Bachelor of Science w dziedzinie polityki środowiska i gospodarki

Kaplan University Online

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science w dziedzinie polityki środowiska i gospodarki

Kaplan University Online

Budować swoją wiedzę w zakresie polityki środowiskowej i przygotować, aby rozwinąć swoje możliwości zawodowych z Bachelor of Science w polityce środowiskowej i Zarządzania z Kaplan University. * Coraz zielonej gospodarki zarówno w sektorze publicznym i prywatnym, a także związanych z nimi przepisów i zachęt, napędza zarówno tworzenie i modyfikację ról zawodowych z wymaganej wiedzy i odpowiedzialności w polityce ochrony środowiska. † Nasz program stopień oferuje interdyscyplinarne możliwość studiowania zagadnień związanych ze środowiskiem i polityki poprzez zbadanie powiązania między sektorem publicznym i prywatnym oraz społeczeństwa, gospodarki i środowiska.

Program jest regularnie aktualizowana, a nasi profesorowie mają doświadczenie w świecie rzeczywistym w zrównoważony rozwój, zarządzanie środowiskiem oraz zasady, aby zapewnić swoje doświadczenie w klasie jest zarówno bieżące i wciągające. Nasz wydział i doradcy pomogą Ci skoncentrować swoje badania do kariery w sektorze publicznym i prywatnym, gdzie polityka ochrony środowiska i zarządzanie nim są istotne dla funkcjonowania organizacji.

Platforma internetowa zapewnia elastyczność, aby uzyskać dostęp do naszych klas przyjazne użytkownikowi praktycznie wszędzie masz połączenie z Internetem. Kaplan University ma na celu dostarczenie Ci z planem studiów, który jest bezpośredni i odpowiednią ścieżkę do swoich celów zawodowych, jednocześnie pomagając zaoszczędzić czas i pieniądze. W tym celu, można otrzymać kredyt dla kwalifikowanych wcześniejszej nauki i doświadczenia zawodowego, które mogą skrócić drogę do pewnego stopnia. ‡ Przez ponad 75 lat, Kaplan University pomógł studenci spełnić swoje cele szkolnictwa wyższego, i uważamy, że ze swoim talentem, jazdy, a nowy stopień można ustawić się wcześniej w swojej karierze *Kaplan University nie gwarantuje zatrudnienia lub awansu zawodowego. mogą być wymagane dodatkowe szkolenia lub certyfikacji.

Źródło: O * Net OnLine, zielonej gospodarki, w Internecie pod adresem http://www.onetcenter.org/green.html?p=2.

Kaplan University nie gwarantuje możliwości przenoszenia kredytu. Zobacz katalog University za ubiegły Polityki Assessment Learning.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
371 USD
Koszt za kredyt
Locations
Stany Zjednoczone - USA Online
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - USA Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą