Przeczytaj oficjalny opis

BSc (Hons) Business Psychology

Zapoznaj się z tym fascynującym światem psychologii biznesu dzięki temu programowi studiów licencjackich *. Skupiając się na rzeczywistych sytuacjach, zyskasz zrozumienie psychologicznych zachowań ludzi w kontekście biznesowym lub organizacyjnym. Ten kurs pozwoli Ci zanurzyć się w różnych unikalnych i interesujących tematach, w tym rozwoju psychicznego przez całe życie, przywództwo i zarządzanie zespołami, a także indywidualnych różnic, emocji i zachowań.

Nauczysz się stosować wiedzę o ludzkim umyśle i zachowaniu, aby zbadać podstawowe funkcje biznesowe, a także przyjąć podstawowe teorie psychologiczne, aby zrozumieć zmiany organizacyjne, skuteczne przywództwo, rekrutację i selekcję oraz podejmowanie decyzji korporacyjnych. Nasze kursy obejmują szereg kompetencji technicznych, które można natychmiast zastosować w prawdziwym świecie, dzięki czemu jesteś atutem dla każdego zespołu lub pracodawcy.

Chcesz osiągnąć postęp w swojej karierze? A może chcesz rozpocząć nową rolę? Nasza BSc (Hons) Business Psychology pozwoli ci dopasować swoją edukację do twoich obowiązków zawodowych i rodzinnych, ponieważ uczysz się w 100% online i w niepełnym wymiarze godzin. Absolwenci kursu będą mieli także całościowe zrozumienie zarówno biznesu, jak i psychologii, a także szeroki zakres możliwych do przeniesienia umiejętności, w tym krytycznego myślenia, badań, motywacji i komunikacji.

Uwaga: Ten kurs nie jest akredytowany przez British Psychological Society (BPS).

* Data rozpoczęcia i szczegóły tego kursu nadal podlegają zatwierdzeniu przez Uniwersytet. W przypadku, gdy zatwierdzenie nie zostanie przyznane przed datą rozpoczęcia kursu, oferowana będzie alternatywna data lub pełny zwrot pieniędzy. Jeśli zajdzie potrzeba wprowadzenia zmian w tym programie w ramach procesu zatwierdzania University of Essex, poinformujemy o tym Państwa w najbliższym możliwym terminie.

Nauka i ocena


Wprowadzenie

Nauka online daje ci swobodę nauki, kiedy i gdzie ci odpowiada - w domu, w czasie lunchu lub gdziekolwiek indziej masz dostęp do Internetu.

Wszystkie nasze kursy online mają orientacyjny czas trwania, który jest wskazówką, ile czasu zajmie ukończenie kursu. Rzeczywisty czas trwania może być dłuższy lub krótszy w zależności od szybkości nauki, wybranych opcji badania i dostępności modułu. Możliwe jest ukończenie studiów szybciej niż orientacyjny czas trwania kursu poprzez podwojenie liczby modułów w określonych godzinach; jednak obowiązują minimalne okresy badania.

Wszystkie nasze kursy mają regularne daty rozpoczęcia przez cały rok. Nasz rok akademicki jest podzielony na moduły, zazwyczaj z przerwą tygodniową lub dwutygodniową pomiędzy modułami i zorganizowaną trzytygodniową przerwą na okres świąteczny. Studenci otrzymają harmonogram zajęć podczas procesu składania wniosku.


Metody nauczania i styl

Ponieważ jesteśmy uniwersytetem internetowym w 100%, korzystamy z wirtualnego środowiska nauczania zamiast tradycyjnego kampusu. System śledzi i zarządza procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Wszystkie kursy są dostarczane wyłącznie w języku angielskim.

Jesteś wspierany przez cały kurs przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem. Aby zagwarantować, że otrzymasz wsparcie od swojego nauczyciela, ograniczymy nasze klasy do 20 uczniów.


Oszacowanie

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Przydzielanie zadań z zakresu psychologii biznesu opiera się na doświadczeniu zawodowym, które jest oceniane przez opiekunów na bieżąco.

Zawsze jesteś świadomy swojej aktualnej oceny wstępnej od samego początku programu, co pozwala ci ocenić sukces twoich obecnych metod badania i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy.

Uważamy, że ta przejrzystość zapewnia informacje potrzebne do optymalnego wykorzystania kursu. Osiągamy to poprzez:

 • wyraźne zaznaczanie swoich znaków w książce ocen, które można wyświetlić po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej
 • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że Twoja książka ocen jest zawsze aktualna
 • ocenianie pracy w całym module, zamiast czekać na egzaminy na koniec roku
 • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia
 • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, korzystamy z ugruntowanego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu.

Po pomyślnym ukończeniu BSc (Hons) Business Psychology, zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia studiów na University of Essex, Colchester Campus.

Perspektywy rozwoju kariery

Dążymy do poprawy szans na zatrudnienie wśród naszych absolwentów. Nasze kursy online dają możliwość poprawy perspektyw zawodowych i możliwości zarobkowych dzięki połączeniu kluczowych umiejętności, które można bezpośrednio przenieść na miejsce pracy.

Stopień psychologii biznesu wyposaża cię w szeroki zakres umiejętności, dzięki czemu jesteś bardzo ceniony przez pracodawców z różnych branż i zawodów. Od tego stopnia można oczekiwać solidnych edukacyjnych podstaw do pracy w psychologii stosowanej z potencjałem do kariery w zakresie psychologii organizacyjnej, zarządzania, zasobów ludzkich, rozwoju biznesu, doradztwa biznesowego, szkolenia personelu i rozwoju, doradztwa zawodowego, marketingu / reklama, badania rynku i finanse.

Wymagania wstępne

Mamy elastyczne wymagania wstępne, które uwzględniają zarówno twoje doświadczenie akademickie, jak i zawodowe. Istnieją dwa szlaki wejścia na nasz program licencjacki BSc (z wyróżnieniem):

1. Akademicka droga wejścia

Aby spełnić wymagania dotyczące ścieżki wstępu akademickiego do naszego programu studiów licencjackich dla biznesu (z wyróżnieniem), musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

 • Trzy poziomy A lub równoważne; plus
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik.
 • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

Nie musisz udowadniać swojej znajomości języka angielskiego, jeśli jesteś obywatelem lub jeśli ukończyłeś kwalifikację równoważną dyplomowi brytyjskiego w którymkolwiek z następujących krajów:

 • Antigua i Barbuda
 • Australia
 • Bahamy
 • Barbados
 • Belize
 • Kanada*
 • Dominika
 • Grenada
 • Gujana
 • Irlandia
 • Jamajka
 • Nowa Zelandia
 • St Kitts i Nevis
 • St Lucia
 • St Vincent i Grenadyny
 • Trynidad i Tobago
 • Wielka Brytania
 • USA

Aby kontynuować naukę, musisz zdać początkowy zestaw zadań podczas pierwszych 21 dni kursu.

2. Otwórz trasę wprowadzania

Aby ubiegać się o tytuł BSc (z wyróżnieniem) w dziedzinie psychologii biznesu za pośrednictwem naszej otwartej trasy wejściowej, należy spełnić następujące kryteria:

 • GCSE Matematyka i język angielski na poziomie C lub wyższym lub równoważny;
 • Trzyletnie odpowiednie doświadczenie zawodowe; plus
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik.
 • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

Nie musisz udowadniać swojej znajomości języka angielskiego, jeśli jesteś obywatelem lub jeśli ukończyłeś kwalifikację równoważną dyplomowi brytyjskiemu w którymkolwiek z wyżej wymienionych krajów.

Będziesz musiał zdać swój początkowy zestaw zadań podczas pierwszych 21 dni kursu, aby móc kontynuować naukę.

21-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Chcemy dać ci możliwość skorzystania University of Essex Online kursu University of Essex Online w 21-dniowym okresie próbnym. Właśnie dlatego wprowadziliśmy naszą gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli rozpoczniesz kurs i zdecydujesz, że nie jest on dla Ciebie w ciągu pierwszych trzech tygodni, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 30 więcej kursów w University of Essex Online »

Ostatnia aktualizacja October 23, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
48 miesięcy
Zaoczne
Cena
18,480 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa