ONLINESTUDIES.PL

Uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu na całym świecie

Uzyskanie Bachelor of Arts jest celem wielu osób określone osiągnąć. Studenci, którzy zarabiają BA zwykle otrzymują wykształcenie i praktyczne szkolenia dogłębne, która może otworzyć drzwi możliwości, gdy przychodzi czas na karierę zawodową.

Znajdź najlepsze szkoły biznesu, uniwersytety, MBA na uczelniach w Europie, USA, Azji, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i na całym świecie!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Arts in Theatre Studies (z wyróżnieniem) Online Part Time

Rose Bruford College of Theatre and Performance
Online Zaoczne 3 - 10 lat(a) Sierpień 2019 Wielka Brytania Sidcup

Rose Bruford College oferuje jedyny pełny program studiów w Wielkiej Brytanii dla tych, którzy chcą uczyć się teatru i wydajności poprzez naukę online i nie ma porównywalnego kursu online w innych częściach świata. Stopień ten jest nauczany za pośrednictwem naszego kampusu online i jest przeznaczony dla każdego, kto chce rozwinąć gruntowną wiedzę o sztuce i praktyce teatru i performance w ich najszerszym kontekście i od wczesnych początków do współczesnych osiągnięć. Oprócz naszej trasy w pełnym wymiarze godzin, staramy się być elastyczni, oferując opcję studiów w niepełnym wymiarze godzin szereg nagród od certyfikatu HE do pełnego dyplomu z wyróżnieniem.

BA (Hons) Business (turystyka) (CMI)

Arden University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania Coventry + 1 więcej

Czy pasjonujesz się biznesem, podróżami i turystyką? Rozwijanie umiejętności na poziomie zawodowym wraz ze zrozumieniem dynamiki branży turystycznej może zapewnić Ci to, gdzie chcesz być.

Bachelor of Arts w komunikacji

Waldorf University
Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Forest City

Stopień komunikacji online Waldorf przygotuje Cię na wiele ekscytujących pozycji w branży komunikacyjnej, łącząc liberalne kształcenie artystyczne z konkretnymi umiejętnościami pracy i obsługą dla większej społeczności.

BA (Hons) w Creative Arts

The Open College of the Arts
Online Zaoczne Sierpień 2019 Wielka Brytania Barnsley

Creative Arts Open Degree stanowi wyjątkową okazję dla studentów OCA do wypełnienia swojego potencjału twórczego poprzez studiowanie dwóch dyscyplin na poziomie do głębi. Opracowanie nowego programu poziomu szóstego dla tego stopnia daje realną szansę na zwiększenie jego zdolności do łączenia dwóch odrębnych dyscyplin i stworzenia jednego końcowego dzieła, dokonania kontekstualnej pracy i rozwinięcia zrozumienia praktyki zawodowej.

BA (Hons) Biznes i zarządzanie

University of Essex Online
Online Zaoczne 48 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Colchester + 1 więcej

Nasz stopień Business and Management Bachelors online umożliwia studentom rozwijanie wiedzy, umiejętności i zrozumienia strategicznego i międzynarodowego wymiaru biznesu i zarządzania. Kurs zapewni ci wiedzę niezbędną do krytycznej oceny modeli biznesowych i koncepcji oraz zastosowania ich w rzeczywistych sytuacjach ...

Online BA (Hons) Degree Photography (doładowanie)

Flexible Learning with Falmouth University
Online Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Saint Ives

Uzyskaj dostęp do światowej klasy wiedzy fotograficznej Instytut Fotografii Uniwersytetu Falmouth znany jest z tego, że nie musi uczęszczać na zajęcia w kampusie dzięki temu kursowi doładowania fotografii online.

Bachelor of Arts in Psychology

California Southern University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 6 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Costa Mesa + 1 więcej

Wiedza i umiejętności przekazane przez CalSouthern w programie Bachelor of Arts in Psychology (BA) promują rozwój osobisty i zawodowy. Rozwijasz umiejętność badania i syntezy złożonych informacji, doskonalenia umiejętności krytycznego rozumowania oraz doskonalenia umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej podczas studiowania nauk humanistycznych, matematycznych i przyrodniczych.

Online BA (z wyróżnieniem) Muzyka

Academy of Music & Sound Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 3 semestry Sierpień 2019 Wielka Brytania Edinburgh Exeter Gateshead Glasgow Southampton + 5 więcej

Kurs ma na celu kontynuację naszego Foundation Degree in Music

Ba w zakresie technologii informatycznych komputerowego

Northern Arizona University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Flagstaff + 1 więcej

Program został zaprojektowany, aby zapewnić fundamentalne umiejętności ciągłego uczenia się i przystosowania się do szybko zmieniającego się środowiska informatycznego. Program ten obejmuje również oparte na kompetencjach i praktyczne moduły nauczania w celu zwiększenia nabytych umiejętności biznesowych. Części programu zostały zaprojektowane wokół cenionych certyfikatów. Studenci będą także poszerzyć swoje umiejętności to z społeczne, werbalne i międzykulturowych umiejętności biznesowych wymagane przez dzisiejszych środowiskach pracy.

Bachelor of Arts in Management

Benedictine University Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Lisle

W pełni internetowy program studiów licencjackich Benedictine University Bachelor of Arts w zakresie zarządzania zapewnia holistyczne rozumienie zarządzania biznesem, badając kilka głównych funkcji biznesowych, które pomogą Ci stać się skutecznym i skutecznym liderem w dzisiejszym złożonym krajobrazie organizacyjnym.

Bachelor Online Marketing

IUBH Fernstudium
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 36 - 72 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Google, Facebook, YouTube ... Ci giganci online stali się niezbędni w strategiach marketingowych odnoszących sukcesy firm i organizacji. Oczywiście przyszłość marketingu jest cyfrowa.

Edinburgh napier university ba w zarządzaniu przedsiębiorstwem (doładowanie)

Stafford
Online Zaoczne 12 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie United Arab Emirates Online Bahrajn Bahrain Online Jordania Jordan Online Kuwejt Kuwait Online Liban Lebanon Online Katar Qatar Online Arabia Saudyjska Saudi Arabia Online Dubai Irak Baghdad Republika Południowej Afryki South Africa Online Mauritius Mauritius Online Tanzania Tanzania Online Nigeria Abuja Indie New Delhi + 25 więcej

Temat w tym programie pozwala zrozumieć szerokie funkcje w biznesie i rozwijać umiejętności uzupełniające wcześniejsze studia i doświadczenie zawodowe.

Bachelor International Business Communication (BA)

AKAD University
Online Zaoczne 36 - 48 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Germany Online

Dzięki programowi studiów AKAD "International Business Communication" kładziesz fundamenty swojej kariery jako eksperta w komunikacji biznesowej. Ze względu na interdyscyplinarny charakter program nauczania na odległość kwalifikuje Cię do różnych dziedzin zawodowych.

BA (z wyróżnieniem) w biznesie i przedsiębiorstwie (doładowanie)

Teesside University
Online Zaoczne Wrzesień 2019 Wielka Brytania Middlesbrough

Rozwijaj umiejętności i wiedzę cenioną przez pracodawców i zwiększ swoje CV dzięki naszemu innowacyjnemu i elastycznemu kursowi biznesowemu i biznesowemu (online) BA (z wyróżnieniem) (Online), który umożliwia uzupełnienie Twoich poprzednich kwalifikacji (takich jak kwalifikacje zawodowe lub HND / FdA lub równoważny), aby uzyskać pełne licencjat - 100% online.

Ba w języku angielskim i literaturze - kształcenie na odległość

University of Nicosia
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Cypr Nicosia + 1 więcej

Program studiów licencjackich w zakresie języka i literatury angielskiej ma na celu dostarczenie studentom odnoszącym sukcesy studentów wszechstronnej wiedzy i umiejętności związanych z takim podwójnym tytułem studiów oraz pomoc w zdobyciu specjalizacji z językoznawstwa i TEFL (nauczanie języka angielskiego jako języka obcego) lub literatury. W związku z tym program koncentruje się na trzech głównych obszarach: (a) Lingwistyce, oferując kompleksową analizę ogólności języka, w szczególności angielskiego, (b) TEFL, oferując teoretyczne i praktyczne kursy TEFL, aby umożliwić uczniom kontynuować karierę w nauczaniu języka angielskiego oraz (c) literaturę angielską, opisując wielkich autorów i zagadnienia od 1580 roku do dnia dzisiejszego oraz oferując szczegółową analizę wszystkich gatunków: poezji, dramatu i prozy.