Filter
BSc
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Bachelor of Science jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów w zakresie ich wyboru. Jeśli potraktować online BSc może być zakończona na wygodę studenta, który zwykle trwa do czterech lat.

Czym jest online BSC? Istnieje wiele kursów lub ścieżki student może wybrać, aby zakończyć ten stopień. Opcje mogą obejmować nauk laboratoryjnych takich jak biologia i chemia, lub szlaku bardziej zorientowane na człowieka, takich jak psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, doradztwa lub karnej. Biznes i komputerowych koncerny mogą również wybrać do prowadzenia BSC. Po ukończeniu szkoły, jednostki mogą szukać zatrudnienia w danej dziedzinie lub kontynuować naukę w college'u.

Istnieje zróżnicowany zestaw świadczeń biorąc kurs online kolegium. Student musi pracować samodzielnie przez większość czasu, który uczy ich do pozostania zorganizowane i sprawnie zarządzać swoim czasem.Absolwent programu online, może stwierdzić, że on lub ona jest w stanie lepiej obsługiwać pełny obciążenie, niż gdyby te same kursy zostały podjęte na terenie kampusu.

Koszty takich jak czesne, książki i opłat zależy od jakiej szkoły student rejestruje się. Koszt edukacji on-line może być mniejsza, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że żadne przeniesienie lub dojazdy jest konieczne. Wszyscy potencjalni studenci są zachęcani do wykonania odpowiednich badań do programu przed zapisaniem.

Absolwent, który posiada stopień Bachelor of Science może stwierdzić, że jego umiejętności są bardzo pożądane w miejscu pracy. Potencjalne kariery mogą obejmować stanowiska w zakresie zarządzania, badań, doradztwa, programowania lub rządu. Niektórzy absolwenci mogą wybrać, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą. Ogólnie rzecz biorąc, osoba dorosła, która zdobyła ten typ stopnia może być w stanie zarobić na wyższe wynagrodzenie aniżeli ten, kto nie posiada stopnia. Dodatkowo, może ona pomóc indywidualnym wspiąć się po drabinie korporacyjnej.

Uczestnicząc w Internecie może być ekscytującym sposobem zaspokojenia własnych celów edukacyjnych. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Edhec Online

BSc Online, internetowy Bachelor of Digital Marketing and Innovation firmy EDHEC, umożliwia młodym profesjonalistom przyspieszenie rozwoju kariery i wsparcie cyfrowej tra ... [+]

.

BSc Online, internetowy Bachelor of Digital Marketing and Innovation firmy EDHEC, umożliwia młodym profesjonalistom przyspieszenie rozwoju kariery i wsparcie cyfrowej transformacji firm poprzez uczenie się na odległość na wysokim poziomie.

Dzięki akademickim kompetencjom EDHEC i spersonalizowanemu systemowi wsparcia, BSc Online, internetowy stopień licencjacki w dziedzinie marketingu cyfrowego i innowacji jest wyjątkowym doświadczeniem edukacyjnym, łączącym efektywność i innowacyjność w służbie twój sukces.

Chcesz?

Ucz się swojej przyszłej działalności na odległość i we własnym tempie, kontynuując bieżącą działalnośćBądź bardziej skuteczny w swojej pracy, rozwijaj swoją pozycję lub odbij się od nowych wyzwań zawodowych... [-]
Francja Île-de-France
Listopad 2019
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
Arden University

Czy chcesz pracować w księgowości lub finansach? Nasza profesjonalna licencjat z rachunkowości i finansów została zaprojektowana z myślą o Twojej karierze. ... [+]

Licencjat (z wyróżnieniem) Rachunkowość i finanse (ACCA)

Czy chcesz pracować w księgowości lub finansach? Nasza profesjonalna licencjat z rachunkowości i finansów została zaprojektowana z myślą o Twojej karierze. Po pomyślnym ukończeniu, będziesz wyposażony w niezbędne umiejętności rachunkowości finansowej i zarządczej, a także silną, szeroką i praktyczną wiedzę na temat świata finansów.

Nagroda została opracowana w celu zapewnienia wyłączeń ACCA, a nasza aplikacja do tej akredytacji jest w toku. Ten kurs podlega walidacji.

Wymagania dotyczące kursu

Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje w dwóch przedmiotach na poziomie GCE plus zalicza się na poziomie C lub wyższym w trzech przedmiotach na poziomie GCSE. Jeśli nie jesteś native speakerem, będziesz musiał dostarczyć nam dowód znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.0 lub nowszym.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Kentucky Wesleyan College

Bachelor of Science w Business Administration przygotowuje studentów do kariery zawodowej w biznesie i / lub studia podyplomowe. Przygotowanie to obejmuje program, który ... [+]

O

Bachelor of Science w Business Administration przygotowuje studentów do kariery zawodowej w biznesie i / lub studia podyplomowe. Przygotowanie to obejmuje program, który kładzie nacisk na analizę i komunikację, teorię i praktykę, zgodnie z potrzebami globalnej społeczności biznesowej. Etyka i wartości są podkreślane w programie nauczania, a także w zakresie sprawności technicznej i odpowiedzialności.

Kentucky Wesleyan College uzyskał wyspecjalizowaną akredytację dla swoich programów biznesowych poprzez Międzynarodowe Zgromadzenie Collegiate Business Education (IACBE) znajdujące się na 11374 Strang Line Road w Lenexa, Kansas, USA. Programy biznesowe w następujących stopniach są akredytowane przez IACBE: Bachelor of Arts i Bachelor of Science w rachunkowości i Business Administration.... [-]

Stany Zjednoczone Owensboro
Wrzesień 2019
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Management and Technology

BSGS wymaga ukończenia łącznie 120 godzin zaliczeniowych, z czego 60 na poziomie wyższym (młodszym i starszym). ... [+]

O

BSGS wymaga ukończenia łącznie 120 godzin zaliczeniowych, z czego 60 na poziomie wyższym (młodszym i starszym).

Wszyscy studenci BSGS muszą ukończyć GST 499, podsumowujący projekt podsumowujący integrujący ich zajęcia i demonstrujący ich wiedzę, umiejętności i zdolności.

Podsumowanie projektu

Projekt podsumowujący BSGS (GST 499) jest zwieńczeniem kursu BSGS. Został zaprojektowany w taki sposób, aby uczniowie mogli zademonstrować swoją zdolność zmierzenia się z istotnym problemem, starannie badając fakty, podsumowując kluczowe elementy i konsekwencje problemu, oceniając zarówno mocne i słabe strony różnych perspektyw odnoszących się do problemu, jak i wykorzystując wyniki tych wysiłków, aby wyrazić inteligentną, dobrze popartą opinię.... [-]

Stany Zjednoczone Arlington
Wrzesień 2019
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku
Bryan University

Czy ukończyłeś już program dla współpracowników, ale chcesz głębszego szkolenia? Jeśli tak, stopień Bachelor of Science Bryan University Business Administration jest dla ... [+]

Czy ukończyłeś już program dla współpracowników, ale chcesz głębszego szkolenia? Jeśli tak, stopień Bachelor of Science Bryan University Business Administration jest dla Ciebie idealny.

Program studiów zarządzania administracyjnego wykracza daleko poza wsparcie administracyjne. Obejmie efektywne zasady zarządzania i biznesu, a także poprowadzi Cię przez finansowe, technologiczne i teoretyczne strony biznesu.

Licencjat Bryan's Business Administration Bachelor of Science jest oferowany online, dzięki czemu możesz ukończyć program w dogodnym dla siebie momencie.

Program Bachelor of Science in Business Administration został zaprojektowany w celu zapewnienia zaawansowanych możliwości edukacyjnych dla studentów, którzy ukończyli studia licencjackie w akredytowanej instytucji policealnej.... [-]

Stany Zjednoczone Tempe
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
140 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku
Johnson & Wales University

Johnson ... [+]

O

Znamy gościnność.

Johnson

Zaprojektowany dla profesjonalistów z branży hotelarsko-gastronomicznej, ten program zajmuje się szczegółowym spojrzeniem na branżę hotelarsko-gastronomiczną, ucząc umiejętności zarządzania, które są potrzebne, aby rozwijać swoją karierę w zakresie zakwaterowania, wyżywienia i napojów, turystyki i planowania wydarzeń.

Stworzyliśmy sieć powiązań branżowych, które obejmują cały świat. Wybitne firmy z branży hotelarskiej, w tym Marriott, Compass Group i Darden (żeby wymienić tylko kilka), szukają absolwentów JWU, ponieważ wiedzą, że są dobrze przygotowani na sukces.

Ten 100% program online gościnność jest przeznaczony dla zapracowanych profesjonalistów, takich jak ty.... [-]

Stany Zjednoczone Providence
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Illinois Springfield

W dzisiejszej globalnej gospodarce większość najważniejszych wyzwań stojących przed organizacjami wymaga rozwiązań informatycznych, od ekspansji rynków zagranicznych po z ... [+]

O

W dzisiejszej globalnej gospodarce większość najważniejszych wyzwań stojących przed organizacjami wymaga rozwiązań informatycznych, od ekspansji rynków zagranicznych po zapewnienie dostępu do edukacji na obszarach wiejskich. Najbardziej poszukiwanymi liderami biznesowymi będą ci, którzy opanowali obie podstawy biznesu i osiągnęli wysoki poziom kompetencji w zakresie technologii informatycznych. Kursy online są opracowywane i prowadzone przez tych samych członków wydziału, którzy uczą tradycyjnych sekcji kursów, zapewniając tym samym jakość kursów online tak samo dobrze lub lepiej niż tradycyjne lekcje w klasie.

W programie licencjackim poznasz podstawowe zasady sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz jak zastosować je do podejmowania decyzji operacyjnych. Dostępna jest koncentracja w informatyce dotyczącej opieki zdrowotnej.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Key West University

Program Bachelor of Science in Economics ma na celu przygotowanie studentów do kariery w biznesie, administracji publicznej lub polityce. Program zapewnia również student ... [+]

Cele programu

Program Bachelor of Science in Economics ma na celu przygotowanie studentów do kariery w biznesie, administracji publicznej lub polityce. Program zapewnia również studentom podstawy wymagane do kontynuowania studiów podyplomowych z zakresu ekonomii.

Omówienie programu

W ramach programu Bachelor of Science in Economics uczniowie będą rozumieć, w jaki sposób ludzie, instytucje i narody tworzą i zarządzają ograniczonymi zasobami, dokonują wyborów poprzez porównywanie kosztów i korzyści oraz działają celowo w odniesieniu do tych wyborów. Studenci tego programu będą mieli możliwość zastosowania ekonomii i ekonometrii do analizy aktualnych problemów i opcji polityki.... [-]

Stany Zjednoczone Jacksonville
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Essex Online

Zbliż się do wymarzonej roli i popraw swoje szanse zawodowe dzięki temu urzekającemu i inspirującemu programowi online. Łącząc dziedziny psychologii i biznesu, odkryjesz ... [+]

BSc (Hons) Business Psychology

Zapoznaj się z tym fascynującym światem psychologii biznesu dzięki temu programowi studiów licencjackich *. Skupiając się na rzeczywistych sytuacjach, zyskasz zrozumienie psychologicznych zachowań ludzi w kontekście biznesowym lub organizacyjnym. Ten kurs pozwoli Ci zanurzyć się w różnych unikalnych i interesujących tematach, w tym rozwoju psychicznego przez całe życie, przywództwo i zarządzanie zespołami, a także indywidualnych różnic, emocji i zachowań.

Nauczysz się stosować wiedzę o ludzkim umyśle i zachowaniu, aby zbadać podstawowe funkcje biznesowe, a także przyjąć podstawowe teorie psychologiczne, aby zrozumieć zmiany organizacyjne, skuteczne przywództwo, rekrutację i selekcję oraz podejmowanie decyzji korporacyjnych. Nasze kursy obejmują szereg kompetencji technicznych, które można natychmiast zastosować w prawdziwym świecie, dzięki czemu jesteś atutem dla każdego zespołu lub pracodawcy.... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
48 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
California Southern University

Niezależnie od tego, czy interesujesz się egzekwowaniem prawa, prywatnym śledztwem, systemami prawnymi i naprawczymi, czy śledztwem kryminalistycznym i kryminalnym - wśró ... [+]

Nie musisz przesyłać wyników egzaminu TOEFL, aby ubiegać się o przyjęcie na Uniwersytet.

Przegląd

Niezależnie od tego, czy interesujesz się egzekwowaniem prawa, prywatnym śledztwem, systemami prawnymi i naprawczymi, czy śledztwem kryminalistycznym i kryminalnym - wśród wielu innych obszarów rozwijających się i napędzanych technologią - stopień sprawiedliwości w sprawach karnych CalSouthern oferuje szeroki i aktualnie odpowiedni program nauczania. Połącz wiele kursów podstawowych, takich jak procedura prawna i prawo karne, ze specjalistycznymi i nowatorskimi tematami, takimi jak przestępczość cyfrowa, psychologia sądowa, reakcja na terroryzm, nadużywanie substancji i przestępczość białych kołnierzyków, wśród wielu innych ekscytujących tematów.... [-]

Stany Zjednoczone Costa Mesa
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Florida Christian University

Studenci kończący program Bachelor in Business Administration mają możliwość znalezienia szerokiego i zróżnicowanego obszaru pracy, od ministrów do specjalistów i od loka ... [+]

Bachelor of Science in Business Administration - 126 punktów

Studenci kończący program Bachelor in Business Administration mają możliwość znalezienia szerokiego i zróżnicowanego obszaru pracy, od ministrów do specjalistów i od lokalnych agencji w procesie formacji do organizacji międzynarodowych. Program ten koncentruje się na budowaniu ważnych umiejętności biznesowych przy jednoczesnym uwzględnieniu światopoglądu biznesowego.

ProgramKursy ogólne: 30 punktówBI1101 Wprowadzenie do nauki BibliiCH3013 Komunikacja i rozwój człowiekaCM2101 Kompozycja IED1109 Metody badaniaMA4405 Wprowadzenie do statystykiPS1304 Psychologia ogólnaPS4101 Wprowadzenie do psychologii społecznejSC2102 Myślenie filozoficzneSC3204 Biological ScienceTH3406 AntropologiaKursy podstawowego programu nauczania: 54 kredytyAD1415 Wprowadzenie do biznesuAD1501 Teoria administracjiAD1507 Administracja non-profitAD2210 Marketing IAD3304 Marketing IIAD3305 Zasady nadzoruAD3307 Zarządzanie ludźmiAD3308 Wprowadzenie do zasobów ludzkichAD3309 Zachowanie organizacyjneAD3310 Marketing usługAD4402 Zarządzanie stresemZasoby wolontariuszy AD4511AD4512 Podstawy reklamyCH4024 Perswazja, MotywacjaCH4025 Coaching w pracyCM3105 Wyrażenia słowneEC4320 Teoria gospodarkiEC4520 GlobalizacjaMinor in Business Administration - 24 kredytyAC3301 Rachunkowość komputerowaAD2505 E-biznesAD3403 Prawo biznesoweAD3503 Zarządzanie organizacyjneAD4513 Integrative Building BuildingEC4101 Wprowadzenie do ekonomiiMA4103 Matematyka biznesowaSC2202 Studium człowieka i jego kulturyMinor in Automotive Management - 24 kredytyAD2304 Wprowadzenie do biznesu dealerskiegoAD2307 Zarządzanie operacyjne przedstawicielstwem handlowymAD2309 Automotive Digital Marketing and TechnologyNowy model przedstawicielstwa handlowego AD3028AD3031 Automotive Commercial RelationshipAD3047 Koncepcje i zastosowania w branży motoryzacyjnejAM0001 Management School Automotive IAM0002 Management School Automotive IIZajęcia do wyboru (6) - 18 kredytówCele... [-]
Stany Zjednoczone Orlando
Otwarta rekrutacja
Portuguese (Brazil),Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Mercy College

Zostań ekspertem w zmieniającym się i globalnym środowisku opieki zdrowotnej Wraz ze starzeniem się społeczeństwa i zmieniającymi się wytycznymi regulacyjnymi, perspektyw ... [+]

Niewiele karier wpływa na społeczeństwo, podobnie jak dostarczanie, organizacja i finansowanie usług opieki zdrowotnej. The Behavioral Science Major ze specjalizacją w zakresie zarządzania usługami zdrowotnymi jest 36-punktową specjalizacją.

Zaprojektowany, aby poszerzyć twoje umiejętności i umiejętności, specjalizacja nie wymaga więcej punktów niż sam Major w dziedzinie Behawioralnej Nauki, ponieważ kredyty z tej specjalizacji są częścią 36 kredytów od głównych. Specjalizacja Health Services Management koncentruje się na twojej specjalizacji i zapewnia wiedzę i doświadczenia, które są skierowane na ostateczny cel, jakim jest bycie administratorem usług zdrowotnych.... [-]

Stany Zjednoczone New York USA Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Northern Arizona University

Program został zaprojektowany, aby zapewnić fundamentalne umiejętności ciągłego uczenia się i przystosowania się do szybko zmieniającego się środowiska informatycznego. ... [+]

Program został zaprojektowany, aby zapewnić fundamentalne umiejętności ciągłego uczenia się i przystosowania się do szybko zmieniającego się środowiska informatycznego. Program ten obejmuje również oparte na kompetencjach i praktyczne moduły nauczania w celu zwiększenia nabytych umiejętności biznesowych. Części programu zostały zaprojektowane wokół cenionych certyfikatów. Studenci będą także poszerzyć swoje umiejętności to z społeczne, werbalne i międzykulturowych umiejętności biznesowych wymagane przez dzisiejszych środowiskach pracy.

Co mogę zrobić z Bachelor of Science in Computer Information Technology?

Ten ważny jest przeznaczony dla studentów, którzy są zainteresowani rozpoczęciem nowej kariery lub pogłębianie aktualną jeden w dziedzinie technologii informatycznych. Program zapewnia studentom praktyczne doświadczenie w dziedzinie najnowszych technologii, umiejętności i wiedzy w kierunku wspólnych certyfikatów IT oraz umiejętności komunikacyjnych i biznesowych niezbędnych do awansu zawodowego.... [-]

Stany Zjednoczone Flagstaff
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

Program International Relations and Diplomacy Bachelor Degree wyposaża studentów w wiedzę niezbędną do prowadzenia życia w rządzie, biznesie .... ... [+]

Bachelor of Science (BS) Stopień w stosunkach międzynarodowych i dyplomacji

Dzisiejsze problemy polityczne i gospodarcze przekraczają międzynarodowe granice. Schiller International University i Dyplomacji Schiller International University studentom wiedzę niezbędną do życia w administracji, biznesie i dziennikarstwie, a także w organizacjach międzynarodowych i kancelariach prawniczych lub kontynuowania studiów magisterskich z zakresu nauk politycznych i stosunków międzynarodowych.

Studenci Schiller International University początkowo kształcili się w zakresie sztuk wyzwolonych, aby dać im gruntowne podstawy w historii, ekonomii, politologii i stosunkach międzynarodowych.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa Francja Paris
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
36 - 40 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
IUBH Fernstudium

Jak można zaprojektować i wdrożyć interakcję między ludźmi i maszynami? Z jakimi systemami możemy tworzyć, przetwarzać, przechowywać i dystrybuować media cyfrowe? Oto pyt ... [+]

Bachelor Media Informatyka

Jak można zaprojektować i wdrożyć interakcję między ludźmi i maszynami? Z jakimi systemami możemy tworzyć, przetwarzać, przechowywać i dystrybuować media cyfrowe? Oto pytania, którymi się zajmujesz w Media Informatics Distance Learning. Celem programu licencjackiego jest przeszkolenie Cię w dziedzinie informatyki, które są istotne dla koncepcji i wdrażania aplikacji interaktywnych, aplikacji i ofert mediów cyfrowych. Bez względu na to, czy nie masz doświadczenia w dziedzinie informatyki medialnej, czy chcesz rozszerzyć już istniejące kompetencje techniczne i metodyczne w dziedzinie informatyki, mediów cyfrowych i systemów medialnych: Po ukończeniu studiów będziesz mógł się pewnie poruszać w dziedzinie rozwoju IT i aplikacji.... [-]

Niemcy Bad Honnef
Otwarta rekrutacja
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 72 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku