ONLINESTUDIES.PL

Uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu na całym świecie

Bachelor of Business Administration jest stopień, który pomaga uczniom uczyć się wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w finansach, bankowości i rachunkowości. BBA może zostać osiągnięty w ciągu trzech do czterech lat, w zależności od tego, ile czasu może poświęcić uczniów do studiów.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Znajdź najlepsze szkoły biznesu, uniwersytety, MBA na uczelniach w Europie, USA, Azji, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i na całym świecie!

68 Wyniki z Studia magisterskie, Kształcenie na odległość Filter

Bachelor of Business Administration, International Business Online

Turku AMK - Turku University of Applied Sciences
Online W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Turku

BBA w programie International Business Online na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Turku (Turku Amk) oferuje elastyczny sposób zdobycia stopnia BBA w pełni online. Daje to doskonałą okazję do połączenia studiów ze swoimi potrzebami życiowymi.

Licencjat w Administracji Biznesowej

University of Management and Technology
Online Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Arlington

BBA wymaga pomyślnego ukończenia łącznie 120 godzin godzin kredytowych, z czego 60 na poziomie wyższym (młodszym i starszym).

Licencjat w Administracji Biznesowej

CALIMT
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat(a) Lipiec 2020 Stany Zjednoczone USA Online Irvine + 2 więcej

CALIMT Bachelor of Business Administration (BBA) wprowadza podstawy biznesu, takie jak księgowość, finanse, marketing, operacje i przywództwo.

Online BBA

University of Illinois Springfield
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Internetowy dyplom licencjacki University of Illinois Springfield (UIS) w Business Administration (BBA) pozwala uczniom uczestniczyć w dynamicznej społeczności internetowej i ukończyć kurs, korzystając z najnowszych technologii informacyjnych i zasobów edukacyjnych za pośrednictwem sieci WWW. BBA oferuje dwie opcje dostosowania swojej kariery akademickiej w UIS. Stopień BBA Comprehensive przygotowuje Cię do wejścia na rynek pracy z solidnymi podstawami sukcesu. Koncentracja BBA u absolwentów zarządzania uczy się wiedzy i umiejętności potrzebnych do zostania liderami w karierze zawodowej.

Executive BBA (EBBA)

EU Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Luty 2020 Szwajcaria Switzerland Online + 1 więcej

Executive Bachelor of Business Administration (EBBA) to roczny, dwutygodniowy intensywny program. Ten program jest przeznaczony dla pracujących profesjonalistów na stanowiskach kierowniczych średniego lub wyższego szczebla z co najmniej pięcioletnim stażem pracy. Wyposaża specjalistów w teorię i koncepcje, aby wzmocnić ich rozległe doświadczenie zawodowe i przygotować je do studiów podyplomowych.

BBA w Online Supply Management Management

Yorkville University
Online Zaoczne 2.5 lat(a) Styczeń 2020 Kanada Vancouver

Bachelor of Business Administration Yorkville University wyposaża zmotywowanych pracowników w umiejętności poruszania się i zarządzania złożonymi problemami biznesowymi, umożliwiając im korzystanie z narzędzi do długoterminowego sukcesu osobistego i zawodowego. Stopień ten opiera się na wcześniejszych doświadczeniach uczniów z podejściem Zastosuj i Zintegruj, co zapewnia solidne zrozumienie podstawowych pojęć i ich zastosowanie w rzeczywistych scenariuszach.

Bachelor of Arts w Business Administration

California Southern University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 6 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Costa Mesa + 1 więcej

Program CalSouthern Bachelor of Business Administration (BBA) ma na celu dostarczenie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym wymagającym, konkurencyjnym i opartym na technologii środowisku biznesowym.

Bachelor in Business Administration

IUBH Fernstudium
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 - 12 semestry Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Z Bachelor of Business Administration (BWL) odległość nauka IUBH ustawić ważny etap w swojej karierze. Przygotujemy Cię w swoich studentów korespondencyjne specjalnie dla założeniu zadań w różnych funkcji i branż w średnim i wysokim zarządzania.

GBSB Global Business School - Online programs
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Otwarta rekrutacja Hiszpania Spain Online Madrid + 2 więcej

Bachelor of Business Administration - BBA (Online)

Aston American University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Honolulu + 1 więcej

Program Bachelor of Arts in Business Administration (BBA) jest profesjonalnie ukierunkowanym stopniem, mającym na celu wykształcenie absolwentów posiadających praktyczną wiedzę i związane z nią umiejętności krytycznego myślenia, pożądane w dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu.

BBA w Hospitality Management - Distance Learning

University of Nicosia
Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Cypr Nicosia Grecja Athens + 2 więcej

Program BBA w Hospitality Management - Online to innowacyjny, światowej klasy, w pełni akredytowany online stopień z tylko 24 modułami (3 moduły w semestrze) oferowanymi przez 8 semestrów.

Kawalerowie w administracji biznesu - online

Provo College
Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Provo

Zarabiaj swój stopień biznesu w Internecie. A Stopień Business Administration z Provo College będzie przygotować się do kariery w zarządzaniu przedsiębiorstwem, handlu, obsługi klienta, sprzedaży, marketingu lub administracji. W naszych kursach w szybkim tempie, będziesz miał cieszyć się wygodą zarabiać biorąc swoje kursy on-line, a jednocześnie odbiera edukacyjnych możliwości, które będą rozwijać swoje umiejętności w administracji biznesu ...

Licencjat z administracji biznesu

EELU Egyptian E-Learning University
Online W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Egipt Egypt Online

Bachelor of Business Administration Degree oferuje kursy i biznesowe związane z doświadczeniem w klasie dla studentów, którzy zamierzają podjąć karierę w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Podkreśla integrację różnych dziedzin biznesu w celu opracowania ogólnej perspektywy problemów biznesowych i wyzwań.

BBA-line

Carson-Newman University
Online W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone USA Online Jefferson City + 1 więcej

Bachelor of Business Administration (BBA) w Carson-Newman University przeznaczony jest do pracujących osób dorosłych, którzy chcą ukończyć studia z bardzo szanowanej uczelni. Mamy już zapewnienie wysokiej jakości kształcenia na 165 lat!

Bachelor in Business Administration

Open University Of Cyprus
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Cypr Cyprus Online + 1 więcej

Głównym celem studiów licencjackich w Business Administration jest transfer wiedzy, metodologii analizy problemu, know-how i narzędzi funkcjonalnych, które są uważane za niezbędne w nowoczesnej dziedzinie zarządzania biznesem i organizacją.