Filter
BSc
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Bachelor of Science, często w skrócie BSc lub BS, jest licencjat, który jest zwykle zakończony w ciągu czterech lat. BSc w danej dziedzinie często patrzy na analityczną stronę tego tematu.

Co to jest licencjat z nauczania? Ten stopień jest doskonały dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej na temat przedmiotu i jego wykorzystania w środowisku akademickim. Zwykle podczas tego programu są dwa cele: opanowanie jednego lub więcej przedmiotów i zrozumienie, w jaki sposób uczniowie uczą się, aby być lepszym nauczycielem. Jako Bachelor of Science, wiele uwagi poświęca się teorii nauczania, takiej jak wyniki badań z wykorzystaniem technologii w salach lekcyjnych i sposobach nawiązywania kontaktów z problematycznymi uczniami.

Trzy umiejętności, które możesz zdobyć podczas tego programu studiów to komunikacja, empatia i organizacja. Komunikacja i empatia są bardzo przydatne w codziennych sytuacjach towarzyskich, a organizacja jest przydatna do oszczędzania czasu.

Koszt licencjata w nauczaniu jest różny w zależności od szkoły, do której uczęszczasz. Niektóre koszty, które musisz ponieść, to czesne, książki i opłaty za kurs. Jeśli przeprowadzasz się do nowego obszaru, sprawdź lokalne koszty utrzymania, aby dokładniej informować o budżecie.

Dzięki BSc w nauczaniu istnieje wiele możliwości kariery w środowisku akademickim, do których możesz się kwalifikować. Najbardziej godne uwagi są nauczanie i nauczanie, zarówno w publicznych, jak i prywatnych instytucjach. Licencjat jest również dobrym punktem wyjścia, jeśli chcesz karierę w szkolnictwie wyższym i chcesz kontynuować studia magisterskie lub doktoranckie. Rządy i przedsiębiorstwa również zatrudniają absolwentów z tym stopniem. Niektóre tytuły niezwiązane z nauczaniem, do których należy szukać, obejmują edytor podręczników, doradcę ds. Edukacji i pisarza programowego.

Możesz znaleźć licencjat z nauczania w wielu szkołach na całym świecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Nauczanie

Florida Christian University

Ten program koncentruje się na rozwoju edukacyjnym i zachowaniu. Program bada aktualne problemy i trendy edukacyjne w dzisiejszym środowisku prywatnym i publicznym oraz z ... [+]

Bachelor of Science in Education - 126 punktów

Ten program koncentruje się na rozwoju edukacyjnym i zachowaniu. Program bada aktualne problemy i trendy edukacyjne w dzisiejszym środowisku prywatnym i publicznym oraz zapewnia praktyczne doświadczenie w planowaniu zajęć i tworzeniu planów lekcji. Ten program przygotuje do opracowania innowacyjnych podejść do praktyk instruktażowych i planowania lekcji, student otrzyma instrukcje dotyczące oceny własnych wyników jako edukatora w celu poprawy ich skuteczności nauczania.

ProgramKursy ogólne: 30 punktówBI1101 Wprowadzenie do nauki BibliiCH3013 Komunikacja i rozwój człowiekaCM2101 Kompozycja IED1109 Metody badaniaMA4405 Wprowadzenie do statystykiPS1304 Psychologia ogólnaPS4101 Wprowadzenie do psychologii społecznejSC2102 Myślenie filozoficzneSC3204 Biological ScienceTH3406 AntropologiaKursy edukacyjne: 78 punktówCC1408 Teoria rozwoju ludzkiego i duchowegoCC1521 Temperamenty IRozwój kariery CC2594CH1010 Coaching wprowadzającyCH2011 Proces coachinguCM2108 Efektywna komunikacjaCM3105 Wyrażenie słowneED1101 Wprowadzenie do edukacjiED1520 Staż, wolontariatED2103 Fundacje historyczneED3130 Teaching Pre-School i Elementary StudentsED3408 Działania programowe we wczesnym dzieciństwieED3412 Pedagogika dla poziomu edukacji w gimnazjumED3432 Rozwój społeczny i emocjonalny młodychED3435 Zasady uczenia się w klasieED3501 Techniki i teorie edukacjiED4407 Aktywne techniki uczenia sięED4433 Teoria i praktyka wczesnej edukacjiED4435 KulturaED4437 Komunikacja na rzecz odnowy edukacyjnejED4448 Edukacja i prawoED4450 Modele nauczania i teoria instruktażowaPS2102 Modalności edukacyjnePS2103 Psychologia poznawczo-behawioralnaPS3308 Problem uczenia sięPS4302 Psychologia edukacyjnaZajęcia do wyboru (6) - 18 punktówCele... [-]
Stany Zjednoczone Orlando
Otwarta rekrutacja
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku