Ba w komunikacji

San Diego Christian College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ba w komunikacji

San Diego Christian College

scdd03

Bachelor of Arts w komunikacie

BA w komunikacie w San Diego Christian College został zaprojektowany, aby zapewnić studentom kompleksowej wiedzy na temat natury ludzkiej komunikacji. Badając niedźwiedzie komunikacyjne efekty na kulturę, stopień komunikacji online w SDC przygotowuje absolwentów do różnych zawodów. Program ten stopień jest oferowana w Internecie, na uczelni lub w hybrydowym formacie.

Online stopnia SDC w komunikacie przygotowuje studentów do przyjęcia stanowiska kierownicze wewnątrz swoich organizacji. Ofiary kursu są interdyscyplinarny charakter i czerpać z nauk humanistycznych, nauk społecznych i sztuk plastycznych.

Uczniowie w tym programie będzie miał okazję do ciekawych informacji takich jak kursy Broadcast Dziennikarstwa (COM 435), który jest wstępem do dziedziny dziennikarstwa, w tym transmisji radiowych, telewizyjnych i produkcjach internetowych. Uczestnicy zdobędą praktyczne doświadczenie poprzez pisanie i nagrywanie wywiadów, opowiadań i wiadomości.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej stopnia Komunikacji w San Diego, San Diego i dlaczego Christian College może być idealnym wyborem dla Ciebie, wypełnij formularz na tej stronie!

Opcje komunikacyjne Kariera

  • Public relations
  • redaktor naczelny
  • Marka strateg
  • Dyrektor mediów
  • VP of Communications

Referencje

"Z klasami spotkania w godzinach wieczornych i tylko raz w tygodniu, zacząłem widzieć moje marzenie się do życia" ~ Kim Swadley

"To jest piękno SDCC. Jako student dorosłych w programie studiów zawodowych dla dorosłych można dowiedzieć istotne, wiedza w świecie rzeczywistym nauczył z biblijnej perspektywy profesorowie Bożych. "~ Frank Wilbourn

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
4 lat
Price
Cena
- $ 439 Koszt Kredyty
Locations
Stany Zjednoczone - Santee, California
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Stany Zjednoczone - Santee, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą