Bsc (honor) w informatyce i projektowaniu

The Open University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bsc (honor) w informatyce i projektowaniu

The Open University

Jest to jedna z kilku kombinacji tematycznych dostępnych w naszej BSc (Honours) Computing & IT i drugim przedmiocie (Q67). Będziesz rozwijać praktyczne umiejętności i akademickie zrozumienie procesów projektowania i innowacji, ze szczególnym uwzględnieniem technologii komputerowej.

Moduły projektowe przedstawiają pomysły związane z projektowaniem zorientowanym na użytkownika; zrównoważony projekt; i proces projektowania. Uzupełniają one umiejętności i wiedzę opracowane w modułach komputerowych, które można skupić na informatyce, technologiach cyfrowych, tworzeniu sieci, tworzeniu oprogramowania lub tworzeniu stron internetowych. Dzięki tym umiejętnościom będziesz gotowy przyczynić się do zaprojektowania cyfrowych urządzeń elektronicznych przyszłości.

Najważniejsze cechy kursu

  • Oferuje 50:50 podział na komputery i IT oraz projektowanie
  • Zapewnia wybór tras obliczeniowych i IT: informatyka, technologie cyfrowe, tworzenie sieci, tworzenie oprogramowania lub tworzenie stron internetowych
  • Akredytowane przez BCS, Chartered Institute for IT, jako częściowo spełniające wymagania edukacyjne dla CITP (Chartered IT Professional)

Szczegóły kursu

Stopień ten ma trzy etapy, z których każdy zawiera 120 punktów.

  • Rozpocznie się Etap 1 z dwoma 30-kredytowymi modułami obliczeniowymi i IT, a następnie modułem 60-kredytowym.
  • Następnie, w Etapie 2 , będziesz uczyć się 60 punktów w określonym obszarze informatyki i IT, a następnie zająć się drugim modułem 60-kredytowym.
  • Wreszcie, w Etapie 3 , będziesz studiować kolejne 30 punktów w informatyce i IT, a także kolejny moduł 60-kredytowy. Zakończysz Etap 3 z 30-kredytowym modułem obliczeniowym i IT.

Wymagania wstępne

Nie ma formalnych wymagań wstępnych do studiowania tej kwalifikacji; Potrzebna będzie jednak podstawowa wiedza z zakresu komputerów, a także umiejętność czytania i pisania w dobrym standardzie języka angielskiego.

Umiejętności rozwoju kariery

Organizacje coraz częściej cenią zespoły IT z umiejętnościami istotnymi dla szerszego biznesu, oprócz umiejętności technicznych. Ten wspólny dyplom z wyróżnieniem umożliwia rozwój specjalistycznej wiedzy i zrozumienia w zakresie informatyki i IT oraz połączenie ich z doświadczeniem w dodatkowej dyscyplinie.

W zależności od wyboru drugiego przedmiotu - biznesu, projektowania, matematyki, stosowanej psychologii lub statystyki - będziesz miał unikalny i skoncentrowany zestaw umiejętności, który poprawi twoją dotychczasową karierę i zapewni ci silną pozycję na rynku pracy, który w coraz większym stopniu zależy w sprawie technologii komputerowych we wszystkich sektorach. Będziesz także rozwijał ważne, zbywalne umiejętności, takie jak praca zespołowa, zarządzanie czasem, umiejętność liczenia, analiza i rozwiązywanie problemów.

Należy pamiętać, że jeśli zdecydujesz się studiować ten stopień z psychologią jako drugim przedmiotem, twój stopień nie sprawi, że będziesz kwalifikował się do Graduate Basis for Chartered Membership (GBC) przez British Psychological Society (BPS).

Znaczenie kariera

Badania e-umiejętności Wielkiej Brytanii wykazały, że informatyka i telekomunikacja zatrudnia 1 na 20 siły roboczej w Wielkiej Brytanii. Sugeruje również, że sektor cyfrowy potrzebuje prawie 300 tysięcy nowych pracowników do 2020 roku w celu zaspokojenia zapotrzebowania na umiejętności w tej dziedzinie.

Automatyka i specjaliści są poszukiwane przez dostawców (takich jak domy oprogramowania) i organizacji użytkowników podobne. Organizacje coraz bardziej cenić zespołów z umiejętności istotnych dla szerszych kontekstach oprócz możliwości technicznych. Ten stopień otworzy drogę do kariery w sektorach, w tym handlu detalicznego, finansów i handlu, rozrywki i gier, telekomunikacja, media transmisji, mediów cyfrowych, produkcji, transportu, turystyki, administracji, zdrowia, edukacji i sektora wolontariatu.

Obszary wzrostu i obszary o dużym popycie obejmują bezpieczeństwo cybernetyczne, rozwój mobilny, przetwarzanie w chmurze i zarządzanie Big Data.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
The Open University

Ostatnia aktualizacja January 1, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
3 - 16 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Milton Keynes, England
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Wielka Brytania - Milton Keynes, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą