ONLINESTUDIES.PL

Uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu na całym świecie

Uzyskanie Bachelor of Arts jest celem wielu osób określone osiągnąć. Studenci, którzy zarabiają BA zwykle otrzymują wykształcenie i praktyczne szkolenia dogłębne, która może otworzyć drzwi możliwości, gdy przychodzi czas na karierę zawodową.

Znajdź najlepsze szkoły biznesu, uniwersytety, MBA na uczelniach w Europie, USA, Azji, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i na całym świecie!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Arts w komunikacji

Waldorf University
Online Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Forest City

Stopień komunikacji online Waldorf przygotuje Cię na wiele ekscytujących pozycji w branży komunikacyjnej, łącząc liberalne kształcenie artystyczne z konkretnymi umiejętnościami pracy i obsługą dla większej społeczności.

Prawo BA (z wyróżnieniem)

Arden University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania Coventry + 1 więcej

Arden University prawo online BA (z wyróżnieniem)

Licencjat z Informatyki Biomedycznej (Online)

George Washington University School of Medicine & Health Sciences
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 120 godziny Marzec 2020 Stany Zjednoczone Waszyngton + 1 więcej

Informatyka medyczna jest pomostem między interakcjami człowieka i komputera w przestrzeni opieki zdrowotnej, która zmienia sposób, w jaki pracownicy służby zdrowia zbierają i wykorzystują dane w celu poprawy bezpieczeństwa pacjentów, wyników i jakości. Absolwenci Programu Informatyki Medycznej GW są dobrze przygotowani do wykorzystania swojej wiedzy na temat elektronicznych kart zdrowia i baz danych w warunkach klinicznych.

Bachelor of Arts in Theatre Studies (z wyróżnieniem) Online Part Time

Rose Bruford College of Theatre and Performance
Online Zaoczne 3 - 10 lat(a) Grudzień 2019 Wielka Brytania Sidcup

Rose Bruford College oferuje jedyny pełny program studiów w Wielkiej Brytanii dla tych, którzy chcą uczyć się teatru i wydajności poprzez naukę online i nie ma porównywalnego kursu online w innych częściach świata. Stopień ten jest nauczany za pośrednictwem naszego kampusu online i jest przeznaczony dla każdego, kto chce rozwinąć gruntowną wiedzę o sztuce i praktyce teatru i performance w ich najszerszym kontekście i od wczesnych początków do współczesnych osiągnięć. Oprócz naszej trasy w pełnym wymiarze godzin, staramy się być elastyczni, oferując opcję studiów w niepełnym wymiarze godzin szereg nagród od certyfikatu HE do pełnego dyplomu z wyróżnieniem.

BA (z wyróżnieniem) Biznes i marketing

University of Essex Online
Online Zaoczne 48 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Colchester + 1 więcej

Nasze studia licencjackie (z wyróżnieniem) w zakresie biznesu i marketingu online zapewniają studentom szerokie i dokładne zrozumienie szybko zmieniającego się otoczenia i działalności nowoczesnego biznesu i promocji rynku. Moduły biznesowe wprowadzą Cię w coraz bardziej złożone problemy i zachęcą do zastosowania wiedzy i zrozumienia w celu opracowania innowacyjnych rozwiązań. Moduły marketingowe nie tylko pogłębią twoje zrozumienie roli ...

Online BA (Hons) Degree Photography (doładowanie)

Flexible Learning with Falmouth University
Online Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Saint Ives

Uzyskaj dostęp do światowej klasy wiedzy fotograficznej Instytut Fotografii Uniwersytetu Falmouth znany jest z tego, że nie musi uczęszczać na zajęcia w kampusie dzięki temu kursowi doładowania fotografii online.

Online BA (z wyróżnieniem) Muzyka

Academy of Music & Sound Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 3 semestry Sierpień 2020 Wielka Brytania Exeter Gateshead Glasgow Southampton + 4 więcej

Kurs ma na celu kontynuację naszego Foundation Degree in Music

Bachelor of Arts in Psychology

California Southern University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 6 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Costa Mesa + 1 więcej

Wiedza i umiejętności przekazane przez CalSouthern w programie Bachelor of Arts in Psychology (BA) promują rozwój osobisty i zawodowy. Rozwijasz umiejętność badania i syntezy złożonych informacji, doskonalenia umiejętności krytycznego rozumowania oraz doskonalenia umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej podczas studiowania nauk humanistycznych, matematycznych i przyrodniczych.

Ba w zakresie technologii informatycznych komputerowego

Northern Arizona University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Maszt + 1 więcej

Program został zaprojektowany, aby zapewnić fundamentalne umiejętności ciągłego uczenia się i przystosowania się do szybko zmieniającego się środowiska informatycznego. Program ten obejmuje również oparte na kompetencjach i praktyczne moduły nauczania w celu zwiększenia nabytych umiejętności biznesowych. Części programu zostały zaprojektowane wokół cenionych certyfikatów. Studenci będą także poszerzyć swoje umiejętności to z społeczne, werbalne i międzykulturowych umiejętności biznesowych wymagane przez dzisiejszych środowiskach pracy.

BA (z wyróżnieniem) w biznesie i przedsiębiorstwie (doładowanie)

Teesside University
Online Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Middlesbrough

Rozwijaj umiejętności i wiedzę cenioną przez pracodawców i zwiększ swoje CV dzięki naszemu innowacyjnemu i elastycznemu kursowi biznesowemu i biznesowemu (online) BA (z wyróżnieniem) (Online), który umożliwia uzupełnienie Twoich poprzednich kwalifikacji (takich jak kwalifikacje zawodowe lub HND / FdA lub równoważny), aby uzyskać pełne licencjat - 100% online.

Bachelor of Arts in Organizational Leadership

Benedictine University Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Lisle

Poznaj społeczne i kulturowe aspekty biznesu oraz ich wpływ na efektywność organizacyjną dzięki programowi Bachelor of Arts w organizacji Leadership online.

Bachelor International Business Communication (BA)

AKAD University
Online Zaoczne 36 - 48 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Niemcy online

Dzięki programowi studiów AKAD "International Business Communication" kładziesz fundamenty swojej kariery jako eksperta w komunikacji biznesowej. Ze względu na interdyscyplinarny charakter program nauczania na odległość kwalifikuje Cię do różnych dziedzin zawodowych.

Licencjat Personalmanagement

IUBH Fernstudium
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 - 12 semestry Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Bachelor zarządzania zasobami ludzkimi (BA) w nauczaniu na odległość IUBH skupia się na trendach i rozwoju w WP. Z twoich wypowiedzi kwalifikują się do różnych ról przywódczych w przyszłym polu.

Edinburgh napier university ba w zarządzaniu przedsiębiorstwem (doładowanie)

Stafford
Online Zaoczne 12 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie Online Bahrajn Bahrajn Online Jordania Jordan Online Kuwejt Kuwejt online Liban Liban online Katar Katar Online Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska online Dubai Irak Bagdad Republika Południowej Afryki Południowa Afryka Online Mauritius Mauritius Online Tanzania Tanzania Online Nigeria Abudża Indie New Delhi + 25 więcej

Temat w tym programie pozwala zrozumieć szerokie funkcje w biznesie i rozwijać umiejętności uzupełniające wcześniejsze studia i doświadczenie zawodowe.

Projektowanie wnętrz - HND / Associate Degree Course (Online)

The Design Ecademy - Online Design Courses
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 36 miesiące

Akredytowane kursy projektowania wnętrz - możesz zostać projektantem wnętrz w ciągu 2 lat