Przeczytaj oficjalny opis

Badania rodzinne i Opieki Społecznej Studia licencjackie

Program stopień nauki o rodzinie i Opieki Społecznej skupia się na procesach leżących u podstaw rozwoju człowieka w kontekście rodzinnym całym cyklu życia. Studenci uczą się do wdrożenia i oceny programów i usług mających na celu wzmocnienie i usprawnienie indywidualnego i rodzinnego samopoczucie. Studenci mogą ustanowić solidne doświadczenie w rozwoju człowieka podczas nauki konkretnej dyscypliny swojego wyboru.

Osoby z dyplomem w badaniach rodzinnych i usług ludzkich starań, aby służyć większego dobra wzdłuż określonej dyscypliny naukowej, takie jak studia psychologia, socjologia, gerontologii lub kobiety i są zatrudnieni w różnych arenach służb społecznych - na przykład programy dla młodzieży, programy serwisowe rodziny i społeczności , programy mieszkaniowe, sądownictwie, Cooperative Extension, szkolnictwo wyższe, starsze zakłady opieki i programów zdrowia publicznego. Uczniowie mogą pracować z doradcą akademickiego, aby dostosować swoją ścieżkę stopni w kierunku swoich partykularnych interesów.

Absolwenci, którzy ukończyli wszystkie wymagania stopnia w tym cyklu staży są kwalifikacje, aby ubiegać się o tymczasowe Certified Family Life Education (CFLE) oznaczenia podawanej przez Krajową Radę na relacje rodzinne.

Praca w Studium Rodziny i Opieki Społecznej

Możliwości pracy w badaniach rodzinnych i Opieki Społecznej obejmują stanowiska w:

 • Role administracyjne w programach młodzieżowych
 • system sąd
 • Cooperative Extension
 • programy wsparcia rodziny
 • wydziały zdrowia publicznego

Akredytacja

Kansas State University jest akredytowana przez Higher Learning Komisji Głównego Związku Północnego Colleges and Schools.

stopień studiów rodziny i Opieki Społecznej licencjacki jest oferowany przez Szkołę Studiów Rodziny i Opieki Społecznej w K-State College Ekologii Człowieka.

Program

stopień studiów rodziny i Opieki Społecznej licencjata wymaga ukończenia 120 łącznych godzin kredytowych pracy oczywiście.

Warunki przyjęcia na studia rodzinne i stopień Programu Opieki Społecznej licencjackiej

Wymagane jest minimum 2,0 skumulowane GPA i dowód znajomości języka angielskiego do przyjęcia. Chociaż nie jest to wymagane, studenci, którzy ukończyli lub przeniesienie w odpowiednikiem kursów K-państwowych wymienionych poniżej będzie się rozwijać poprzez program bardziej efektywnie, ponieważ są warunkiem wstępnym kursy dla podstawy programowej. Jeśli uważasz, że podjęte porównywalny kurs w innej instytucji, należy skorzystać z instrukcji w celu określenia równoważności transferu to równoważność na kurs K-State.

 • ENGL 100 Expository piśmie
 • ENGL 200 Expository Pisanie II
 • COMM 106 Wprowadzenie do wystąpień publicznych
 • Life Science (biologia, biochemia lub Physical Anthropology)
 • MATEMATYKA 100 College Algebra
 • STAT 325 Wprowadzenie do statystyki

Terminy składania wniosków

Musisz być dopuszczone do semestrze zimowym przez 01 czerwcaSemestr wiosenny przez 01 listopada i przez semestr letni 1 kwietnia. Oznacza to, że wszystkie zapisy, opłaty za wniosek i wszelkie inne wymogi muszą być zakończone i odebrane przez tych terminów.

Uwaga: To trwa co najmniej cztery do sześciu tygodni w przypadku zastosowania do przetworów, gdy wszystkie materiały aplikacyjne zostały otrzymane przez uniwersytet.

Jak aplikować

Złóż wniosek przez Internet poprzez Stopnia zakończeniu programu licencjackiego.

Opłata za złożenie wniosku wynosi 40 $ dla kandydatów amerykańskich i $ 80 Dla wnioskodawców międzynarodowych. Jednakże, jeśli wcześniej uczestniczył Kansas State University, nie będzie musiał ponownie zapłacić opłatę za wniosek. Pamiętaj, aby wybrać termin, w którym masz zamiar wziąć lekcje.

Transkrypcje

Jeśli otrzymałeś kredyt z innych instytucji, każda instytucja ma wysłać oficjalny transkrypt do K-Państwowego Biura Przyjęć i śledzić z tego urzędu, aby upewnić się, że otrzymały swoje zapisy. Stenogramy mailed studentów nie są uznawane za oficjalne. Biuro Przyjęć przekaże swój transfer materiałów szkoleniowych do działu programu, gdzie przeprowadzana będzie ocena, w jaki sposób ubiegać się swoimi kursy w kierunku stopień licencjata.

Aplikacja nie będą przetwarzane, aż wszystkie stenogramy z instytucji zostały odebrane przez Biuro Przyjęć.

Wyślij swoje zapisy do: Urzędu Przyjęć
Kansas State University
119 Anderson Hall
Manhattan, KS 66506-0102

Czesne i opłaty

Online i Zamiejscowy Pola

Online i off-campus kursy przez Kansas State University Campus Globalnego oceniane są według stałej stopy czesnego, niezależnie od statusu rezydenta. Brak zamiejscowy opłat za kursy online i off-campus oferowanych przez K-State Globalnego Campus. Stawki czesnego zależy od poziomu kursu, student lub absolwent. Dodatkowe opłaty mogą zostać uznani przez uczelnie i wydziały.

Kosztów przez Course

Dla najbardziej up-to-date kosztów oczywiście odnosi się do naszej klasy Search. Koszt przedstawiono w opisie każdego przedmiotu jest całkowity koszt kursu.

Opłaty Proctoring

Niektóre kursy mogą wymagać, aby podjąć nadzorowane egzaminy. Są to egzaminy podejmowane w trybie online lub na papierze, które muszą być podjęte w obecności Proctor w celu zapewnienia integralności akademickiej. Jest to powszechna praktyka dla programów online, w celu spełnienia wymogów akredytacyjnych. Większość usług Proctor wymagają, aby studenci płacą opłatę, i zaleca się, aby poprosić o opłatach, szukając swojej Proctor. Jeśli kurs obejmuje egzaminy wymagające Proctor, skontaktujemy się z Tobą przez studentów i wykładowców Services w K-State Globalnego Campus przed rozpoczęciem semestru.

Czesne jest ustalana przez Zarząd Regents Kansas rocznie pod koniec czerwca lub na początku lipca. Kansas State University zastrzega sobie prawo do zmiany kosztów bez uprzedzenia po zatwierdzeniu przez Zarząd Regents Kansas.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Kansas State University Global Campus

Zobacz 17 więcej kursów w Kansas State University Global Campus »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa