Przeczytaj oficjalny opis

Opis kursu

Uniwersytet La Trobe Bachelor of Applied Information Technology zapewnia doskonałą, ogólną edukację w zakresie technologii informatycznych (IT) oraz możliwość eksplorowania obszarów tematycznych w systemach informatycznych, rozwoju oprogramowania, sieci komputerowych i rozwoju sieci.

Struktura uczenia się pozwala ukończyć kurs jako stacjonarny student online lub połączyć internetowe studia niestacjonarne z obowiązkami służbowymi.

Kurs ma zastosowanie i obejmuje certyfikaty dostawców branży IT, które są odpowiednie i pożądane dla potencjalnych pracodawców. Absolwenci z kwalifikacjami stosowanymi nie tylko mają umiejętności i wiedzę z wykształcenia uniwersyteckiego, ale także praktyczne myślenie o zastosowaniu ich w przemyśle.

Trzy kwalifikacje w jednym stopniu

Stopnie stosowane przez La Trobe University online zapewniają wyjątkową możliwość uzyskania maksymalnie trzech kwalifikacji w trakcie trwania studiów. Z zastrzeżeniem satysfakcjonującego ukończenia każdej części kursu, otrzymasz dyplom aplikacyjny (koniec roku 1), zastosowany stopień stowarzyszeniowy (koniec drugiego roku) i stopień licencjata licencjata po ukończeniu wszystkich trzech lat. Twoja potencjalna zdolność do zarobku rośnie wraz z postępem kursu.

1 rok

Po ukończeniu pierwszego roku studiów uzyskasz dyplom aplikacyjny, jeśli zdecydujesz się zakończyć naukę na tym etapie. Możesz dodać te kwalifikacje do swojego CV i kontynuować swoje plany zawodowe lub skorzystać z możliwości kontynuowania nauki w trakcie pracy.

Wyjdź z

Dyplom informatyki stosowanej

Oczekiwany dochód

50-60K

Rok 2

Pomyślne zakończenie drugiego roku zwiększy twoje szanse na wyższą płacę z kwalifikacjami, których poszukują pracodawcy. Jednak teraz jesteś już w połowie drogi do twojego tytułu licencjata, więc dlaczego nie kontynuować nauki, pozostając zatrudnionym?

Wyjdź z

Associate Degree of Applied Information Technology

Oczekiwany dochód

60K $ - 80K

Rok 3

Gratulacje! Ukończyłeś kwalifikację. Twój zastosowany stopień licencjata znacznie poprawia dostępne możliwości. Kwalifikacja tego poziomu znacznie poprawia twoje CV i wiele mówi o Tobie. Nie tylko będziesz uzbrojony w gotowe do pracy umiejętności i wiedzę, na którą pracodawcy są gotowi, ale także pokazujesz, że możesz skupić się na osiągnięciu celu.

Wyjdź z

Bachelor of Applied Information Technology

Oczekiwany dochód

80-120 000 USD

Efekty kształcenia

Kurs Intended Learning Outcomes (CILO) to krótkie stwierdzenia określające, jakie uczniowie powinni wykazać, że wiedzą i mogą zrobić do końca kursu.

 • Pisz raporty, które zwięźle przekazują wymagania techniczne i biznesowe rówieśnikom, interesariuszom firmy i społecznościom biznesowym zgodnie z profesjonalnymi standardami.
 • Przeprowadzaj angażujące prezentacje ustne, które jasno przekazują wymagania techniczne i biznesowe różnym odbiorcom, w tym współpracownikom i interesariuszom zarówno z branży IT, jak i społeczności ogólnych.
 • Analizuj i oceniaj dane liczbowe oraz dowody pochodzące z raportów biznesowych i naukowych oraz czasopism, aby formułować zalecenia dla rówieśników, odbiorców naukowych i nienaukowych zgodnie z profesjonalnymi standardami.
 • Wykazać się umiejętnościami w zakresie badań i umiejętności informacyjnych, aby zlokalizować, zbadać i ocenić istotną literaturę związaną z biznesem w celu opracowania specyfikacji dla projektów systemów informatycznych.
 • Proponuj i analizuj strategie rozwiązywania problemów i / lub wyzwań systemu biznesowego w innych dziedzinach nauki.
 • Wdrażaj i oceniaj rozwiązania nieznanych, skonstruowanych i rzeczywistych problemów biznesowych i technicznych zgodnych z profesjonalnymi standardami.
 • Buduj konstruktywnie w zespole, wykorzystując umiejętności budowania zespołu, samooceny, negocjacji i komunikacji w celu realizacji profesjonalnych projektów.
 • Wykazać się znajomością odpowiednich wartości społecznych, prawnych i etycznych, które kształtują pracę specjalisty TIK.
 • Zastosuj podstawowe koncepcje projektowania systemów informatycznych i techniki komputerowe w celu rozwiązania problemów biznesowych i / lub pokrewnych w wybranym obszarze studiów i praktyce.

Możliwości zawodowe

Ten kurs został zaprojektowany z myślą o wysokiej gotowości do zatrudnienia w ekscytującym świecie IT. Absolwenci będą pasować do ról, które wypełniają lukę między personelem technicznym a personelem zarządzającym. Możliwości kariery obejmują:

 • Analityk systemów
 • Analityk Programista
 • Menedżer bazy danych
 • Inżynier oprogramowania
 • Specjalista ds. Oprogramowania
 • Marketer systemów

Jeśli zdecydujesz się zakończyć na poziomie dyplomu (koniec roku 1), będziesz mieć podstawowe kwalifikacje do rozpoczęcia pracy w branży IT, takie jak Help Desk i Web Support. Jeśli zakończysz naukę na poziomie Associate (koniec roku 2), uzyskasz dodatkowe umiejętności potwierdzające znajomość branży.

Integracja certyfikacji dostawcy zapewnia wymagane umiejętności branżowe, aby wspierać podstawową wiedzę techniczną.

Koszty kursu

Opłaty za studia wynoszą tylko 9,185 $ rocznie, jeśli spełniasz odpowiednie wymagania dotyczące pobytu w HECS-HELP i uczą się w miejscu objętym wsparciem dla Commonwealth.

Międzynarodowe koszty kursów

Program prowadzony przez:
Język angielski
La Trobe –Didasko

Zobacz 4 więcej kursów w La Trobe –Didasko »

Ostatnia aktualizacja October 2, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sty 2020
Duration
1 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
20,000 AUD
Międzynarodowy koszt kursu w ciągu roku
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa