Bachelor in Computer Engineering

International Telematic University UNINETTUNO

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Computer Engineering

International Telematic University UNINETTUNO

Kurs licencjacki ma na celu wyszkolenie specjalistów mogących brać udział w analizie, projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu systemem w zakresie informatyki, automatyki i inżynierii zarządzania.

Program ma na celu zapewnienie szerokiego zakresu metodologicznych i technicznych umiejętności w dziedzinie inżynierii informacji w celu tworzenia profesjonalistów o dużej elastyczności i dostosowaniu do wymagań rynku. Daje również solidne przygotowanie w zakresie matematyki i fizyki, zapewniając w ten sposób narzędzia i metodologie naukowe niezbędne do podejścia do problemów inżynierskich w rygorystyczny sposób.

Celem kursu jest z jednej strony zapewnienie solidnego, ogólnego przygotowania naukowego i metodologicznego, az drugiej strony stworzenie wysoko wyspecjalizowanego profesjonalisty. Z tego powodu ogólna metodologia naukowa i inżynieryjna jest szerzej omówiona (z myślą o rozwijaniu metodologicznych umiejętności w zakresie analizy, modelowania i formułowania złożonych problemów inżynierskich), podczas gdy oferowane są bardziej zaawansowane technicznie kursy w celu uzupełnienia kompetencji studenta prezentujących metodologie, rozwiązania techniczne i zastosowanie w konkretnych sektorach.

Podstawa programowa nie tylko daje studentom solidne podstawy w matematyce i fizyce, ale także rozwija umiejętności z zakresu informatyki, z obszernym szkoleniem w zakresie analizy algorytmów i programowania. W dziedzinie inżynierii informacji moduły stanowią wspólną podstawę elektroniki, analizy i transmisji sygnałów, modelowania i sterowania systemami dynamicznymi oraz architekturą komputerową. Kompetencje te są uzupełniane tematami obejmującymi metodologię analizy obwodów elektrycznych, podstawową wiedzę z zakresu ekonomii i administracji biznesowej oraz elementy analizy numerycznej.

Jak się uczyć

Internetowe działania szkoleniowe odbywają się w opartym na Internecie obszarze makro nazywanym Dydaktyczną cyberprzestrzenią. W Dydaktycznej Cyberprzestrzeni odbywa się proces szkolenia i uczenia się, a dostęp do niego jest zróżnicowany poprzez spersonalizowany login i hasło w zależności od roli graczy na ścieżce edukacyjnej: profesorów, wykładowców i studentów. Lekcje i zajęcia online na żądanie są dostępne 24 godziny na dobę wraz z transmisjami na żywo w wirtualnych klasach i nagranymi wirtualnymi salami lekcyjnymi (https://goo.gl/jY26qD).

------

Czas trwania: 3 lata akademickie

Napisy: 180 punktów ECTS

Język: angielski, włoski, arabski

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Włoski


Ostatnia aktualizacja April 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Włochy - Rome, Lazio
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Włochy - Rome, Lazio
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Filmy

Computer Engineering - Big Data

Computer Engineering - Programming and Security

How to study on the UNINETTUNO e-learning platform