sdcc02

Bachelor of Arts w chrześcijańskich ministerstw

Stopień Internecie Christian Ministries San Diego Christian College został stworzony dają studentom wiedzę i Skillset, aby odnieść sukces na drodze do ministerstwa z ich wyboru. Program podkreśla przywództwo, teologię, kultu i poradnictwo biblijną, wraz z innymi ministerstwa Essentials. Program ten stopień jest oferowana w Internecie, na uczelni lub w hybrydowym formacie.

Uczniowie w tym programie będą mieli okazję do podjęcia ciekawe i pouczające kursy takie jak Kultu (CM 340), które to studium kultu koncentrując się na kontrasty true, false i próżnej czci jak widać w badaniu przykładów biblijnych ze Starego i nowego Testamentu. Nacisk kładzie się na rozwój kreatywności i równowagi w doświadczeniu kultu korporacyjnej.

Aby dowiedzieć się więcej na temat realizacji Twojego Christian Ministries stopnia w San Diego, San Diego i dlaczego Christian College może być idealnym wyborem dla Ciebie, wypełnij formularz na tej stronie!

Christian Ministries Opcje karierze

  • Campus minister
  • Misjonarz
  • Profesor college'u
  • Badacz religijna
  • Wiara oparte Non-Profit Dyrektor

Referencje

"Moim celem jest, aby w końcu użyć mojego stopień Christian Ministries ludziom życie trener / Doradca dokonać drastycznych zmian w ich życiu. Dzięki fundacji Mam nauka poprzez program APS. Jestem pewien będę tam dostać! "~ Sheila Simons

"Bóg zasiał ziarno w moim sercu się uczyć i pomagać innym zrobić to samo. I został poświęcony w wielkim stylu, aby być w stanie uzyskać to i wiele więcej w moich studiów w chrześcijańskim ministerstw i przywództwo stopnia. "~ Ron Owen

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w San Diego Christian College »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
4 lat
Cena
- $ 439 Koszt Kredyty
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa