Read the Official Description

Wzmocnić swoje przywództwo i możliwości awansu z Internecie Bachelor of Arts na Uniwersytecie Zarządzania od benedyktynów. Studiów to Online licencjata w zarządzaniu jest idealny dla profesjonalistów, którzy chcą, aby przejść do ról kierowniczych. Online studiów zapewnia bardziej całościowego zrozumienia zarządzania i działania, które pomogą Ci stać się bardziej skutecznym menedżerem.

Program analizuje główne funkcje biznesowe, w tym:

  • Zarządzanie operacyjne - statystyki biznesowe - - Rachunkowość Zarządzanie projektami - Zasoby ludzkie - Marketing

Dwa Wyjątkowa zarządzania Dostępne stężenia

Jako student w programie, będziesz miał możliwość wyboru z dwóch stężeniach - Marketing i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Następnie zbadać te istotne obszary bardziej szczegółowo i zdobyć cenne doświadczenie, które odróżnia cię od swoich kolegów w rynku.

Dlaczego warto wybrać benedyktynów Online?

  • By zarabiać Bachelor of Arts w Zarządzaniu internetowej Benedyktynów, otrzymasz wszystkie korzyści, które oferuje Benedyktynów z bogatą historią sięgającą ponad 127 lat doskonałości akademickiej - Zrealizuj zajęć według własnego harmonogramu, dzięki naszej interaktywnej formie on-line - zarobić sam szanowane poświadczenia jako studenci w tradycyjnym programie kampusu - Skorzystaj z pomocy osobistego doradcy w pełnym wymiarze czasu, kiedy jej potrzebujesz - na podstawie oceny transkrypcji zagranicznego, może być w stanie uzyskać kredyt na niektóre kursy zostały podjęte na inne instytucje.

Warunki przyjęcia

  • Uczniowie muszą mieć musi mieć wykształcenie, które jest ekwiwalentne z High School Diploma (RED) - Uczniowie muszą być w wieku 22 lat lub starszych, które mają być dopuszczone.
  • Zagraniczni studenci muszą wypełnić oceny przez Educational Oceniający poświadczeń (EKG) lub do oceny perspektyw edukacyjnych uprzedniego uczenia się w innych krajach, jak porównuje do edukacji w USA.
  • Wszyscy studenci międzynarodowi muszą wykazywać spełnieniu wymagań angielskich biegłości studiów, do których się stosują. Studenci ubiegający się studia podyplomowe muszą spełniać następujące wymagania: TOEFL Paper Based: 550; TOEFL internetowy oparty Test: 78; Egzamin IELTS 6.0

Dlaczego Benedyktynów online?

Brak wymogów wizowych: Benedyktynów oferuje programy internetowe pozwalające zarobić wykształcenie Stany Zjednoczone w zaciszu własnego domu.

Szanowany Stopień: Nasi uczniowie online zarobić taką samą szanowany stopień jako studentów, którzy uczęszczają na kampusie.

Akredytowane: Uniwersytet jest regionalnie benedyktyński akredytowane przez Higher Learning Komisji Centralnej Stowarzyszenia na północnym Colleges and Schools (NCA) i Master of Public Health Program jest akredytowany przez Radę Edukacji Zdrowia Publicznego (Ceph).

Rozpoznawane: Nazwany najszybciej rozwijających University w Stanach Zjednoczonych przez Kronika Szkolnictwa Wyższego i plasuje się wśród amerykańskiej Top Colleges przez Magazyn Forbes

Niedrogie: Benedyktynów University Online oferuje niedrogie czesnego i stypendium możliwości.

Małe klasy wielkości: Online stopni magisterskich Uniwersytetu benedyktynów oferuje małe klasy i osobiste uwagi na oczekiwany z top-tier, uczelni prywatnych.

Wygoda: Dostęp do zajęć w dowolnym miejscu za pomocą wygodnych, kursów internetowych obsługiwanych przez znakomite wsparcie techniczne 24x7.

Bardzo interaktywna: Pełni współdziałać ze swoimi profesorami i innymi studentami w naszym wyjątkowym otoczeniu wirtualnej klasie.

Globalna Sieć: Mamy studentów i absolwentów ze wszystkich 50 państw i ponad 17 krajów

Program taught in:
Język angielski

See 6 more programs offered by Benedictine University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment