Read the Official Description

Skontaktować się nos jak dla identyfikacji, kontroli i analizy wszystkich typów cyfrowych dowodów w „cyfrowych” do kryminalistyki? Są funkcjonowanie Przemysłu 4.0 nie tylko na torze, ale dostać je na styku informatyki wiedzy i praktycznego know-how, aby przejść? „Internet-of-rzeczy” budzi w swojej ciekawości naukowej i pionierskiego ducha? Następnie studia na poziomie licencjatu „Inżynieria Digital” daje wszelką niezbędną wiedzę Virtual Reality, Big Data, systemów wbudowanych do komputera i cyberbezpieczeństwa. Dowiedz się, w jaki sposób przyszłe kierunki pracy artystycznej i umieścić je całościowo Dzięki komputera science-wiedzy. Ze stopniem licencjata w dziedzinie "Technika cyfrowa i Informatyki Stosowanej„Masz prawo do wymagających eksperckich i kierowniczych stanowisk we wszystkich sektorach!

Twój Struktura kursu

Program akad za "Technika cyfrowa i Stosowanej informatyka - Bachelor of Engineering„Jest podzielony na siedem budynku na siebie semestru. Jest to ewolucja ACQUIN (akredytacja, certyfikacja i Jakości Institute) akredytowane przez National Center for Distance Learning (ZFU) zatwierdziła curriculum „techniczny informatyka”:

 • Vorkurs Math (opcjonalnie): Wolna Math Upgrade świeże na żądanie swoje umiejętności matematyczne dla inżynierów - o udanym starcie do pierwszego semestru.
 • Semestr 1: Program rozpoczyna się z rozbudową swoich metodycznych i osobistych umiejętności i uczy się podstaw informatyki, elektrotechniki, inżynierii odpowiednich matematyki, techniki cyfrowej i terminologii angielskiej.
 • Semestr 2: Będziesz zapoznać się z programowaniem w języku C / C ++, różnych systemów operacyjnych i baz danych, jak i formalnych metod informatyki i analizy.
 • Semestr 3: Programowanie w języku Java i architektury komputerowej są tematami trzeciego semestru. Jak komputer opanujesz techniczne mechanizmy transmisji danych i sieci komputerowych. Również badanie sieci komputerowe w ogóle, a zwłaszcza Internet. Uczą się także podstaw zarządzania.
 • Semestr 4: Studium trwa z najnowszej wiedzy w zakresie obrazu i przetwarzania danych, programowania mikrokontrolerów leczonych oprogramowania i zarządzania oraz wzorców projektowych. Otrzymasz wszystkie informacje o komunikacji cyfrowej i jej przejawach.
 • Semestr 5: Są one dedykowane do procesów biznesowych i systemów aplikacyjnych, technologicznych przedsiębiorstw i projektu i zarządzania jakością. Również wybrać specjalizację z czterech atrakcyjnych obszarach, a zatem odciskają swój osobisty profil jako specjalista do projektowania sprzętu, bezpieczeństwa komputerowego, zarządzanie informacją i wirtualnej rzeczywistości.
 • Semestr 6: Oprócz zaawansowanej informatyki angielskim, do czynienia z C #, bezpieczeństwa sieci i oprogramowania, a także rozwoju tematy gier, komputerów przenośnych, systemów czasu rzeczywistego i danych i zarządzania wiedzą do samodzielnego rozwiązywania zadań projektu przy użyciu wcześniej zdobytej wiedzy oraz do ich specjalność.
 • Semestr 7: zaprogramować akad przygotowuje was indywidualnie do prac licencjackich przed i pozwala bezbłędnie ostatecznej twardy: z niezależnej produkcji swojej pracy magisterskiej i jej obrony egzaminu ustnego (kolokwium).

Plus: Twój osobisty mikrokontroler wliczone jest dla was w tym programie za akad. Zintegrować z Internetu i tak już rzeczy w trakcie kształcenia na odległość w swoim codziennym życiu - i dowiedzieć się o tej samej porze bezpieczną kontrolę czujników i siłowników.

Użyj jako akad studenta i ciekawą opcją trzytygodniowej wizyty studyjnej do Sacramento: program Campus California!

specjalizacja

 • Virtual Reality SWA40 | SWA41 | CSH20 | SWA60
 • Nowoczesne Przetwarzanie danych IMG40 | IMG45 | IMG44 | DBA60 | IMG60
 • Bezpieczeństwo komputerów i Cyber ​​Security and CSI20 | CSI40 | CSI41 | CSI42 | CSI43
 • Systemy wbudowane EBS01 | EBS42 | EBS60 | CAN40 | EBS43

perspektywy

Najlepsze perspektywy licencjat z inżynierii cyfrowej

Bachelor w „Inżynierii Cyfrowej i Informatyki Stosowanej” sprawia, że ​​poszukiwanym profesjonalny, który wyposażony jest w technologii, mediów i informatyki wiedzy i wiedzy o gospodarce. Badanie będzie odpowiednio przygotować się do wyzwań w biznesie: Czy jako kierownik projektu, projektant systemu lub administrator, inżynier rozwoju, specjalista ds marketingu i projektowania gier lub dewelopera z tego stopnia kwalifikują się do wymagających zadań na poziomie zawodowym i kierownicze. Oczywiście można również ukończyć dodatkowe szkolenie w formie programu studiów na Uniwersytecie akad po tym stopniu. Aby uzyskać więcej informacji, nasi doradcy studyjne chętnie pomóc osobiście.

Jej licencjackie studia na akad: cyfrowy, zawsze i wszędzie

AKAD University - pionierem w cyfrowym, godzina i miejsce studiów licencjackich niezależny

Skonfiguruj swoje badania od indywidualnej sytuacji zawodowej i osobistej. Uzyskać jak najwięcej ze swojego stylu uczenia się na zewnątrz! z Badanie modelu cyfrowego AKAD w niepełnym wymiarze godzin, aby zdobyć tytuł licencjata, udało się elastyczny, indywidualnie i wydajnyKampus AKAD jest centralnym punktem dla studiów pierwszego stopnia. Za każdym razem, a nie korzystają z telefonów online o muzyce. Harmonogram skanuje elastyczność spotkać się i mieszają się z innymi studentami i profesorami. Chcesz wiedzieć, jak blisko jesteś już coraz stopień swojej licencjata? Spojrzenie na wystarczająco Campus akad! Z modelem studiów AKAD jako student pracuje skutecznie Studia licencjackie:

 • Distance Learning: praktyczne, terminowe i jasno skonstruowane badania materiałów. Zawsze i wszędzie. Dla domu i podróży!
 • Odległość e-learning: efektywne uczenie się poprzez cyfrowych metod nauczania: ćwiczenia internetowych, coaching i szkolenia on-line na stronie internetowej. Tak, że zawartość są bezpieczne!
 • Interaktywny e-learning: osobista opieka oraz bezpośrednia wymiana z innymi studentami. Dodatkowe umiejętności, które można wykorzystać w pracy z równą opłaca!
 • Seminaria (opcjonalnie): oprócz wirtualnego uczenia się. Dowiedział się natychmiast zastosować w konkretnych kwestiach zawodowych!

Warunki przyjęcia

Mają liceum lub technikum i zainteresowanie wysokim poziomie w kontekście technologii informatycznej. Ale nawet jeśli masz technicznie zorientowany szkolenia zawodowego z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, można łatwo wprowadzić w trakcie studiów na akad. Również badanie bez wychodzenia badanie jest możliwe. W dodatku, jeśli jesteś jeszcze zmieścić się w matematyce i fizyce i posiadać podstawową wiedzę z zakresu aplikacji PC, wówczas uczenia AKAD-distance „Inżynieria Digital” idealnego dla Ciebie.

Co dokładnie można spodziewać się w nauczaniu na odległość Licencjat Inżynierii cyfrowe i Informatyki Stosowanej?

Wziąć pod uwagę w Study List BA_Technische_Informatik_MCS101 nauka odległość licencjackich "Technika cyfrowa i Informatyki Stosowanej„Na” Podstawy systemów mikrokomputerów. " Oto uczy, jak system działa na mikrokomputer projektowania, integracji systemów sterowania do kontroli i regulacji. Dowiesz się podstawowych pojęć i zastosowań mikrokomputerów, komputer arytmetyki, kody budowy procesora i pamięci i urządzeń peryferyjnych.

AKAD Prowadzący Prof. Jürgen Płyta ma w tym badaniu pisma przygotowane pięć następujących tematów dla Ciebie:

 1. podstawowe pojęcia
 2. architektur komputerowych
 3. Reprezentacja liczb i znaków w mikrokomputera
 4. Konstrukcja wewnętrzna mikrokomputera
 5. Pamięć i wejścia / wyjścia

Przekonaj się sam: The akad kampus ze swoim elastyczny, indywidualny i wydajny Badanie modelu sprawia, że ​​można uzyskać dostęp do całej zawartości swojej Distance Learning łatwe. Ponieważ dowiedzieć się, gdzie i kiedy chcesz, i zorganizować swoje studia pracy najlepiej z indywidualnych zasobów czasowych - w miarę potrzeb.

Nasza oferta dla Ciebie: Sprawdź swoje studia licencjackie na Uniwersytecie akad 4 tygodnie okresu próbnego. W przypadku pytań na „badania w niepełnym wymiarze godzin” to nasz przyjazny i wykwalifikowany AKAD Academic Doradztwo wywołując 0711 81495-400 jak dla ciebie osobiście. My czekamy na kontakt!

Program taught in:
Niemiecki
AKAD University

See 9 more programs offered by AKAD University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
42 - 54 miesięcy
Zaoczne
Cena
13,986 EUR
Wszystkich czesne
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa