektywy zawodowe, studia z OU jest wzbogacającym doświadczeniem, które poszerza horyzonty, rozwija swoją wiedzę, buduje zaufanie i zwiększa swoje umiejętności życiowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
The Open University

Ostatnia aktualizacja January 1, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
3 - 16 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Milton Keynes, England
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Wielka Brytania - Milton Keynes, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą