Przeczytaj oficjalny opis

BSc (Hons) Psychologia kryminalna

Przestudiuj szybko rozwijającą się dziedzinę psychologii kryminalnej dzięki temu międzynarodowemu programowi studiów licencjackich *. Ta ciągle rozwijająca się dyscyplina koncentruje się na przecięciu kryminologii i psychologii, umożliwiając zastosowanie teorii, metod i badań w celu zrozumienia niektórych krytycznych problemów, przed którymi stoi dzisiejszy system sądownictwa karnego.

Stworzony przez ekspertów tematycznych, program ten daje możliwość studiowania wraz z innymi specjalistami i kolegami z klasy, aby wziąć udział w prowokujących do myślenia modułach obejmujących takie tematy, jak profilowanie przestępców, zarządzanie ryzykiem i rehabilitacja sprawców. Kurs kładzie nacisk na znaczenie praktyki opartej na dowodach oraz integrację teorii psychologicznej w celu zrozumienia, ograniczenia i zapobiegania zachowaniom o charakterze przestępczym. Będziesz także badał podstawowe obszary psychologii, w tym psychologię poznawczą, społeczną i rozwojową.

Chcesz osiągnąć postęp w swojej karierze? A może chcesz rozpocząć nową rolę? Nasza BSc (z wyróżnieniem) Psychologia kryminalna pozwoli ci dopasować swoją edukację do twoich obowiązków zawodowych i rodzinnych, ponieważ uczysz się w 100% w trybie online i na część etatu. Absolwenci kursu będą mieli również holistyczne zrozumienie zarówno kryminologii i psychologii, a także szeroki zakres umiejętności, które można przenosić, w tym krytyczne myślenie, badania, motywację i komunikację.

Uwaga: Ten kurs nie jest akredytowany przez British Psychological Society (BPS).

* Data rozpoczęcia i szczegóły tego kursu nadal podlegają zatwierdzeniu przez Uniwersytet. W przypadku, gdy zatwierdzenie nie zostanie przyznane przed datą rozpoczęcia kursu, oferowana będzie alternatywna data lub pełny zwrot pieniędzy. Jeśli zajdzie potrzeba wprowadzenia zmian w tym programie w ramach procesu zatwierdzania University of Essex, poinformujemy o tym Państwa w najbliższym możliwym terminie.

Nauka i ocena


Wprowadzenie

Nauka online daje ci swobodę nauki, kiedy i gdzie ci odpowiada - w domu, w czasie lunchu lub gdziekolwiek indziej masz dostęp do Internetu.

Wszystkie nasze kursy online mają orientacyjny czas trwania, który jest wskazówką, ile czasu zajmie ukończenie kursu. Rzeczywisty czas trwania może być dłuższy lub krótszy w zależności od szybkości nauki, wybranych opcji studiów i dostępności modułu. Możliwe jest ukończenie studiów szybciej niż orientacyjny czas trwania kursu poprzez podwojenie liczby modułów w określonych godzinach; jednak obowiązują minimalne okresy badania.

Wszystkie nasze kursy mają regularne daty rozpoczęcia przez cały rok. Nasz rok akademicki jest podzielony na moduły, zazwyczaj z przerwą tygodniową lub dwutygodniową pomiędzy modułami i zorganizowaną trzytygodniową przerwą na okres świąteczny. Studenci otrzymają harmonogram zajęć podczas procesu składania wniosku.

Metody nauczania i styl

Ponieważ jesteśmy uniwersytetem internetowym w 100%, korzystamy z wirtualnego środowiska nauczania zamiast tradycyjnego kampusu. System śledzi i zarządza procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Wszystkie kursy są dostarczane wyłącznie w języku angielskim.

Jesteś wspierany przez cały kurs przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem. Aby zagwarantować, że otrzymasz wsparcie od swojego nauczyciela, ograniczymy nasze klasy do 20 uczniów.

Oszacowanie

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Zadania z dziedziny psychologii kryminalnej oparte są na doświadczeniach z życia codziennego i oceniane przez opiekunów na bieżąco.

Zawsze jesteś świadomy swojej aktualnej oceny wstępnej od samego początku programu, co pozwala ci ocenić sukces twoich obecnych metod badania i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy.

Uważamy, że ta przejrzystość zapewnia informacje potrzebne do optymalnego wykorzystania kursu. Osiągamy to poprzez:

 • wyraźne zaznaczanie swoich znaków w książce ocen, które można wyświetlić po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej
 • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że Twoja książka ocen jest zawsze aktualna
 • ocenianie pracy w całym module, zamiast czekać na egzaminy na koniec roku
 • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia
 • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, korzystamy z ugruntowanego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu.

Po pomyślnym ukończeniu psychologii kryminalnej BSc (z wyróżnieniem) zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia szkoły wyższej na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Perspektywy rozwoju kariery

Dążymy do poprawy szans na zatrudnienie wśród naszych absolwentów. Nasze kursy online dają możliwość poprawy perspektyw zawodowych i możliwości zarobkowych dzięki połączeniu kluczowych umiejętności, które można bezpośrednio przenieść na miejsce pracy.

Podczas gdy stopień BSc (z wyróżnieniem) w zakresie prawa karnego karnego pozwala na karierę w wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych, umiejętności i wiedza zdobyta podczas studiowania programu są również bardzo pożądane przez pracodawców z wielu sektorów, w tym bezpieczeństwa, marketingu, badań, akademii i biznesu .

Wymagania wstępne

Mamy elastyczne wymagania wstępne, które uwzględniają zarówno twoje doświadczenie akademickie, jak i zawodowe. Na nasz program BSc (Hons) Criminal Psychology są dwie drogi wejścia:

1. Akademicka droga wejścia

Aby spełnić wymagania Academic Entry Route dla naszego programu studiów licencjackich (z wyróżnieniem), musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

 • Trzy poziomy A lub równoważne; plus
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik.
 • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

Nie musisz udowadniać swojej znajomości języka angielskiego, jeśli jesteś obywatelem lub jeśli ukończyłeś kwalifikację równoważną dyplomowi brytyjskiego w którymkolwiek z następujących krajów:

 • Antigua i Barbuda
 • Australia
 • Bahamy
 • Barbados
 • Belize
 • Kanada*
 • Dominika
 • Grenada
 • Gujana
 • Irlandia
 • Jamajka
 • Nowa Zelandia
 • St Kitts i Nevis
 • St Lucia
 • St Vincent i Grenadyny
 • Trynidad i Tobago
 • Wielka Brytania
 • USA

Aby kontynuować naukę, musisz zdać początkowy zestaw zadań podczas pierwszych 21 dni kursu.

2. Ścieżka wprowadzania doświadczenia zawodowego

Aby ubiegać się o tytuł BSc (z wyróżnieniem) z zakresu psychologii kryminalnej za pośrednictwem naszej ścieżki zgłoszenia do pracy, należy spełnić następujące kryteria:

 • GCSE Matematyka i język angielski na poziomie C lub wyższym lub równoważny;
 • Trzyletnie odpowiednie doświadczenie zawodowe; plus
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik.
 • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

Nie musisz udowadniać swojej znajomości języka angielskiego, jeśli jesteś obywatelem lub jeśli ukończyłeś kwalifikację równoważną dyplomowi brytyjskiemu w którymkolwiek z wyżej wymienionych krajów.

Aby kontynuować naukę, musisz zdać początkowy zestaw zadań podczas pierwszych 21 dni kursu.

21-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Chcemy dać ci możliwość skorzystania University of Essex Online kursu University of Essex Online w 21-dniowym okresie próbnym. Właśnie dlatego wprowadziliśmy naszą gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli rozpoczniesz kurs i zdecydujesz, że nie jest on dla Ciebie w ciągu pierwszych trzech tygodni, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 30 więcej kursów w University of Essex Online »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
48 miesięcy
Zaoczne
Cena
18,480 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa