Przeczytaj oficjalny opis

Budować swoją wiedzę w zakresie polityki środowiskowej i przygotować, aby rozwinąć swoje możliwości zawodowych z Bachelor of Science w polityce środowiskowej i Zarządzania z Kaplan University. * Coraz zielonej gospodarki zarówno w sektorze publicznym i prywatnym, a także związanych z nimi przepisów i zachęt, napędza zarówno tworzenie i modyfikację ról zawodowych z wymaganej wiedzy i odpowiedzialności w polityce ochrony środowiska. † Nasz program stopień oferuje interdyscyplinarne możliwość studiowania zagadnień związanych ze środowiskiem i polityki poprzez zbadanie powiązania między sektorem publicznym i prywatnym oraz społeczeństwa, gospodarki i środowiska.

Program jest regularnie aktualizowana, a nasi profesorowie mają doświadczenie w świecie rzeczywistym w zrównoważony rozwój, zarządzanie środowiskiem oraz zasady, aby zapewnić swoje doświadczenie w klasie jest zarówno bieżące i wciągające. Nasz wydział i doradcy pomogą Ci skoncentrować swoje badania do kariery w sektorze publicznym i prywatnym, gdzie polityka ochrony środowiska i zarządzanie nim są istotne dla funkcjonowania organizacji.

Platforma internetowa zapewnia elastyczność, aby uzyskać dostęp do naszych klas przyjazne użytkownikowi praktycznie wszędzie masz połączenie z Internetem. Kaplan University ma na celu dostarczenie Ci z planem studiów, który jest bezpośredni i odpowiednią ścieżkę do swoich celów zawodowych, jednocześnie pomagając zaoszczędzić czas i pieniądze. W tym celu, można otrzymać kredyt dla kwalifikowanych wcześniejszej nauki i doświadczenia zawodowego, które mogą skrócić drogę do pewnego stopnia. ‡ Przez ponad 75 lat, Kaplan University pomógł studenci spełnić swoje cele szkolnictwa wyższego, i uważamy, że ze swoim talentem, jazdy, a nowy stopień można ustawić się wcześniej w swojej karierze *Kaplan University nie gwarantuje zatrudnienia lub awansu zawodowego. mogą być wymagane dodatkowe szkolenia lub certyfikacji.

Źródło: O * Net OnLine, zielonej gospodarki, w Internecie pod adresem http://www.onetcenter.org/green.html?p=2.

Kaplan University nie gwarantuje możliwości przenoszenia kredytu. Zobacz katalog University za ubiegły Polityki Assessment Learning.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 13 więcej kursów w Kaplan University Online »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Cena
371 USD
Koszt za kredyt
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa