English Edukacja (BA z certyfikatem nauczania)

Akredytację Krajowej Rady Akredytacyjnej kształcenia nauczycieli (NCATE), Columbia College angielski Education Program wyposaża uczniów w umiejętności i certyfikatów niezbędnych do nauczania w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych, w tym w Dystrykcie Kolumbii i Commonwealth of Puerto Rico.

Kilka studia oferują więcej praktyczne, odpowiednie doświadczenie niż angielski Programu Edukacji Columbia College. Do czasu, kiedy absolwent będzie zgromadziły ponad 500 godzin doświadczenia w klasie w szkole strefy.

Stać się ekspertem w danej dziedzinie

Uczniowie będą mieli możliwość wziąć szeroką gamę kursów, w tym African-amerykańskiej literatury, młodych dorosłych literatury, wielokulturowej literaturze, albo Studiów gatunku, takich jak literatury gotyckiej lub kryminału.

kierunków English Edukacja uczestniczyli prestiżowy Instytut lato dla kulturoznawstwa i literaturoznawstwa w Wheaton College w Norton, Massachusetts.

Dyplom English Edukacja opiera się na szerokiej gamie dyscyplin, w tym psychologii, socjologii, rozwoju młodzieży, pisania i wystąpień publicznych, oprócz metod nauczania.

DOŚWIADCZENIE robi różnicę

Dr Sandra Young i Dr. Allan paznokci mieć więcej niż 13 lat doświadczenia nauczania na poziomie średnim i liceum oraz kolejne 16 lat pracował z nauczycielami pre-usługowych. Te wychowawcy kochają to co robią i są zaangażowani w przygotowanie studentów do udanej kariery edukacyjnych.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Columbia College »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019