Cyberataki są prowadzone na całym świecie - w korporacji, agencjach rządowych lub systemach łączności. Od bankowości online do handlu elektronicznego po operacje transportowe, nasz świat coraz bardziej zależy od infrastruktury cybernetycznej. Obsługa tego zróżnicowanego oprogramowania i systemów kontroli przed złośliwymi użytkownikami stała się priorytetem krajowym.

Zapotrzebowanie na specjalistów od cyberbezpieczeństwa nigdy nie było większe. Departament Pracy USA przewiduje 22% wzrost kariery związanej z bezpieczeństwem sieci do roku 2020. Przygotuj się, aby sprostać tej krytycznej potrzebie i zabezpieczyć swoją karierę informatyczną, uzyskując tytuł Bachelor of Science w zakresie cyberbezpieczeństwa od American National University .

Posiadając tytuł licencjata w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, będziesz przygotowany do rywalizacji o stanowiska podstawowe, takie jak: specjalista ds. Bezpieczeństwa sieci, specjalista ds. Kryminalistyki i reagowania na incydenty lub analityk ds. Luk w zabezpieczeniach.

Stopień Bachelor of Science w Cybersecurity jest również dostępny przez American National University Online.

Twoje doświadczenie edukacyjne

Stopień Bachelor of Science w American National University w programie Cybersecurity ma na celu przygotowanie cię do satysfakcjonującej kariery w branży bezpieczeństwa sieci. Jako student poznasz praktyki projektowania nowoczesnych, bezpiecznych sieci, a także sposobów zabezpieczania istniejących komputerów i sieci - zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych; i obejmują tematy dotyczące zmieniających się zagrożeń i właściwego korzystania z określonych narzędzi bezpieczeństwa. Twoje zajęcia będą koncentrować się na:

  • Podstawowy zestaw umiejętności potrzebnych do praktycznej i dynamicznej obrony sieci.
  • Kwestie techniczne związane z bezpiecznym oprogramowaniem i architekturami, a także z szerszymi problemami prywatności i konsekwencji prawnych.
  • Tematy, począwszy od metod kryptograficznych, bezpieczeństwa danych i informacji, wirtualizacji i przetwarzania w chmurze, odzyskiwania po awarii i zasad zarządzania ryzykiem, informatyki śledczej i dochodzeń w komputerach, a także danych biometrycznych dotyczących bezpieczeństwa komputerowego.
  • Jak zbadać zagrożenia cybernetyczne i podstawowe techniki potrzebne do ochrony sieci.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany rozpoczęciem kariery zawodowej w tej specjalistycznej dziedzinie, czy nie, program przygotuje Cię do przystąpienia do egzaminów certyfikacyjnych od dostawców, takich jak Microsoft® i egzaminów certyfikacyjnych uznawanych przez branżę za pośrednictwem CompTIA® i EC Council®. Te certyfikaty mogą pomóc Ci wyróżnić się na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy i poszerzyć możliwości zatrudnienia.

American National University promuje progresywny format uczenia się, więc gdy zdobędziesz stopień w zakresie cyberbezpieczeństwa, możesz od razu skorzystać ze swojego treningu, aby rozwijać swoją karierę, gdy będziesz kontynuować edukację w dziedzinie cyberbezpieczeństwa; lub kontynuować naukę w innych dziedzinach o wysokim popycie na poziomie licencjata i absolwenta w dziedzinach takich jak zarządzanie technologiami informatycznymi i administracja biznesowa.

Dlaczego American National University ?

  • Wygoda i elastyczność - dzięki zajęciom dziennym i wieczorowym masz swobodę pracy po uzyskaniu dyplomu.
  • Osobista uwaga - nie jesteś tylko twarzą w tłumie, nasze małe rozmiary klas pozwalają na osobistą uwagę instruktorów.
  • Profesjonalni profesjonaliści jako instruktorzy - dzięki aktualnym i odpowiednim programom nauczysz się od instruktorów z doświadczeniem w terenie, którzy poprowadzą Cię i doradzą.
  • Usługi kariery zawodowej - Nasz zespół ds. Usług karier zaczyna ci pomagać, zanim skończysz z CV, listami motywacyjnymi, technikami rozmowy i szukaniem wspaniałych możliwości kariery.
  • Zasiłki dla absolwentów - Nasze wsparcie nie kończy się na ukończeniu szkoły, jako absolwent będziesz miał dostęp do naszych usług karier i kursów odświeżających dostępnych przez całą karierę.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w American National University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa