Bachelor of Criminal Justice z Reinhardt University jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących i zarabia całkowicie online.

FORMAT PROGRAMU

Nowi studenci są przyjmowani do programów online co osiem tygodni. Każdy semestr jesienno-wiosenny składa się z szesnastu tygodni i dzieli się na dwie sesje ośmiotygodniowe. Semestr letni trwa czternaście tygodni i dzieli się na dwie sesje siedmiotygodniowe. Studenci biorą dwie sesje w każdej sesji w sumie cztery zajęcia w semestrze, jeśli student chce mieć status pełnoetatowy.

Nagradzaj siebie stopniem. Czy chcesz rozwijać swoją karierę i przenieść się na stanowiska kierownicze i kierownicze? Coraz częściej dyplom w zakresie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych jest kluczem do osiągnięcia sukcesu.

Stopień sprawiedliwości karnej na Uniwersytecie Reinhardt został zaprojektowany przez profesjonalistów z dziedziny prawa. Nasze kursy są podstawą wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, a jednocześnie zapewniają, że są one zgodne z potrzebami globalnego społeczeństwa. Aby pozostać konkurencyjnym na rynku pracy, zdobycie dyplomu jest niezbędnym krokiem w budowaniu kariery.

Data następnego uruchomienia programu

  • 12 marca 2018 r
  • 7 maja 2018 r

BACHELOR SPRAWIEDLIWOŚCI KARNEJ

Reinhardt ma fundamenty w branży z akademią policyjną na terenie kampusu, która jest certyfikowana przez Radę ds. Standardów i Szkolenia w zakresie kontroli pokoju w Gruzji. Jesteśmy uprawnieni do prowadzenia szkolenia podstawowego z zakresu egzekwowania prawa oraz szkolenia zaawansowanego, specjalistycznego i doskonalenia zawodowego. Ze względu na nasze długoletnie doświadczenie w tej branży, wiemy, że wśród specjalistów od ścigania rośnie potrzeba poszerzania edukacji, aby pozostać konkurencyjnym i obecnym w tej dziedzinie. Wiemy również, że profesjonaliści są zajęci zarówno obowiązkami zawodowymi, jak i osobistymi. W rezultacie oferujemy elastyczność, aby zdobyć stopień licencjata z prawa karnego, w 100% online.

Zaprojektowane dla pracujących dorosłych, te programy w 100% online przeprowadzą Cię w tempie zaprojektowanym dla kogoś, kto ma pracę na pełen etat, ale który chce ukończyć studia w odpowiednim czasie. Nasze kursy są opracowywane i prowadzone przez liderów w dziedzinie prawa karnego. Nie tylko dostarczają ci aktualnej teorii i praktyki, ale także uczą się na podstawie ich prawdziwych doświadczeń.

"Program" Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych "był bardzo wymagający i wymagał dyscypliny i koncentracji, a profesorowie byli bardzo dobrze poinformowani, a ich wiedza i osobiste doświadczenia oferowały rzeczywistą perspektywę, oprócz materiałów prezentowanych w podręcznikach. często angażowali się ze studentami jeden na jednego, a także zachęcali i stymulowali dyskusje grupowe, które wspomagały uczenie się, ponieważ ujawniało ono uczniom różne pomysły i perspektywy.Powiedziałbym każdemu potencjalnemu uczniowi, który zajmie się programem, jeśli są gotowi zaangażować się w życie Spełniając doświadczenie edukacyjne z niektórymi z najbardziej doświadczonych profesorów w swojej dziedzinie, to jest dla nich miejsce na Uniwersytecie Reinhardta. "- Badacz Coy Turner, 2015

Program prowadzony przez:
Język angielski
Reinhardt University - Online Programs

Zobacz 3 więcej kursów w Reinhardt University - Online Programs »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń