Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Życie nie kończy się, gdy zaczyna się szkoła. Bachelor of Arts w Interdyscyplinarnych Studiach oferuje program dostosowany do unikalnych zainteresowań i harmonogramów. Profesjonalna komunikacja, praktyka środowiskowa, studia sprawiedliwości, biznes - niezależnie od tego, na co kładziemy nacisk, angażujemy się w indywidualne cele akademickie. Nie zniechęcaj się dystansem, ponieważ licencjat z Studiów Interdyscyplinarnych można uzyskać w pełni online lub poprzez połączenie nauki online i sesji w kampusie. Model uczenia się umożliwia profesjonalne i osobiste transformacje bez przerywania życia w celu realizacji celów edukacyjnych; zobowiązania nie muszą stanowić przeszkody dla edukacji w świecie rzeczywistym. Program Bachelor of Arts in Interdisciplinary Studies oferuje licencjat z naciskiem na komunikację zawodową, praktykę środowiskową, studia sprawiedliwości lub biznes - lub ich kombinację. Personalizujesz swoją edukację, uzupełniając te kursy RRU o kursy wybrane z innych instytucji pomaturalnych.

Wykorzystaj swoje uczenie

BA w Interdyscyplinarnych Studiach umożliwia uczniom branie aktywnego udziału w projektowaniu ich edukacji. Dzięki programowi, który opiera się na doświadczeniu zawodowym, wcześniejszych akademickich doświadczeniach i celach zawodowych, uczniowie osiągają kompetencje w pięciu dziedzinach wiedzy: przywództwo i praca zespołowa; komunikacja; wiedza, umiejętności; krytyczne myślenie i globalna świadomość. Ponadto, wybór kursu i praca naukowa będą wykazywać krytyczne zaangażowanie w podstawowe pojęcia w obszarze zainteresowania, takie jak edukacja rdzenna, zagrożony mentoring młodzieży, alternatywne modele opieki zdrowotnej, przywództwo społeczności, sprawiedliwość społeczna, środowisko lub społeczna odpowiedzialność biznesu. Uczniowie określają ich skupienie; Royal Roads University pomaga zbudować program, aby go osiągnąć.

Kursy

Wymienione poniżej są wymagane, podstawowe kursy, które studenci biorą na początku i na końcu BA w programie studiów interdyscyplinarnych. Kursy te są uzupełniane przez wyznaczone online i / lub na kampusie przedmioty obieralne RRU, a studenci mogą wziąć do 12 punktów z obieralnych obieralnych na poziomie 300/400 z każdej kwalifikującej się instytucji pomaturalnej w celu zdobycia dalszej wiedzy specjalistycznej. Przed podjęciem jakichkolwiek kursów zewnętrznych należy uzyskać zgodę.

 • INDS300: Pisanie w różnych dyscyplinach
 • INDS310: Wprowadzenie do badań interdyscyplinarnych
 • INDS400: Globalne perspektywy na rdzenne sposoby poznania
 • INDS417: Niezależne badanie
 • INDS480: Praktyki
 • INDS490: Starszy projekt badawczy / praca
 • ITAI: Wprowadzenie do akademickiej uczciwości

Drukowanie swojego sukcesu

 • Kursy Foundation wprowadzają interdyscyplinarne podstawowe pojęcia
 • Akademickie skupienie zanurzy cię w twoim obszarze zainteresowań
 • Profesjonalne ukierunkowanie zapewnia realistyczny, zindywidualizowany nacisk na karierę
 • Możliwość zajęcia się bieżącymi problemami dzięki stosowanym uczeniom i badaniom

Wymagający od dwóch do czterech lat studiów, ten program studiów pozwala studentom połączyć kursy Royal Roads z kredytami zdobytymi w innych instytucjach. W zależności od wyboru kursu, praca może być zakończona przez Internet lub studenci mogą przyjechać do kampusu na kurs stacjonarny lub bezpośredni. W zależności od poziomu doświadczenia zawodowego, studenci zakończą staż w celu pogłębienia swoich umiejętności.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 20 więcej kursów w Royal Roads University »

Ostatnia aktualizacja July 4, 2018
Ten kurs jest Online, Łączone online i stacjonarne
Data początkowa
Wrześ. 4, 2019
Stycz. 28, 2020
Duration
2 - 4 lat
Zaoczne
Cena
31,992 CAD
31 992 USD (międzynarodowa); 17640 USD (krajowa) ukończenie studiów (lata 3
Deadline
Czerwiec 4, 2019
2 or 3 Years Degree Completion | Blended Delivery
Paźdz. 28, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 4, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 4, 2019
2 or 3 Years Degree Completion | Blended Delivery
Data początkowa
Stycz. 28, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Paźdz. 28, 2019

Wrześ. 4, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 4, 2019
2 or 3 Years Degree Completion | Blended Delivery
Data końcowa

Stycz. 28, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Paźdz. 28, 2019
Data końcowa

How we're different