sdcc04

Bachelor of Arts w Human Development

Zaprojektowany, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na specjalistów w chrześcijańskich karier takich jak doradztwo, usługi socjalne, i zasobów ludzkich, w Internecie Zasobami Ludzkimi Studia Rozwoju w San Diego Christian College przygotowuje absolwentów, aby pomóc innym w potrzebie. Program ten stopień jest oferowana w Internecie, na uczelni lub w hybrydowym formacie.

SDC Bachelor of Arts w stopniu rozwoju społecznego w San Diego daje absolwentom umiejętności interpersonalne niezbędne, aby stać impactful, niezbędne radiolatarni nadziei w ich społecznościach.

Uczniowie w tym programie będzie miał okazję do ciekawych informacji takich jak kursy Żywotność Rozwoju (HD 364), która jest studium ludzkiego wzrostu i rozwoju przez cały cykl życia. Rozpatrzenie rozwoju fizycznego, emocjonalnego, poznawczego, społecznego, moralnego, duchowego i osobowości będą uwzględnione.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Bachelor of Arts in Human Development i dlaczego San Diego Christian College może być idealnym wyborem dla Ciebie, wypełnij formularz na tej stronie!

Human Development Opcje karierze

  • Human Resources Profesjonalny
  • Crisis Center Staff
  • Dyrektor Centrum Wczesnej
  • Dziennikarz Zatrudnienie / rekrutującego
  • rzecznik Młodzieży

Referencje

"Przez każdej klasy, dowiedziałem się więcej o sobie, zyskał przyjaźnie, które będą trwać przez całe życie, a co najważniejsze rósł w moim spacerze jako chrześcijanina." ~ Kim Swadley

"Profesorowie jak również inni studenci czuję się komfortowo, jak również ich części." ~ Patricia Scott

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w San Diego Christian College »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
4 lat
Cena
- $ 439 Koszt Kredyty
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa