close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat z Administracji Biznesowej jest programem akademickim, który można zarobić w ciągu trzech do czterech lat nauki w pełnym wymiarze godzin. Studenci, którzy ukończą BBA, mogą być lepiej przygotowani na trudności i wyzwania, z jakimi borykają się w świecie korporacyjnym, a przygotowanie to może prowadzić do większych możliwości zawodowych. Co to jest BBA online w biznes… Czytaj więcej

Licencjat z Administracji Biznesowej jest programem akademickim, który można zarobić w ciągu trzech do czterech lat nauki w pełnym wymiarze godzin. Studenci, którzy ukończą BBA, mogą być lepiej przygotowani na trudności i wyzwania, z jakimi borykają się w świecie korporacyjnym, a przygotowanie to może prowadzić do większych możliwości zawodowych.

Co to jest BBA online w biznesie? Stopień ten często zapewnia studentom wiedzę i doświadczenie, które muszą być zdolnymi i kompetentnymi liderami biznesowymi. Kursy w ramach tego programu mogą obejmować finansowanie przedsiębiorstw, statystyki biznesowe, zachowania konsumentów, reklamy, zachowania organizacyjne i zasady inwestowania. Kursy te mogą pomóc uczniom lepiej zrozumieć otoczenie firmowe, wolne przedsiębiorstwa i gospodarkę. Dzięki programowi studiów online studenci mają możliwość ukończenia zajęć, obserwacji wykładów, przeprowadzania testów i uczestnictwa w dyskusjach w klasach online, korzystając z internetu i innych narzędzi cyfrowych.

Studenci, którzy zarabiają na BBA w biznesie, mogą poprawić swoje umiejętności w organizacji, kierownictwie i myśleniu krytycznym. Inną potencjalną korzyścią tego stopnia jest lepsza znajomość handlu i handlu, która jest niezbędna dla osiągnięcia sukcesu w świecie biznesu.

Koszt uzyskania Bachelor of Business Administration różni się w zależności od szkoły, a także konkretnych programów edukacyjnych, jakie oferuje. Studenci są ogólnie oczekuje się dokładnie zbadać wybrany program w celu zapewnienia zgodności z ich celami akademickimi.

Osoby, które uzyskały stopień BBA w biznesie, często potrzebują kariery w dziedzinie biznesu, handlu i handlu, edukacji, handlu detalicznego, rządu i organizacji non-profit. Popularne kariery dla absolwentów obejmują księgowość, zasoby ludzkie, analitycy badania danych, menedżerowie biur biznesowych, analitycy budżetowi, menedżerowie ds. Marketingu lub kierownicy projektów.Dzięki poprawie koniunktury firmy niektórzy absolwenci mogą również wybrać bardziej przedsiębiorczą trasę i pracować dla siebie.

Zarabianie na BBA to cel edukacyjny, który może pomóc uczniom osiągnąć ich osobistą i zawodową ambicję. Aby rozpocząć naukę na swoim poziomie, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Mount Mercy University Online
Cedar Rapids, Stany Zjednoczone

Podstawowy biznes online Mount Mercy University pozwala uczniom powiązać konstrukcje teoretyczne z praktycznym doświadczeniem w świecie rzeczywistym poza klasą, zapewniając wy ... +

Podstawowy biznes online Mount Mercy University pozwala uczniom powiązać konstrukcje teoretyczne z praktycznym doświadczeniem w świecie rzeczywistym poza klasą, zapewniając wysokiej jakości, dobrze zaokrąglone doświadczenie edukacyjne. -
BBA
Język angielski
Online

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami