$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Studia licencjackie, licencjat lub licencjat z nauk ścisłych, trwa zazwyczaj około czterech lat. Główne obszary mogą się różnić w zależności od szkoły, ale stopień ten zwykle koncentruje się na dziedzinach o charakterze technicznym lub naukowym i oferuje kursy ze szczególnym naciskiem na praktyczne wykorzystanie zdobytych umiejętności. Czym jest BSc online w International Manag… Czytaj więcej

Studia licencjackie, licencjat lub licencjat z nauk ścisłych, trwa zazwyczaj około czterech lat. Główne obszary mogą się różnić w zależności od szkoły, ale stopień ten zwykle koncentruje się na dziedzinach o charakterze technicznym lub naukowym i oferuje kursy ze szczególnym naciskiem na praktyczne wykorzystanie zdobytych umiejętności.

Czym jest BSc online w International Management? Ten program studiów przygotowuje studentów do stania się menedżerami w kontekście globalnym. Studenci uzupełniają kursy, które narażają ich na teorię zarządzania, stosunki międzynarodowe, zarządzanie międzykulturowe i prawo biznesowe, finanse i księgowość. Nauka często obejmuje staż i studia za granicą, a także warsztaty i seminaria z kadrami kierowniczymi. Program trwa zazwyczaj około czterech lat, aby zakończyć pracę w pełnym wymiarze godzin.

Studenci, którzy ukończyli studia licencjackie w zakresie zarządzania międzynarodowego, są wrażliwi kulturowo i dyplomatycznie.Te umiejętności pozwalają podróżować i oddziaływać z wieloma ludźmi. Są skutecznymi decydentami, umożliwiając im skuteczność w dowolnym miejscu pracy.

Licencjat z zarządzania międzynarodowego może mieć różne koszty, zwłaszcza gdy student przystąpi do programu z ukończeniem wcześniejszych studiów. Biuro rekrutacji wybranej szkoły może dostarczyć informacji na temat konkretnych kosztów programu w zależności od potrzeb każdego studenta.

Kariera dla absolwentów w tym programie są nastawione na pracę w międzynarodowym, międzykulturowym otoczeniu. Absolwenci mogą znaleźć pozycje kierownicze w międzynarodowych korporacjach, które mają oddziały na całym świecie. Mogą również świadczyć usługi konsultingowe dla firm działających w obcych krajach. Wiele globalnych organizacji pozarządowych oferuje także międzynarodowe możliwości w zakresie zarządzania karierą.

BSc można realizować poprzez naukę na odległość z programem internetowym, który działa dobrze dla studentów w różnych miejscach na całym świecie.Jest to szczególnie ważne dla studentów, którzy planują pracę w kontekście globalnym. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of London - LSE
Holborn, Wielka Brytania +1 Więcej

Analizuj międzynarodowe i lokalne problemy zarządzania przez pryzmat różnych dyscyplin nauk społecznych. Internetowy program BSc Business and Management, z kierunkiem akademic ... +

Analizuj międzynarodowe i lokalne problemy zarządzania przez pryzmat różnych dyscyplin nauk społecznych. Internetowy program BSc Business and Management, z kierunkiem akademickim od UoL / LSE, wyposaża studentów w kreatywne i strategiczne umiejętności rozwiązywania problemów, których potrzebują, aby odnieść sukces w wymagającym środowisku biznesowym. -
BSc
Studia dzienne
3 - 5 lat(a)
Język angielski
Online