Read the Official Description

Jeśli posiadasz już stopień HND lub Foundation w zakresie rachunkowości i finansów lub równoważną kwalifikację, w ciągu 18 miesięcy otrzymaj pełny tytuł BA i rachunkowości w tym kursie online. Uzyskanie pełnego stopnia licencjata może poprawić swoje perspektywy kariery, wzmocnić swoje CV i umożliwić Ci przejście na studia magisterskie w późniejszym terminie, jeśli chcesz.

Jest to popularny wybór dla aktywnych profesjonalistów lub tych, którzy wracają do pracy, którzy chcą uzyskać wszystkie korzyści, które przynoszą pełny stopień, ale potrzebują elastycznego wzorca badania.

Możesz również studiować ten kurs jeśli masz:

 • ACCA F1-F6 lub ACCA F1-F5 i F8
 • Dyplom CIMA Advanced Diploma
 • ABE Advanced Diploma in Business Administration
 • IBAM Zaawansowany Dyplom W Administracji Biznesowej

Idealny dla początkujących księgowych i innych

Ten internetowy księgowy i finansowy stopień do góry pomoże ci dokładnie zrozumieć pojęcia księgowości i biznesu; idealny jeśli chcesz zostać profesjonalnym księgowym lub pracą w sektorze usług finansowych. Jednak posiadanie dobrej znajomości rachunkowości i finansów jest zaletą w każdym zawodzie. Tak więc nawet jeśli nie chcesz pracować w usługach finansowych, znajdziesz ten top online stopień cenne.

Korepetycje, które działają zgodnie z najnowszymi standardami zawodowymi

Nasi pracownicy są profesjonalnie wykwalifikowani, mają doświadczenie zarówno w przemyśle jak i akademickim. Uczą się również na profesjonalnych kursach ciała, takich jak ACCA i CIMA, co oznacza, że ​​rozumieją najbardziej aktualne standardy zawodowe. To ważne, ponieważ trzeba mieć pewność, że to, co dowiesz się, są aktualne i istotne dla dzisiejszego świata biznesu.

Moduły

Będziemy poinformowani o Twoim planie studiów - o bieżącej kolejności i dostępności modułów - o zaproszeniu do zapisu.

Jeśli nie ma wystarczającej liczby studentów zainteresowanych modułem opcjonalnym, nie może to być oferowane. Dodatkowo, jeśli popyt jest wysoki, niektóre moduły mogą być narażone na zakrycie.

Aby ukończyć ten stopień do góry, musisz wypełnić 120 kredytów. Zostaną zbudowane z następujących podstawowych modułów i dwóch z 20 modułów kredytowych w wybranym obszarze rachunkowości i finansów.

Rdzeń

 • Strategia finansowa
 • Niezależne badania
 • Ocena wyników księgowości

Fakultatywny

 • Sprawozdawczość finansowa
 • Analiza sprawozdania finansowego
 • Inwestowanie i Rynki Finansowe
 • Opodatkowanie osobiste (nie dotyczy egzaminu)

Zostań wykwalifikowanym księgowym, szybszym niż większość

Opracowaliśmy stopień umożliwiający maksymalne zwolnienia z zakresu kwalifikacji zawodowych *. Skraca to czas potrzebny, aby stać się w pełni wykwalifikowanym członkiem wybranym organem zawodowym.

Zawsze istnieje zapotrzebowanie na absolwentów rachunkowości

Nasza przeszłość uczniowie przeszli do pracy w lokalnych praktyk publicznych, międzynarodowych firm księgowych i rozpuszcza kariery rachunkowości banków handlowych i innych dużych firm. Jako księgowy będzie miał okazję pracować w wielu różnych dziedzinach, w dowolnym miejscu na świecie.

*Skontaktuj się z regionalnym profesjonalnym organem, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych zwolnień.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019