Ogólny przegląd BA Politologii Politics - czasem zaangażowanie, czasem nieznośny - to sposób ludzie spotykają się, aby wspólnie rządzą.

Na Wydziale UMaine za Politologii, dowiesz się z profesorami, którzy robią nowatorskie badania, a także dbają głęboko o nauczaniu i doradzających studentów. Niektóre skupiają się na podstawowych wydziału wyobrażeń o polityce, wracając tysiące lat do czasów współczesnych. Inne badania operacji polityki rządu, a dziś w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Nasz wydział promować otwartą i stymulującą atmosferę intelektualną, która promuje swobodną wymianę pomysłów w klasie i poza nią. Nasi studenci i pracownicy naukowi spotykają się, aby omówić filmy polityczne, oglądać debaty kandydatów, i rozmawiać o polityce.

Nasz wydział są międzynarodowo uznane za ich wiedzę i często swoich poglądów ze społeczeństwem poprzez Maine, krajowym i międzynarodowych mediów.

I czy jest to praktyka w Waszyngtonie, Maine State ustawodawcy lub udziału we Wspólnocie poprzez zaangażowane badania polityki, nasi uczniowie uczą się poza klasą. Nasi absolwenci śledzić różne ścieżki kariery, a wiele praktykowania prawa, prowadzenie organizacji non-profit, a służąc i wpływu rządu.

Wymagania programowe

Politologia bada naturę polityki z różnych perspektyw. Wymagania dotyczące kierunków w dziale uczyć studentów do krytycznego myślenia o podstawowych teorii, zasad, instytucji i praktyk polityki w ich kontekstach społecznych i historycznych. Przebieg pracy w wydziale jest wymagana w czterech głównych dziedzinach dyscypliny nauk politycznych - amerykańskiej polityki, stosunków międzynarodowych, polityki porównawczej i teorii politycznej - tak, że studenci będą zdobywać wiedzę i umiejętności do dalszej nauki w szkole prawniczej lub absolwenta szkoły lub będzie przygotowany do pracy w służbie publicznej lub dziedzin pokrewnych.Główne wymagania:

(Szczegółowe informacje o kursie jest dostępny w University of Maine Katalog on-line) 1. POS 100: Amerykański rząd 2. Minimum 36 godzin kredytowych w kursach POS z klas "C" (2.0) lub lepiej. W 36 godziny muszą być rozdzielone w następujący sposób:

  • Amerykańscy Polityka 6 godzin kredytowych
  • Stosunków międzynarodowych 6 godzin kredytowych
  • Polityka porównawczy 6 godzin kredytowych
  • Teoria polityczna 6 godzin kredytowych
  • POS Electives 12 godzin kredytowych (POS 100 może być stosowany jako fakultet)

Uwaga: Co najmniej 21 z 36 godziny musi być na 300, 400 lub 500-poziom. Ponadto, co najmniej 18 z 36 punktów wymaganych POS musi być zakończona na University of Maine.Dodatkowe wymagania stopnia:

  • Uczniowie muszą mieć co najmniej 72 godzin kredytowych poza swoim głównym.
  • Studenci muszą wypełnić drobne naukowy lub drugi główny akademickiej.
  • Wszyscy studenci muszą wypełnić University of Maine wymogów kształcenia ogólnego.

Informacja o zastosowaniu

UMaine ułatwia zastosowanie - na swoich warunkach. Złóż wniosek przez Internet, pocztą do pobrania aplikacja, lub skorzystać z powszechnego stosowania.

umoba01

Co mogę zrobić z dyplomem Politologii?

Spora liczba studentów nauk politycznych wejdzie bezpośrednio do kariery rządowych na szczeblu krajowym, stanowym i lokalnym. Pracują we wszystkich gałęziach rządu, jak i dla partii politycznych, kampanii, grup interesu i organizacji non-profit. Wielu uczniów kontynuuje naukę na magisterskich i prawa szkół, w tym Harvard University, University of Maine School of Law, Columbia University i Boston College szkół prawa oraz University of Toronto, University of Massachusetts, Connecticut i University of Boston University studiów doktoranckich. Inni uważają sztuk wyzwolonych edukacji otrzymali przygotowuje ich do kariery w biznesie lub innych zajęć. UMaine studenci Politologia studia z szerokiej gamy możliwości przed nimi.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 15 więcej kursów w UMaineOnline (University of Maine) »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
33,480 USD
$ 279 / kr. w stanie aktywnym i $ 349 / Cr. poza stanem
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa