Bachelor of Science in Digital Filmmaking

Informacje ogólne

Opis programu

Program studiów filmowych Digital zanurza studentów w sztuce cyfrowej produkcji wideo i filmów dla różnych sklepów. Wykorzystując najnowsze narzędzia dostępne dla dzisiejszych twórców mediów, studenci uczą się, jak tworzyć profesjonalne treści dla telewizji, mediów internetowych, aplikacji mobilnych, filmów niezależnych i innych.

Program studiów licencjackich Bachelor of Science w zakresie Filmu Cyfrowego to 120-semestralny program godzinowy, który jest dostarczany w 100% online za pośrednictwem naszego unikalnego systemu LMS (Learning Management System) - bezpiecznej platformy internetowej, która wykorzystuje nowoczesne technologie multimedialne i jest dostępna 24 godziny na dobę przez internet. Uczniowie online korzystają z tego systemu, aby przeglądać treści wideo, otrzymywać i przesyłać prace projektowe i zadania, przeprowadzać testy i quizy, komunikować się z instruktorami i kolegami z klasy, a także oceniać stopnie i postępy kursu. Nasze internetowe środowisko nauczania wykorzystuje kombinację mediów interaktywnych i internetowych do tworzenia różnorodnych materiałów instruktażowych wspierających dynamiczne, samodzielne i oparte na współpracy działania edukacyjne. Działania te mogą zapewnić uczniom bardziej zróżnicowane możliwości uczenia się i promować bardziej znaczącą współpracę między uczniami i instruktorami.

Jakob Owens / Unsplash

Nasza misja, Twoja edukacja

Nasz program zmusza Cię do rozwoju i odkrywania unikalnego głosu artystycznego. Chcemy, abyś stał się „drapieżnikiem”. To jedna z najbardziej poszukiwanych pozycji w branży: producent / reżyser / edytor. Nasi uczniowie poznają cały zakres produkcji. Przygotowujemy Cię do posiadania wartości estetycznych, krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów i umiejętności analitycznych potrzebnych, aby pomóc Ci w długiej i produktywnej karierze w branży rozrywkowej.

Oferujemy zajęcia w:

  • Produkcja
  • Historia kina
  • Kierowniczy
  • Kinematografia
  • Dźwięk
  • Edycja i wiele więcej!

Jak to działa

Nasz program studiów jest realizowany w 100% online za pośrednictwem naszego Learning Management System, bezpiecznej internetowej platformy multimedialnej, która jest dostępna 24 godziny na dobę.

Los Angeles Film School - Nauka online w Los Angeles Film School na Vimeo.

Sprzęt i oprogramowanie

Po pierwsze, jest twój pakiet aparatu. Lekki i gotowy do lokalizacji dla niezależnego filmowca, będziesz właścicielem / operatorem kamery cyfrowej Sony FS-5 z krótkim mikrofonem i szybą przednią oraz panelem dwukolorowym LED 600 XB z kabiną i futerałem. Następnie otrzymasz laptopa MacBook z całym pakietem aplikacji Adobe Creative Cloud z programami takimi jak Premiere, After Effects, Photoshop, Audition i innymi. *

* Określone rodzaje sprzętu i informacje o sprzęcie mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Program Entertainment Business Completer nie otrzymuje laptopa.

Cele

Program studiów filmowych Digital zanurza studentów w sztuce cyfrowej produkcji wideo i filmów dla różnych sklepów. Wykorzystując najnowsze narzędzia dostępne dla współczesnych twórców mediów, studenci uczą się, jak tworzyć profesjonalne treści dla telewizji, mediów internetowych, aplikacji mobilnych i filmów niezależnych. W całym programie uczniowie biorą udział w kursach, które pomagają im w kompleksowym zrozumieniu tworzenia treści cyfrowych i opowiadania historii, dzięki programowi nauczania, który zapewnia równowagę między tradycyjnymi podstawami filmowymi a najnowszymi technikami produkcji i postprodukcji. Studenci uczą się, jak opanować podstawowe metody komunikacji wizualnej i produkcji wideo dla fotografii cyfrowej, produkcji wideo HD, oświetlenia, miksowania dźwięku i edycji nieliniowej. Zajęcia wspierające obejmują również uzupełniające umiejętności zawodowe w komputerowych aplikacjach biznesowych, zarządzaniu finansami, budżetowaniu produkcji i tworzeniu sieci. Projekty klasowe pomogą uczniom zastosować tę wiedzę, ponieważ tworzą własne elementy wizualne i narracyjne dla różnych mediów. Uczniowie uczą się opowiadać historię całego procesu twórczego, w tym opracowywać scenariusz, planować logistykę produkcji, pracować na miejscu, aby uchwycić ich historię w aparacie, a także zarządzać plikami, edytować i rozpowszechniać. Aby pomóc uczniom w przejściu do kariery po ukończeniu studiów, mamy także zespół specjalistów ds. Rozwoju kariery, którzy mogą pomóc uczniom w polepszeniu umiejętności przeprowadzania wywiadów i przygotowaniu ich do wejścia w branżę.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Almost 100 years after the dedication of Sunset Boulevard, The Los Angeles Film School opened its doors. In a story that includes iconic moments, from the creation of the Walk of Fame to the Hollywood ... Czytaj więcej

Almost 100 years after the dedication of Sunset Boulevard, The Los Angeles Film School opened its doors. In a story that includes iconic moments, from the creation of the Walk of Fame to the Hollywood Sign, we are a new chapter. Sunset went from being a cattle path at the turn-of-the-century to the world-famous boulevard where our campus is located today. Pokaż mniej