The Behavioral Science Major ze specjalizacją w zdrowiu społeczności ma na celu zapewnienie programu studiów dla osób, które są zainteresowane poprawą zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi w społeczności. Kredyty z specjalizacji są częścią 36 kredytów z głównych.

Specjalizacja koncentruje się na twoim głównym i daje wiedzę i doświadczenia, które są skierowane do ostatecznego celu bycia społecznym edukatorem zdrowia. Kredyty z specjalizacji są częścią 36 kredytów z głównych. Specjalizacja koncentruje się na twoim głównym i daje wiedzę i doświadczenia, które są skierowane do ostatecznego celu bycia społecznym edukatorem zdrowia.

The Behavioral Science major to bardzo dobry wybór przedmiotów ważnych dla studentów transferowych, ponieważ możliwe jest, że zajęcia, które już zostały podjęte, będą zaliczane na kursy wymagane lub do wyboru. Dodatkowo program oferuje wiele możliwości rozwoju kariery poprzez stypendia kredytowe w różnych miejscach w NYC.

Behavioral Science: Community Health Fast Facts

 • Elastyczny harmonogram
 • Studiuj swoje szczególne zainteresowania
 • Doświadczeni profesorowie
 • Różne możliwości stażu

Wyniki programu

Pod koniec tego programu uczniowie powinni umieć:

 • Skonstruuj spójne wyjaśnienie głównych paradygmatów teoretycznych i głównych pojęć z zakresu psychologii i socjologii
 • Zidentyfikuj i porównaj metody ilościowe i jakościowe, projekty badawcze i podstawowe narzędzia statystyczne podczas badań społecznych
 • Wyjaśnij, w jaki sposób badanie klasy społecznej, etniczności, płci, wieku, rasy i religii może ułatwić kompetencje kulturowe, koncentrując się na tym, jak rozwija się rodzina w rodzinie, szkole, pracy i społeczności
 • Zastosuj zasady psychologiczne i socjologiczne, teorie i badania do sytuacji osobistych, kulturowych i organizacyjnych

Cel, powód

Program Bachelor of Science Mercy College w Behavioral Science został opracowany z myślą o studentach, którzy pragną poszerzyć swój główny obszar o psychologię i socjologię. The Behavioral Science major zapewnia całe życie wartości przydatnych informacji i informacji
o tym, jak ludzie zachowują się w domu, w szkole, w miejscu pracy i w społeczności. Pomaga to przygotować studenta do każdej pracy lub zawodu z udziałem ludzi, w wielu miejscach, w tym w edukacji, usługach dla ludzi, biznesie, administracji i egzekwowaniu prawa.

Mercy College oferuje multidyscyplinarną specjalizację z nauk behawioralnych ze specjalnością Community Health idealną dla tych, którzy są zainteresowani poprawą zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi w społeczności.

Zajęcia są oferowane na kampusie Bronx and Dobbs Ferry oraz w Internecie. Wydział Mercy składa się z wysoko wykwalifikowanych i profesjonalnych instruktorów, którzy wnoszą wiele lat praktycznego doświadczenia do klasy i są w stanie przygotować Cię do odniesienia sukcesu w miejscu pracy.

Program

Studenci, którzy wybiorą największą koncentrację w naukach behawioralnych ze specjalizacją w zdrowiu społeczności, muszą ukończyć.

 • BHSC 244 Psychologia społeczna
 • BHSC 226 Computers Soc / Behv Sciences
 • BHSC 271 Med Sociology: Health Care Modern
 • BHSC 348 Metodyka Soc / Beh Sciences
 • BHSC 426 Classics Soc / Beh Sciences
 • PSYN 232 Psychologia zdrowia
 • SOCL 308 Health Care Organizat / Management
 • SOCL 366 Etyka medyczna

i

cztery przedmioty do wyboru pod kierunkiem z głównych ofert z psychologii i / lub socjologii o numerach 200 i wyższych.

Co najmniej dwa główne kursy z psychologii i dwa główne kursy z socjologii muszą być ukończone w miejscu zamieszkania w Mercy College . BHSC 370 Statystyka nauk społecznych i behawioralnych jest zalecana dla studentów planujących uczęszczać do szkoły wyższej. BHSC / PSYN / SOCL 399 Praktyki są zalecane.

Możliwości zawodowe

Ten program jest odpowiedni dla każdego, kto jest zainteresowany poprawą zdrowia osób w społeczności. Reprezentatywne możliwości kariery obejmują Koordynatora Wellness, Edukatora Zdrowia lub Koordynatora Programu Zdrowia.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 18 więcej kursów w Mercy College »

Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa