Przeczytaj oficjalny opis

Zarabiaj stopień licencjata Twojego kontynuowania lub zwiększenia kariery w straży pożarnej. Kaplan University jest uznawany przez administrację Ognia amerykańskiego jako oficjalny Fire and Emergency Services Higher Education (FESHE) instytucji.

Program nauczania jest ściśle na modelu FESHE i zawiera analityczne podejście do ochrony przeciwpożarowej i dochodzenia, rola straży pożarnej we Wspólnocie, oraz technicznych, prawnych i społecznych aspektów podpalenia. Wydział z wieloletnim doświadczeniem w nauce pożaru mogą pomóc specjaliści pożarnicze rozwijać ulepszone umiejętności oraz szeroki zakres wiedzy w dziedzinie nauk pożarnej. Kursy prowadzone są w Internecie daje studentom elastyczność studiowania na ich harmonogramem.

Stopień ten jest przeznaczony dla osób wchodzących na murawę, którzy potrzebują zbudować podstawową wiedzę, jak i tych, którzy chcą awansować swoją obecną karierę realizować funkcje nadzorcze. Formalne stopień może być odskocznią do następnej bramki kariery. * Na Kaplan University, można rozwijać wiedzę, aby realizować swoje cele edukacyjne i nowe możliwości.

Kaplan University ma na celu dostarczenie Ci z planem studiów, który jest bezpośredni i odpowiednią ścieżkę do swoich celów zawodowych, jednocześnie pomagając zaoszczędzić czas i pieniądze. W tym celu, można otrzymać kredyt dla kwalifikowanych wcześniejszej nauki, szkolenia Akademii i doświadczenia zawodowego, które mogą skrócić drogę do pewnego stopnia. † *Kaplan University nie gwarantuje zatrudnienia lub awansu zawodowego. Dodatkowe szkolenie akademia lub edukacja może być wymagane dla straży pożarnej lub zarządzania kryzysowego pracy.

Kaplan University nie gwarantuje możliwości przenoszenia kredytu. Zobacz katalog University za ubiegły Polityki Assessment Learning.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 13 więcej kursów w Kaplan University Online »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Cena
371 USD
Koszt za kredyt
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa