Wiele firm polega na administratorach sieci w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji, utrzymania sieci komputerowych i pomocy w rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się w systemach komputerowych. W tej kluczowej roli masz bezpośredni wpływ na każdy dział i każdego pracownika, ponieważ infrastruktura sieciowa dotyka wszystkich aspektów działalności. Program studiów licencjackich w zakresie administracji sieci w American National University może pomóc w przygotowaniu się do podjęcia tych wyzwań i rywalizacji o stanowiska średniego szczebla, takie jak inżynierowie sieci, administratorzy sieci lub analitycy sieci w przedsiębiorstwie.

Dzięki studiom prac, scenariuszom uczenia się w świecie rzeczywistym i wartościowemu dostępowi do standardowych narzędzi, nauczysz się projektować i administrować sieciami skoncentrowanymi na Microsoft® Windows Server 2012. Program nauczania obejmuje planowanie, projektowanie, konfigurowanie i rozwiązywanie problemów środowisk Microsoft®. od małych, lokalnych sieci do rozległych zintegrowanych sieci. Konkretne tematy obejmują technologie wirtualizacji i przetwarzania w chmurze, usługi ujednoliconej komunikacji i współpracy, administrowanie serwerami Linux i serwerami WWW oraz architektury sieci bezpieczeństwa i sieci bezprzewodowych. Ponieważ nasze kursy są wzorowane na profesjonalnych standardach certyfikacji, możesz zdobyć wykształcenie, aby pomóc Ci przygotować się do egzaminów certyfikacyjnych Microsoft®, Cisco®, CompTIA, jednocześnie zdobywając dyplom.

Program STEM

Jako program STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) absolwenci będący studentami zagranicznymi mogą uzyskać dodatkowe 24-miesięczne przedłużenie OPT (opcjonalne szkolenie praktyczne).

Twoje doświadczenie edukacyjne

Program studiów licencjackich w zakresie administrowania siecią jest przeznaczony dla studentów pragnących zdobyć szkolenie w głównych obszarach operacji sieciowych i administracji, które mogą obejmować wsparcie użytkowników i rozwiązywanie problemów, konfigurację i utrzymanie infrastruktury oraz zarządzanie operacjami sieciowymi.

Program łączy umiejętności techniczne i wiedzę, koncentrując się na umiejętnościach zawodowych w obszarach obejmujących przywództwo i komunikację. W tym programie nauczysz się:

 • Zastosuj najlepsze praktyki w operacjach sieciowych i administracji.
 • Skonfiguruj składniki sieciowe dla operacji.
 • Program do łączności z bazą danych.
 • Rozwiązywanie problemów sieciowych i rozwiązywanie problemów.
 • Zaprojektuj i zrealizuj sieć WAN i LAN.
 • Opisać, wdrożyć i rozwiązywać problemy z usługami komunikacji i współpracy opartymi na sieci.

Studenci mogą również wchodzić na ścieżkę edukacji progresywnej w różnych punktach; co oznacza, że ​​student mógł uzyskać dyplom kooperanta w innej instytucji i może przenieść się do ANU, aby kontynuować pracę na coraz większej liczbie dziedzin na poziomie licencjata i absolwenta - w obszarach o wysokim popycie, takich jak administracja sieci, cyberbezpieczeństwo i technologie informacyjne.

Dlaczego American National University ?

 • Wygoda i elastyczność - dzięki zajęciom dziennym i wieczorowym masz swobodę pracy po uzyskaniu dyplomu.
 • Osobista uwaga - nie jesteś tylko twarzą w tłumie, nasze małe rozmiary klas pozwalają na osobistą uwagę instruktorów.
 • Profesjonalni profesjonaliści jako instruktorzy - dzięki aktualnym i odpowiednim programom nauczysz się od instruktorów z doświadczeniem w terenie, którzy poprowadzą Cię i doradzą.
 • Usługi kariery zawodowej - Nasz zespół ds. Usług karier zaczyna ci pomagać, zanim skończysz z CV, listami motywacyjnymi, technikami rozmowy i szukaniem wspaniałych możliwości kariery.
 • Zasiłki dla absolwentów - Nasze wsparcie nie kończy się na ukończeniu szkoły, jako absolwent będziesz miał dostęp do naszych usług karier i kursów odświeżających dostępnych przez całą karierę.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w American National University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa