Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science in Early Child Care

Bachelor of Science we wczesnej opiece nad dziećmi w Texas Tech (wymienione jako edukacja wczesnoszkolna w mobilnym społeczeństwie na stronie internetowej GPIDEA) przygotowuje cię do pracy we wczesnym dzieciństwie z małymi dziećmi, których członkowie rodziny są bardzo mobilni. Po ukończeniu programu będziesz kwalifikował się do pracy w różnych programach, które oferują wczesną opiekę i edukację dzieciom w wieku 8 lat, a szczególnie osobom z bardzo mobilnymi populacjami, takimi jak instalacje wojskowe.

Informacje o programie

Bachelor of Science in Early Child Care przygotowuje cię do pracy we wczesnym dzieciństwie z małymi dziećmi, których członkowie rodziny są bardzo mobilni. Po ukończeniu programu będziesz kwalifikował się do pracy w różnych programach, które oferują wczesną opiekę i edukację dzieciom w wieku 8 lat, a szczególnie osobom z bardzo mobilnymi populacjami, takimi jak instalacje wojskowe.

Wczesna opieka w społeczeństwie, które zawsze jest "w drodze"

Dzisiaj dzieci i rodziny są coraz bardziej mobilne. Dotyczy to zwłaszcza rodzin wojskowych, rodzin imigranckich, rodzin, które muszą podróżować, aby zarobić na życie, bezdomnych rodzin i rodzin żyjących w ubóstwie. Małe dzieci i ich rodziny potrzebują profesjonalnego wsparcia od osób, które są zainteresowane współpracą z nimi w społeczeństwie, które jest zawsze "w ruchu". Ta osoba może być tobą.

Bachelor of Science in Early Child Care to internetowy program studiów licencjackich, realizowany przez siedem uniwersytetów współpracujących ze sobą. Ten program studiów licencjackich przygotuje cię do pracy we wczesnym dzieciństwie z małymi dziećmi, szczególnie tymi, których członkowie rodziny są bardzo mobilni. Po ukończeniu programu będziesz kwalifikował się do pracy w różnych programach, które oferują wczesną opiekę i edukację w społeczności i instalacjach wojskowych. Niektóre z tych programów to:

 • Centra opieki nad dziećmi i domy
 • Programy dla niemowląt / małych dzieci i przedszkolaków
 • Programy Head Start
 • Programy przed i po szkole dla dzieci w wieku od urodzenia do ośmiu lat.

Po pomyślnym ukończeniu studiów licencjackich na poziomie wczesnego dziecka, będziesz w stanie:

 • wykorzystywać wiedzę o cechach i potrzebach małych dzieci oraz wielorakich wpływach wzajemnie wpływających na rozwój i uczenie się dzieci, aby stworzyć środowiska zdrowe, pełne szacunku, wspierające i wymagające dla każdego dziecka;
 • zrozumieć, w jakim stopniu edukacja wczesnoszkolna powinna zależeć od partnerstwa z rodzinami i społecznościami dzieci i doceniać znaczenie i złożoną charakterystykę rodzin i społeczności dzieci;
 • wykorzystywać obserwację dziecka, dokumentację i inne formy oceny, we współpracy z rodzinami i innymi specjalistami, aby pozytywnie wpływać na rozwój każdego dziecka;
 • wykorzystywać swoją wiedzę z zakresu dyscyplin akademickich do projektowania, wdrażania i oceniania doświadczeń, które promują pozytywny rozwój i uczenie się dla każdego małego dziecka;
 • rozpoznawać i zachowywać się jak członek zawodu wczesnego dzieciństwa, stosując zasady etyczne i inne standardy zawodowe związane z praktyką wczesnego dzieciństwa; i
 • wykazać, poprzez sekwencyjne doświadczenia praktyczne i praktykę kliniczną, wiedzy, umiejętności i dyspozycji zawodowych niezbędnych do promowania rozwoju i uczenia się małych dzieci w całym okresie rozwojowym wczesnego dzieciństwa.

Zalety kursów internetowych

Forma kursów internetowych jest elastyczna i wygodna oraz umożliwia studentom kształcenia na odległość możliwość uczestniczenia w zajęciach, które pasują do ich harmonogramu pracy i domu. Instruktorzy będą uwzględniać interaktywne doświadczenia edukacyjne, takie jak wiadomości e-mail, czaty online i dyskusje z wątkami. *

* Znane również jako "asynchroniczne web-talk", dyskusje gwintowe są formą dyskusji w czasie, co pozwala uczniom rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia, dokładniej zastanowić się nad pytaniami i reagować w sposób asertywny i przemyślany.

Instytucje uczestniczące

Oprócz Texas Tech University w programie biorą udział następujące instytucje IDEA z Great Plains: Iowa State University, Michigan State University, University of Missouri i University of Nebraska-Lincoln. Studenci mogą zostać przyjęci do programu na którymkolwiek z uczestniczących uczelni. Ta uczelnia staje się uczelnią "domową" (dyplomową). Studenci będą rejestrować się na wszystkie kursy w macierzystej instytucji, chociaż absolwenci wydziału w którejkolwiek z instytucji członkowskich mogą uczyć kursów.

Program

Program nauczania w zakresie wczesnej opieki nad dzieckiem

Zablokuj jeden kurs:

 • Te muszą być podjęte przed zapisaniem się na kursy drugiego bloku
 • Rozwój dziecka - urodzenie do 3 lat (niemowlę / dziecko)
 • Rozwój dziecka - od 4 do 8 lat (Early Childhood)
 • Rozwój zawodowy
 • Poradnictwo dla dzieci i środowiska klasowe
 • Zdrowie, bezpieczeństwo i odżywianie
 • Praktyka Mogę być podjęta tylko po pomyślnym ukończeniu kursów Block One

Blokuj dwa kursy:

 • Opracowanie programu nauczania dla dzieci w wieku od urodzenia do 3 lat
 • Opracowanie programu nauczania dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat
 • Zrozumienie i dostosowanie się do różnic rozwojowych
 • Ocena małych dzieci i ich środowisk w celu poprawy rozwoju
 • Practicum II można wykonać tylko po pomyślnym ukończeniu kursów Block One, Block Two Courses i Practicum

Dodatkowe kursy w tle:

 • Wymagane kursy mogą być pobierane w dowolnym momencie programu.
 • Administracja i nadzór w ustawieniach wczesnego dzieciństwa
 • Technologia i małe dzieci
 • Różnorodność w życiu małych dzieci i rodzin
 • Praca z rodzinami

Block Three / Capstone Experience:

 • Practicum III - można wykonać tylko po pomyślnym ukończeniu wszystkich innych kursów

Stopnie i tytuły kursów będą się różnić w zależności od instytucji. Ten program studiów nie prowadzi do uzyskania licencji nauczyciela.

Wymagania techniczne

Potrzebujesz komputera spełniającego minimalne wymagania, możliwości dostępu i pobierania materiałów z Internetu oraz przeglądarki odpowiadającej Netscape / Explorer 6.0 lub nowszej. Adres e-mail jest niezbędny, podobnie jak dostęp do magnetowidu (VHS) i faksu. Aby uzyskać dostęp do zajęć, musisz skonfigurować adres e-mail przy użyciu systemu poczty elektronicznej w każdej instytucji szkoleniowej. Na przykład, jeśli weźmiesz udział w kursie w stanie Iowa, członek wydziału wyśle ​​wiadomość e-mail na Twoje konto e-mail w stanie Iowa, a nie na swój adres Texas Tech (zwany adresem "e-Raider") lub na lokalny rachunek usług internetowych ( tj. AOL, Yahoo lub Hotmail).

Wymagania aplikacyjne

Aby zostać przyjętym, musisz już ukończyć co najmniej 30 punktów (dotyczy wymagań ukończenia studiów), zdobywając co najmniej średnią ocen 2,5 stopnia (GPA). Te godziny muszą obejmować kurs rozwoju ludzkiej długości życia. Po przyjęciu do programu Early Child Care, ukończysz 51 godzin kredytowych w 12 kursach podstawowych i 3 w ramach Great Plains IDEA plus wszystkie pozostałe godziny kredytowania wymagane przez instytucję przyjmującą do ukończenia studiów licencjackich. Każde z twoich kursów będzie prowadzone w całości przez instytucje partnerskie. Program opieki nad osobami starszymi ma na celu zapewnienie, że spełnisz profesjonalne standardy przygotowania potwierdzone przez Narodowe Stowarzyszenie Edukacji Młodych Dzieci (NAEYC; 2011)

Jeśli masz dalsze pytania, skontaktuj się z koordynatorem kampusu Great Plains IDEA lub z doradcą ds. Opieki nad dzieckiem.

Pomoc finansowa

Aby zakwalifikować się do otrzymania pomocy finansowej, wszyscy absolwenci muszą być zapisani na studia stacjonarne w semestrze jesiennym, wiosennym (6 godzin) i letnim (5 godzin).

Formularze FAFSA muszą być wypełnione we wszystkich rządowych programach pożyczkowych. Ta forma używa ubiegłorocznego dochodu. W przypadku zmiany okoliczności (np. Rezygnacji z pracy w szkole, poniesienia dużych kosztów związanych z przeprowadzką lub leczenia) należy skontaktować się z biurem pomocy finansowej Texas Tech. Mogą oni być w stanie dostosować swój pakiet pomocy w oparciu o te informacje, które nie mogły zostać przekazane na formularzach.

Czesne i opłaty

Studenci przyjęci do programu w Texas Tech University zapisują się na TTU na wszystkie kursy, niezależnie od tego, czy uczą się w TTU, czy w uczelni uczestniczącej. Wszystkie kursy będą miały wspólną cenę 530 USD za godzinę kredytową dla kursów magisterskich i 380 USD za godzinę kredytową dla kursów licencjackich *. Nie ma nauczania w stanie lub poza stanem. Cena ta obejmuje wszystkie koszty kursu, z wyjątkiem zakupu podręcznika lub pakietu kursu.

* Wspólna stawka czesnego ustalona przez Radę Dyrektorów Great Plains IDEA w związku i współpracy z uczestniczącymi instytucjami.

Rejestracja kursu

Uczniowie zapisują się na wszystkie kursy w swojej macierzystej instytucji, kontaktując się z koordynatorem Great Plains IDEA. Uczniowie będą mieli tylko jeden proces rejestracji i jedną kontrolę do napisania. Wszystkie ukończone zajęcia zostaną zapisane w transkrypcji instytucji macierzystej.

Studenci, którzy nie zostali przyjęci do programu Great Plains IDEA mogą zapisać się na kurs, jeśli dostępne jest wolne miejsce. Każdy kurs ma maksymalną liczbę zapisów; a ci, którzy zostali przyjęci na studia na jednym z uczestniczących uniwersytetów, otrzymają pierwszeństwo.

Instrukcja klasy

Kursy są prowadzone w trybie online za pomocą systemu zarządzania kursami, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Niektóre kursy mają dodatkowe materiały na wideo lub płyty CD, a inne mogą wymagać konferencji telefonicznej.

Forma kursów internetowych jest elastyczna i wygodna, umożliwiając studentom kształcenia na odległość możliwość uczestniczenia w zajęciach, które pasują do ich pracy i harmonogramów. Instruktorzy będą oferować interaktywne doświadczenia edukacyjne, takie jak poczta elektroniczna, czaty online i dyskusje gwintowane, które umożliwiają uczniom rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia, dokładniejsze rozważanie pytań i reagowanie w sposób asertywny i przemyślany.

Materiały szkoleniowe

Podobnie jak w przypadku innych kursów, podręczniki i materiały uzupełniające wymagane na każdy kurs są obowiązkiem uczniów.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Texas Tech University Worldwide eLearning

Zobacz 65 więcej kursów w Texas Tech University Worldwide eLearning »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa