ONLINESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat, lub licencjat, jest oferowany po uzyskaniu dyplomu szkoły średniej, a programy zazwyczaj trwają około czterech lat. Obszary studiów w BSc są mniej skupione na sztuce liberalnej i częściej mają tendencję do włączania dziedzin technicznych i ich praktycznych zastosowań.

Czym jest BSc online w prawie? Stopień licencjata liczy na studentów z licencją na tematy dotyczące systemu prawnego i wymiaru sprawiedliwości w celu przygotowania ich do studiów wyższych lub pracy w ustawodawstwie. Kursy umożliwiają studentom uzyskanie ramy w podstawach systemu wymiaru sprawiedliwości oraz sposobu ich działania, a także zrozumienia, w jaki sposób prawa są tworzone i egzekwowane. Często praktyki stażu, które zapewniają studentom ekspozycję na profesjonalistów pracujących w wybranym zakresie specjalizacji. Trwa średnio cztery lata, aby ukończyć program w pełnym wymiarze godzin.

Licencjat z dziedziny prawa daje studentom możliwość analizy prawa i polityki oraz popierania przemian społecznych, dzięki czemu są skuteczni przywódcy społeczności. Ci absolwenci zdobywają umiejętności myślenia krytycznego, które pozwalają im podejmować świadome decyzje.

Koszt tego programu studiów może się różnić w zależności od specjalizacji, konkretnej wybranej szkoły i czasu potrzebnego do ukończenia programu. Studenci powinni skontaktować się ze szkołą wybraną, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat kosztu programu, w którym się interesują.

Absolwent może ubiegać się o pracę w kancelarii jako asystent prawny lub paralegalny. Ci absolwenci są również zatrudniani w wymiarach sprawiedliwości wobec nieletnich, jako oficerowie tymczasowi lub adwokaci sądowi. Mogą też działać w zakresie wspierania ofiar, egzekwowania prawa lub bezpieczeństwa przedsiębiorstw.

Tego rodzaju stopnia można uzupełnić programami nauczania na odległość, które pozwalają studentowi na kursy z ich obecnej lokalizacji w trybie online. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

2 Wyniki z Prawo Filter

Bachelor of Science in Legal Studies

Key West University
BSc
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Online

Program studiów Bachelor of Science w Legal Studies przygotowuje studentów do podstawowych stanowisk w dziedzinie prawa, administracji, służby publicznej, publicznego poparcia ...

Czytaj więcej

Internetowego prawnych stopnia studia licencjackie

Abraham Lincoln University
BSc
<
studia niestacjonarne
<
8 semestry
Język angielski
Online

Bachelor of Science (BS) w Nauk Prawnych przygotowuje studentów zainteresowanych pozyskaniem pełnego zrozumienia systemu prawnego, ponieważ odnosi się do sądów i prawników. Pr ...

Czytaj więcej