Przeczytaj oficjalny opis

English Edukacja (BA z certyfikatem nauczania)

Akredytację Krajowej Rady Akredytacyjnej kształcenia nauczycieli (NCATE), Columbia College angielski Education Program wyposaża uczniów w umiejętności i certyfikatów niezbędnych do nauczania w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych, w tym w Dystrykcie Kolumbii i Commonwealth of Puerto Rico.

Kilka studia oferują więcej praktyczne, odpowiednie doświadczenie niż angielski Programu Edukacji Columbia College. Do czasu, kiedy absolwent będzie zgromadziły ponad 500 godzin doświadczenia w klasie w szkole strefy.

Stać się ekspertem w danej dziedzinie

Uczniowie będą mieli możliwość wziąć szeroką gamę kursów, w tym African-amerykańskiej literatury, młodych dorosłych literatury, wielokulturowej literaturze, albo Studiów gatunku, takich jak literatury gotyckiej lub kryminału.

kierunków English Edukacja uczestniczyli prestiżowy Instytut lato dla kulturoznawstwa i literaturoznawstwa w Wheaton College w Norton, Massachusetts.

Dyplom English Edukacja opiera się na szerokiej gamie dyscyplin, w tym psychologii, socjologii, rozwoju młodzieży, pisania i wystąpień publicznych, oprócz metod nauczania.

DOŚWIADCZENIE robi różnicę

Dr Sandra Young i Dr. Allan paznokci mieć więcej niż 13 lat doświadczenia nauczania na poziomie średnim i liceum oraz kolejne 16 lat pracował z nauczycielami pre-usługowych. Te wychowawcy kochają to co robią i są zaangażowani w przygotowanie studentów do udanej kariery edukacyjnych.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Columbia College »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa