Program internetowy Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych WCU został oceniony jako jeden z najlepszych w rankingu Zdobądź wykształcenie.

"Uczenie się online pozwala konsumentom wybierać najlepsze amerykańskie uczelnie, jeśli chodzi o lokalną markę i przystępną cenę", mówi Vicky Phillips, założyciel GetEducated.com. "Uniwersytet Western Carolina to niekwestionowany najlepszy zakup dla studentów poszukujących studiów online z rankingiem w przystępnej cenie".

Studenci online w Północnej Karolinie płacą niski koszt w wysokości 13 937 USD za ten stopień w porównaniu ze średnimi kosztami 44 799 USD w innych instytucjach lub 63 000 USD w uniwersytetach nastawionych na zysk w tym samym stopniu.

Program Online Wymiaru Sprawiedliwości w Sprawach Karnych zapewnia studentom wygodę i elastyczność w dążeniu do uzyskania statusu BS lub osoby niepełnoletniej z ich własnej lokalizacji, przygotowując się do kariery zawodowej lub dalszego studium podyplomowego.

Wszystkie kursy programu online są dostępne za pośrednictwem systemu zarządzania kursami Blackboard - wszystkie działania instruktażowe, takie jak wykłady, interakcje grupowe, zadania czytania, projekty klasowe, prezentacje, przesyłanie zadań, wymiana e-maili, administrowanie testami i inne funkcje kursu odbywają się w ramach środowisko Blackboard.

Wstęp

Wstęp do Programu kształcenia na odległość w sprawach karnych nie jest gwarantowany. Proces przyjęcia obejmuje dwa odrębne etapy.

  1. Uczniowie najpierw składają podanie na Uniwersytet Zachodniej Karoliny, postępując zgodnie z procedurą rekrutacji na uniwersytet.
  2. Wniosek i referencje ucznia są następnie przekazywane do Departamentu Kryminologii i Wymiaru Sprawiedliwości w sprawach karnych.

Wstęp do programu kształcenia na odległość w sprawach karnych na odległość jest bardzo konkurencyjny. Wymagania wstępne dla studentów studiów licencjackich można znaleźć na stronie Wymagania wstępne WCU.

Aby wziąć udział w programie "Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych", odwiedź stronę internetową Rekrutacja na odległość, online i kontynuację edukacji i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Aby wziąć udział w semestrze jesiennym, wszystkie materiały aplikacyjne należy przesłać do 1 czerwca. Aby wziąć udział w semestrze wiosennym, wszystkie materiały aplikacyjne należy przesłać do 1 grudnia. Nie przyjmujemy wniosków na semestr letni.

Przenieś uczniów

Przeniesienie studentów musi spełniać wymagania aplikacji Uniwersytetu (powyżej) i:

  • Mieć rok udokumentowanego doświadczenia zawodowego w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych;
  • Uzyskać stopień Associate of Arts (AA) lub stopień Associate of Science (AS) od akredytowanego college'u społecznościowego; lub
  • Uzyskać tytuł Associate's Applied Science (AAS) od akredytowanego college'u społecznościowego; lub
  • Dokonaj znacznych postępów w kierunku kursów "44 podstawowych zasad", które spełniają wymagania w zakresie edukacji ogólnej / liberalizmu w college'u w Północnej Karolinie.

Wymagania kwalifikacyjne

Aby zostać przyjętym do programu karnego online, przyszły student musi spełnić wymagania aplikacji Uniwersytetu i:

  • Mają rok doświadczenia karnego, plus
  • Uzyskać stopień Associate of Arts (AA) lub stopień Associate of Science (AS) od akredytowanego college'u społecznościowego; lub
  • Uzyskać stopień Associate's Applied Science (AAS) od akredytowanego college'u społecznościowego; lub
  • Ukończyłeś kursy "44 ogólnych kursów podstawowych", które spełniają wymagania w zakresie edukacji ogólnej / liberalizmu w college'u w Północnej Karolinie.
Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019