Ba (z Wyróżnieniem) Ilustracja

Interactive Design Institute

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ba (z Wyróżnieniem) Ilustracja

Interactive Design Institute

Internetowy BA (z wyróżnieniem) Oczywiście Ilustracja jest akredytowany przez University of Hertfordshire i dostarczone do Ciebie w pełni on-line przez Instytut Wzornictwa Interactive (IDI). Zostaniesz poprowadzony przez szereg praktycznych działań i projektów ilustracyjnych i będą mieli okazję do eksperymentowania z nowymi mediami i podejścia do pracy. Twój nauczyciel, który będzie mieć jeden do jednego kontaktu z czesnego, wsparcia i informacji zwrotnych, zachęci być tak kreatywny, jak można w wykonaniu efektów kształcenia dla każdego z modułów kursu. Do czasu, kiedy absolwent będzie rozwinęły umiejętności w profesjonalnej ilustracji pracy i przygotować się do kariery w branży współczesnej ilustracji.

Co to dotyczy kursu?

Podczas tej praktycznej ilustracji kurs online, zyskasz dogłębnej wiedzy na temat branży twórczej, a także dowiedzieć się cenne umiejętności, które poprawią swoje perspektywy zatrudnienia w pokrewnej karierze. Dzięki niezależnym badaniu przy użyciu środków dostępnych dla Ciebie na stronie internetowej studiów, IDI-Study, i ścisłej nauki z naszych specjalistycznych przedmiotem nauczycieli, będzie zdobyć zaufanie do estetyki, wzornictwa i wyroku handlowej. W ciągu trzech poziomach BA (z wyróżnieniem) oczywiście Ilustracja będzie wykonać szereg modułów, które pozwalają na:

  • Rozwijanie podstawowych umiejętności i technik będzie wymagać, aby stać się profesjonalnym pracy w nowoczesnym przemyśle
  • Myśl twórczo rozwiązywać problemy estetyczne w profesjonalny i skuteczny sposób, w tym generowania pomysłów i rozwiązań wizualnych prezentując klientom
  • Zysk szeroko zakrojone porozumienie z ilustracji pracując na projekty w dziedzinie projektowania graficznego powiązanym
  • Rozwijanie umiejętności i wiedzę niezbędne do samodzielnej pracy oraz promować swój konstrukcyjne w ilustracji rynku

Studiowanie ilustracja online z IDI

Wszystkie prace na BA (z wyróżnieniem) oczywiście Ilustracja odbędzie się on-line bez wykładów czasie rzeczywistym lub egzaminów. Będziesz pracować w godzinach, które odpowiadają Ci i zgłaszać swoje prace do oceny na stronie internetowej studiów, IDI-Study, uwzględniając semestrze terminów. Będziesz mieć własne studio aktywność IDI-Study, gdzie można angażować się asynchronicznie z nauczycielem, aby zadawać pytania i otrzymywać wskazówki i komentarze. Na IDI-Studium będzie mieć również dostęp do szeregu dużych zasobów jakości i do forum, gdzie będą zachęcani do wzięcia udziału w dyskusji z rówieśnikami w trakcie ilustracji.

Wierzymy, że studenci studiujący online są uzależnione od większego poziomu wsparcia niż studenci w instytucjach na podstawie obecności. W przypadku jakichkolwiek trudności w dowolnym momencie w trakcie studiów, będzie w stanie skontaktować się z zespołem pomocy technicznej IDI Student z 9 do 5, od poniedziałku do piątku, lub jeśli potrzebujesz pomocy w każdym aspekcie technicznym studiów, nasz zespół wsparcia technicznego pod ręką i gotowy do pomocy w tym samym czasie.

BA (z wyróżnieniem) Wymagania Ilustracja kwalifikacyjne

Skarżący UK

Dla kandydatów w Wielkiej Brytanii wymagamy 96 punktów UCAS z poziomu GCE A (lub równoważnego), w tym przedmiotów związanych ze sztuką, a także języka angielskiego i matematyki w klasie 4 lub wyższej (stopień C i D lub powyżej, jeśli przed rokiem 2015) lub odpowiednie Poziom równoważnych umiejętności i doświadczenia.

Skarżący International

Będziesz normalnie zakończone albo kurs przed stopni w sztukach wizualnych, które mogą być lub równoważny Oczywiście Fundacja prowadzi do BTEC Narodowego dyplomu / zaświadczenia lub równoważnego międzynarodowej kwalifikacji.

język angielski

Wszyscy kandydaci z innych niż większość krajów anglojęzycznych muszą przedstawić dowód znajomości języka angielskiego. Jeden z następujących kwalifikacji (lub odpowiednik) jest wymagane:

  • GSCE języka angielskiego klasy AC
  • IELTS 6.0 (z nie mniej niż 5,5 w każdym zespole)

Proszę znaleźć szczegółowe informacje dotyczące warunków wjazdu na stronie IDI.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 15, 2018
Duration
Czas trwania
4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
4,500 GBP
standardowe opłaty za kurs na poziomie stopnia rocznie
Information
Deadline
Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Paźdz. 15, 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 15, 2018
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą