close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Ogólnie ukończony w ciągu 3-5 lat, licencjat nauk ścisłych, znany również jako licencjat, jest licencjat z zakresu technicznych aspektów danego przedmiotu. Studia wybranego specjalisty ucznia często wzbogacają praktyczne doświadczenia, prace laboratoryjne i inne podobne ćwiczenia. Czym jest BSc online w polityce publicznej? Bachelor of Science in Public Policy jest stopniem zaprojekt… Czytaj więcej

Ogólnie ukończony w ciągu 3-5 lat, licencjat nauk ścisłych, znany również jako licencjat, jest licencjat z zakresu technicznych aspektów danego przedmiotu. Studia wybranego specjalisty ucznia często wzbogacają praktyczne doświadczenia, prace laboratoryjne i inne podobne ćwiczenia.

Czym jest BSc online w polityce publicznej? Bachelor of Science in Public Policy jest stopniem zaprojektowanym w celu wyposaŜenia przyszłych liderów w umiejętności i wiedzę, które pomogą rozwiązać problemy publiczne poprzez pracę w prywatnych, publicznych i non-profit. Studenci analizują różne kwestie, z którymi zmagają się narody i świat, sposoby nawiązywania kontaktów między instytucjami, narzędzia do nawigacji w konfliktach interesów publicznych oraz umiejętności niezbędne do opracowania idei w polityce.

W ramach polityki publicznej studenci rozwijają umiejętności badawcze, analityczne i polityczne, które przygotowują ich do powodzenia w sektorze publicznym i prywatnym.Te umiejętności stanowią także podstawę do kontynuowania studiów podyplomowych. Ukończenie stopnia polityki publicznej otwiera drzwi na kilka aren, w tym rząd, sprawy publiczne i politykę.

Ponieważ koszty programów studiów mogą różnić się w zależności od wymagań kursów i kraju studiów, ważne jest, aby sprawdzić szczegółowe informacje z poszczególnymi instytucjami. Kontakt z biurem rekrutacyjnym szkoły, z którą chętnie uczestniczysz, jest często pomocnym pierwszym krokiem.

Stopień w polityce publicznej zapewnia studentom różne stanowiska. Osoby mające koncentrację w polityce światowej mogą znaleźć pracę w dziedzinie bezpieczeństwa narodowego lub stosunków międzynarodowych, pełniąc funkcję analityka lub pracownika międzynarodowej korporacji. Koncentracja na zarządzaniu publicznym może stanowić szanse na przywództwo w rządzie lokalnym lub państwowym. Inni mogą prowadzić karierę w polityce, konsultować się z politykami, zarządzać kampaniami lub lobbować.

Zdobywanie BSc w polityce publicznej umożliwia studentom lepsze zrozumienie i wpływ na świat. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Utica College Online
Utica , Stany Zjednoczone

Dzięki internetowemu BS w Criminal Justice specjalizującym się w cyberprzestępczości i polityce zyskujesz doświadczenie w programach technologicznych i narzędziach używanych d ... +

Dzięki internetowemu BS w Criminal Justice specjalizującym się w cyberprzestępczości i polityce zyskujesz doświadczenie w programach technologicznych i narzędziach używanych do zapobiegania i wykrywania występowania oszustw w transakcjach bezpośrednich, e-commerce i e-biznesie . -
BSc
studia niestacjonarne
3 lat(a)
Język angielski
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami