Bachelor of Design

Informacje ogólne

Opis programu

Jesteśmy dostawcą internetowych programów edukacyjnych z biurami w Wielkiej Brytanii. Nasze programy są prowadzone w 3 językach dla wszystkich.

Dlaczego dyplom z projektowania?


Design nigdy nie był tak ważny. Jest to część naszego codziennego życia, ponieważ możemy je znaleźć we wszystkich produktach, z których korzystamy, w witrynach, które sprawdzamy lub w aplikacjach, które instalujemy na naszych smartfonach.

Stopień projektowania w London School of Design and Marketing pomoże Ci stworzyć karierę w świecie kreatywnym i może być niezbędnym bodźcem do osiągnięcia nowych celów, uwolnienia twojej kreatywności i stworzenia potężnych projektów, które inspirują i motywują ludzi. Nasz stopień naukowy w zakresie projektowania opiera się na trzech podstawowych kwestiach:

 • Wiedza: współczesne i rozległe rozumienie pojęć, narzędzi, historii i metod projektowania w ogóle, a także powiązań między głównymi obszarami działalności;
 • Możliwości: umiejętność tworzenia, planowania, wdrażania i zarządzania projektami z uzyskaną wiedzą;
 • Postawa: rozwijaj cechy osobiste, takie jak elastyczność, empatia, realizm i przedsiębiorczość.

Stopień projektowania LSDM jest wyłącznie online i jest dostępny w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

Londyńska Szkoła Projektowania i Marketingu

Gdzie pasja staje się zawodem


OGÓLNA PERSPEKTYWA KURSU


Wprowadzenie

Nasz Stopień Projektowania został stworzony z myślą o tych, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności, wiedzę i znaleźć nowe rozwiązania przy opracowywaniu nowych propozycji globalnych zagadnień projektowych. Nasz plan badań został zdefiniowany w oparciu o strategiczną decyzję poprzez multidyscyplinarne podejście na rynkach światowych.


Możliwości uczenia się

Nasz stopień naukowy w zakresie projektowania przygotowuje specjalistów do różnych dziedzin projektowania, oferując zaawansowane i kompleksowe szkolnictwo wyższe, koordynowane i wspierane przez najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauki i technologii. Opracowano plan badania stopnia projektowania LSDM i podzielono go na trzy odrębne etapy:

Etap 1

Pierwszy etap, który odpowiada pierwszemu rokowi naszego kursu, ma na celu przygotowanie studentów LSDM do różnych obszarów projektowania poprzez współczesne i szerokie zrozumienie pojęć, narzędzi, historii i metod projektowania w ogóle. Ma również na celu zrozumienie powiązań między głównymi obszarami działalności (takimi jak komunikacja, interakcja i projektowanie produktu) poprzez opracowanie ogólnej perspektywy tematów związanych z misją projektową, jej interakcją z rynkami i jej rolą w społeczeństwo.


Etap 2

Drugi etap, który odpowiada drugiemu rokowi naszego kursu, ma na celu zaszczepienie solidnych możliwości dla rozwoju i realizacji projektów. Możliwości te są skonstruowane wokół głównych obszarów koncepcji komunikacji, projektowania interaktywnego i projektowania produktu. Uczniowie będą mogli:

 • Identyfikacja i analiza: analizuj środowisko, w którym pojawia się problem, kreatywnie myśl, określ warunki i cele związane z rozwiązywaniem problemów i określ niezbędne zasoby i możliwości;
 • Dokonywać wyborów: podejmować decyzje, rozumieć niepewność i związane z tym ryzyko, przewidywać przyszłe skutki decyzji i rozwijać zdolności argumentacyjne;
 • Integracja: procesy i różnorodność interesów przy jednoczesnym zwiększeniu elastyczności i innowacyjności;
 • Wdrażanie: planowanie i organizacja, tworzenie odpowiednich środowisk, wdrażanie i kontrola, rozwój zdolności twórczych na etapach koncepcji i realizacji projektów.


Etap 3

Trzeci etap, który odpowiada trzeciemu roku naszego kursu, ma na celu utrwalenie wiedzy zdobytej w poprzednich jednostkach kursu i postęp z ufnością, realizmem i duchem przedsiębiorczości. Na tym etapie uczniowie LSDM będą oczywiście opracowywać swój ostateczny projekt poprzez następujące zadania:

 • Elastyczność: radzić sobie z różnymi projektami projektowymi i dostosowywać się do zmieniających się okoliczności jako profesjonalista o wielu zdolnościach i chętny do pracy w multidyscyplinarnym zespole;
 • Empatia: poznaj różne punkty widzenia i omawiaj je;
 • Realizm: dokonaj szybkiej oceny swoich możliwości i możliwości wydajności w dowolnym momencie, w zależności od własnych kompetencji i wydajności;
 • Przedsiębiorczość: umiejętność tworzenia, rozwijania i sprzedawania pomysłu, pracy wizualnej, produktu lub usługi.


Personel dydaktyczny

Nasza kadra nauczycielska składa się z wykwalifikowanych, renomowanych i doświadczonych nauczycieli. Oprócz poziomu akademickiego doktoratu prezentują one skonsolidowane kariery zawodowe, łącząc komponent akademicki z rynkiem pracy.


Centrum Nauczyciela

Uczniom z LSDM co tydzień towarzyszy Centrum Nauczycieli składające się z zespołu opiekunów specjalizujących się w projektowaniu, z mistrzami i kilkuletnim sprawdzonym doświadczeniem. Nasze Centrum Nauczycieli jest również dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.


Cele i profesjonalne wyniki

Nasz stopień naukowy jest przeznaczony dla studentów, profesjonalistów, artystów lub niezależnych pracowników z ambicją lub skonsolidowaną karierą w reklamie (dyrektorzy artystyczni, producenci lub projektanci), projektowaniu wizualnym, projektowaniu komunikacji, projektowaniu graficznym i projektowaniu interaktywnym (projektanci, producenci, liderzy zespołów, dyrektorzy artystyczni lub dyrektorzy kreatywni). Studenci naszego dyplomu projektowania będą mieli okazję pracować między innymi w agencjach wizualnych (reklama, projektowanie) lub firmach zajmujących się projektowaniem produktów, projektowaniem komunikacji, projektowaniem interaktywnym.STRUKTURA

Nasz stopień naukowy w zakresie projektowania jest w 100% online, stworzony, aby uczyć się zgodnie z dostępnością naszych studentów i bez ustalonego harmonogramu. Oznacza to, że studenci LSDM mogą określić, kiedy i gdzie mogą uzyskać dostęp do naszych treści i wykonywać zadania związane z oceną. Zaplanowane zostaną tylko ostateczne zadania i konkretne prezentacje według ustalonego harmonogramu, które zostaną przekazane w odpowiednim czasie studentom LSDM.

W ciągu około 30 miesięcy studenci LSDM ukończyli nasz dyplom z akredytacji Uniwersytetu w Creative Arts (UCA), jednego z najlepszych uniwersytetów specjalistycznych w Wielkiej Brytanii.


Metody nauczania i uczenia się przyjęte w tym kursie:

 • Nauczany w języku hiszpańskim, angielskim i portugalskim;
 • Kurs składający się z 3 poziomów z łącznie 26 jednostkami programowymi;
 • Zawartość jednostek jest asynchroniczna i jest zorganizowana według tematów tygodniowych;
 • Możesz uzyskać dostęp do zawartości zawsze i wszędzie, gdzie chcesz;
 • Nasze Centrum Nauczania działa jako narzędzie wsparcia i interakcji dla naszych uczniów;
 • Zasoby online (takie jak konferencje, seminaria i dyskusje, samouczki i sesje opinii, fora, internetowe grupy dyskusyjne i ćwiczenia praktyczne).

Ostatnia aktualizacja Paź 2019

Informacje o uczelni

London School of Design and Marketing - LSDM - es una escuela de especialidad en Design y Marketing que busca cambiar el paradigma de enseñanza con una educación innovadora y creativa, 100% en línea y ... Czytaj więcej

London School of Design and Marketing - LSDM - es una escuela de especialidad en Design y Marketing que busca cambiar el paradigma de enseñanza con una educación innovadora y creativa, 100% en línea y disponible en inglés, español y portugués. Ofrecemos una experiencia de aprendizaje con resultados prácticos a través de una orientación sistemática, que combina las características vocacionales de los estudiantes y la concepción avanzada de capacidades técnicas. Estamos dedicados a la oferta de cursos en línea exclusivos, acreditados por la University for the Creative Arts, a través de la adquisición de nuevo conocimiento ajustado a los retos de un mercado laboral cada vez más exigente. Pokaż mniej
Londyn , Madryt , Porto + 2 Więcej Mniej