ONLINESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Zdobywanie dyplomu licencjackiego w dowolnym kierunku jest jednym z głównych celów, które może pomóc osobom w otwieraniu drzwi pod kątem potencjalnych możliwości kariery. Kompleksowe zajęcia oferują uczniom podstawę do skupienia się na studiach, a także w badaniach ogólnych, które łączą się z myślą o dobrze wykształconej edukacji.

Czym jest BSc online w kryminologii? Kursy podstawowe, wymagane do tego stopnia, mogą obejmować wprowadzenie do kryminologii, teorii kryminologicznej, amerykańskiego systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, psychologii kryminalnej, policji wspólnotowej i ilościowych badań socjologicznych. Uczniowie z przedmiotu studiów mogą potrzebować wziąć ten stopień mogą obejmować te związane z socjologią, aby pomóc uczniom lepiej zrozumieć społeczności, które mogą służyć po ukończeniu studiów i prowadzeniu kariery w kryminologii. Przykłady obejmują takie klasy, jak kontrola społeczna czy socjologia prawa.

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie mogą liczyć na stopień licencjata w kryminologii. W miarę możliwości mogą rozwijać umiejętności przydatne na rynku pracy, takie jak analiza i interpretacja informacji, lepsze zarządzanie czasem i samodyscyplina.

Koszt związany z tym opcją online stopień zależy ostatecznie od kolegium osoba decyduje się na udział. Ważne jest, aby wszyscy aspirujący uczniowie patrzyli na finansowe i inne obowiązki, aby zapewnić ich realizację.

Ci, którzy ukończyli internetowy dyplom w tej dyscyplinie, mogą zauważyć, że mają wiele opcji dotyczących przemysłu, które mogą prowadzić karierę. Mogą to być lokalne agencje policji, prywatne służby śledcze i rząd. Istnieje kilka absolwentów, którzy mogą wybierać miejsca pracy w takich branżach, jak pracownik zajmujący się rozwojem społeczności, oficerem więziennym, pracownikiem socjalnym, policjantem, pracownikiem młodzieżowym i kuratorem.

Ci, którzy są zainteresowani, powinni zbadać międzynarodowe możliwości tego programu, aby mogli korzystać z zajęć online, aby najlepiej przystosować się do ich zajętego harmonogramu. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

4 Wyniki z Kryminologia Filter

Bachelor of Science w Criminal Justice - Cyber ​​Criminology and Policy

Utica College Online
BSc
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Online

Dzięki BS w Cyber ​​Criminology and Policy, zrozumiesz, jak IT, cyberbezpieczeństwo, sieci społecznościowe, cloud computing, kryptografia, ukrywanie danych, anonimowość i konc ...

Czytaj więcej

Online Bachelor of Science w Criminal Justice

Kentucky Wesleyan College
BSc
Język angielski
Online

Program studiów magisterskich Bachelor of Science w Criminal Justice and Criminology ma na celu zaspokojenie stale rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych i wysoko wykw ...

Czytaj więcej

Bachelor of Science w dziedzinie sądownictwa karnego i kryminologii

University of Mount Olive Online
BSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Popraw swoją przestępczą karierę sprawiedliwości w stopniu, który odnosi się do badań naukowych na temat przyczyn, skutków, zapobiegania i zwalczania przestępczości. ...

Czytaj więcej

Bachelor of Science w Criminal Justice - White Collar Crime

Utica College Online
BSc
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Online

Z internetowym BS w Criminal Justice specjalizuje się w przygotowaniu do walki z oszustwami na każdym poziomie poprzez naukę programów technologicznych i narzędzi używanych do ...

Czytaj więcej