Bachelor of Science in Business Administration (online)

Key College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science in Business Administration (online)

Key College

Przedstawić się zasadami biznesu i zarządzania stosowanych w dzisiejszych przedsiębiorstwach handlowych. Brać udział w kursach w przywództwie, rachunkowość, finanse, mikroekonomii, marketingu, komunikacji biznesowej, prawa gospodarczego i zarządzania. Bądź przygotowany do walki dzisiejszej arenie gospodarczej!

Program ten jest oferowany w 100% on-line, i nie wymaga studentów do podróży do USA.

Możliwości kariery administracji biznesu

 • ✓ Księgowa Kierownik
  ✓ Administracja Kierownicy
  ✓ rachunek i konto dla kolekcjonerów
  ✓ Clerk Maklerski / Asystent
  ✓ Praca w operacjach badania / Management Science
  ✓ Executive Assistant
  ✓ General Manager
  ✓ Kadry, Szkolenia, stosunki pracy Managers & Specialist
  ✓ Insurance Agent Sprzedaży
  ✓ Underwriter Ubezpieczeń

Bachelor of Science in Business Administration stopnia co Key College zajmie cztery lata do ukończenia zakładając studentów zapisze się w ciągu 16 godzin kredytowych na kwartał i uczęszcza trzy czwarte rocznie. (Program może być zakończona w ciągu trzech lat, uczestnicząc przez cały rok).

Zobacz średni roczny dochód dla administratorów działalności gospodarczej w Stanach Zjednoczonych Tutaj

Wymagania

Przyszli studenci muszą wypełnić wniosek online lub poprzez e-mail. Programy oferowane w Key College wymagają solidnej zobowiązanie do pomyślnego zakończenia. Dlatego wcześniej wywiad ze specjalistą przyjęć zapewnia pełną informację o wymaganiach, kursów i dat klasy wyjściowych, praca w niepełnym wymiarze czasu i możliwości zatrudnienia dla absolwentów. Ocenę zainteresowania ucznia, tło i zaangażowanie nastąpi podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Wszyscy kandydaci muszą być oceniane pod kątem zdolności akademickich i musi porozmawiać z odpowiednim doradcą akademickiego oceny zdolności i zaangażowanie przyszłego studenta. Gdy wszystkie wymagania aplikacyjne zostały spełnione, wnioskodawca zostanie powiadomiony niezwłocznie dotyczące ich statusu wstępu.

Data rozpoczęcia

Nowy początek datować co 6 tygodni! Następny start jest Jan, 3rd 2017.

Wymagania Online

studentów Online zajmie swoje klasy w pełni on-line z ojczystego kraju, i nie będzie wymagane do uzyskania wizy studenckiej, ponieważ nie będzie zamieszkały w USA. Koszt czesnego dla studentów jest taka sama jak dla studentów miejscowych.

Wymagania:

 • Odpis wysokiej transkryptu srednie, jeśli dostępne. podpis studenta w sprawie stosowania jest oświadczenie potwierdzające ich zakończeniu wysokich wymagań szkolnych do otrzymania dyplomu. Wszelkie zagranicznych stenogramy muszą być przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego na koszt studenta.
 • studenci transferowe będzie zobowiązany do zapewnienia weryfikacji (czyli oficjalny dialogowej akademicki) z wpisu z innej instytucji edukacyjnej i weryfikacji wsparcie finansowe do załatwienia Klucz.
 • Dowód znajomości języka angielskiego: Wnioskodawcy z krajów, w których angielski nie jest pierwszym językiem, a wnioskodawcy dla kogo angielski nie jest językiem ojczystym, musi wykazać dowód znajomości języka angielskiego poprzez TOFL lub innego testu English biegłości takich jak nasz College egzamin wstępny.
 • College Entrance egzaminu: Akceptujemy wynik SAT 1200 lub czynu wynik kompozytowego 19 lub równoważne wyniki testów ze swoimi transkryptów. Albo, można również wziąć naszej uczelni egzamin wstępny w Internecie.
 • Zobacz każdy stopień do specyficznych wymagań inny program.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
225 USD
225 USD za godzinę kredytowej
Locations
Stany Zjednoczone - USA Online
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Stany Zjednoczone - USA Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą