ONLINESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Zaprojektowany z wąskim skoncentrowaniem się na przedmiotach technicznych, BSc lub Bachelor of Science, jest podkreślony naciskami na naukowe analizy, eksperymenty i praktyczne aspekty konkretnego pola. Coursework for Bachelor of Science zazwyczaj trwa od 3 do 5 lat i obejmuje przedmioty od biznesu i inżynierii do nauk fizycznych i zdrowotnych.

Czym jest BSc online w edukacji? Licencjat W Edukacji ma na celu przygotowanie studentów z umiejętności instruktażowych, komunikacyjnych i przywódczych, niezbędnych do zaspokojenia potrzeb uczniów różnych środowisk. Możliwe obszary koncentracji obejmują edukację na wczesnym dzieciństwie, rozwój dzieci, edukację w zakresie polityki publicznej, kształcenie dorosłych, rozwój zawodowy i edukację specjalną.

Online BSc w edukacji oferuje kilka korzyści.Dzięki elastyczności w wirtualnym studiu uczniowie uczą się identyfikować potrzeby uczniów, rozumieć teorie edukacyjne, wykorzystywać umiejętności badawcze i opanować technologie związane z edukacją. Umiejętności te stanowią fundament dla absolwentów, którzy mają wpływ na życie innych osób dzięki skutecznej nauce lub ukończenia studiów wyższych.

Wymagania programu i koszt uzyskania licencjata online w dziedzinie edukacji różnią się w zależności od instytucji i wymagań konkretnych zajęć. Ważne jest, aby potencjalni uczniowie dotarli do biura rekrutacyjnego szkoły, oferując pożądany program dokładnych szczegółów.

Praca w systemie szkolnictwa publicznego, praca socjalna, opieka nad dziećmi, organizacje non-profit i biznes są otwarte dla osób z licencjatem z dziedziny edukacji. Absolwenci mogą stać się nauczycielami szkół podstawowych, średnich lub szkół średnich; Opracować program nauczania; Lub szkolić pracowników w sektorze prywatnym.Mogą też znaleźć możliwości pracy w formie pisemnej, edycji lub innych dziedzin związanych z komunikacją. Stopnie naukowe mogą prowadzić do stanowisk w administracji szkolnej lub szkolnictwa wyższego.

Kilka instytucji oferuje licencjat z dziedziny edukacji z elastycznością internetowego kursu. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

3 Wyniki z Edukacja Filter

Bachelor of Science in Educational Studies

Kansas State University Global Campus
BSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Licencjat studiów edukacyjnych został opracowany dla tych, którzy chcą kontynuować karierę edukacyjną, ale nie wymagają pozwolenia na nauczanie.

Czytaj więcej

Bachelor of Science in Education

Florida Christian University
BSc
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Portuguese
Online

Ten program koncentruje się na rozwoju edukacyjnym i zachowaniu. Program bada aktualne problemy i trendy edukacyjne w dzisiejszym środowisku prywatnym i publicznym oraz zapewn ...

Czytaj więcej

Bachelor of Science in Human Development and Family Science

Kansas State University Global Campus
BSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Program rozwoju ludzkiego i nauki o rodzinie koncentruje się na procesach leżących u podstaw rozwoju człowieka w kontekście rodzinnym w całym cyklu życia. Uczniowie uczą się w ...

Czytaj więcej