ONLINESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

W celu poprawy perspektyw zawodowych i uczenia się bardziej specjalistycznych informacji, wielu studentów zdecydować zarobić licencjat, takich jak Bachelor of Arts. Niektóre szkoły pozwalają studentom zdobyć tytuł licencjata na elastycznym harmonogramie poprzez programy online lub w niepełnym wymiarze godzin.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

BA w biznesie i zarządzaniu

Atlantic Business School
Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone New Orleans

Podstawowym celem programu Bachelor of Arts w Atlantic Business School jest zapewnienie absolwentom zrozumienia funkcjonalnych składników biznesowych: ekonomii, marketingu, rachunkowości, finansów, prawa i zarządzania.

Bachelor of Arts w komunikacji

Waldorf University
Online Zaoczne September 2019 Stany Zjednoczone Forest City

Stopień komunikacji online Waldorf przygotuje Cię na wiele ekscytujących pozycji w branży komunikacyjnej, łącząc liberalne kształcenie artystyczne z konkretnymi umiejętnościami pracy i obsługą dla większej społeczności.

Internetowy Bachelor of Arts w projektowaniu graficznym

Kentucky Wesleyan College
Online September 2019 Stany Zjednoczone Owensboro

Program ukończenia studiów licencjackich w zakresie projektowania graficznego ma na celu zaspokojenie stale rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie projektowania graficznego i innych powiązanych dziedzin. Studenci tego programu kończą wymagany rdzeń kursów plastycznych, w których badane są podstawowe zasady sztuki i wzornictwa. Po ukończeniu kursów rysunku i projektowania fundamentów studenci rozpoczynają zajęcia z projektowania graficznego, które skupią się na typografii, projektowaniu marki, publikacji, projektowaniu stron internetowych, animacji i innych zaawansowanych projektach.

Licencjat magistra sztuki

McKendree University
Online September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Bachelor of Arts zwieńczeniem programu realizacji w zakresie innowacji i przedsiębiorczości społecznej

Ubiquity University
Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Mill Valley

Program cyfrowej pierwszego stopnia BA wszechobecność jest zaprojektowany, aby wyposażyć się do pracy w hiper-kompleks świata - gdzie szybkość zmian rośnie wykładniczo, wzajemne powiązania kwestii jest tkana coraz mocniej, a wydarzenia w dowolnym miejscu może mieć dramatyczne skutki wszędzie.

Licencjat w języku angielskim

Mercy College
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Dobbs Ferry New York Yorktown Heights USA Online + 4 więcej

Rozwijaj silne umiejętności czytania i pisania podczas krytycznego czytania i pisania Stwórz fundament krytycznego myślenia i komunikacji, który możesz zastosować jako pisarz, nauczyciel i w wielu innych środowiskach pracy.

Ba w zakresie technologii informatycznych komputerowego

Northern Arizona University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Flagstaff + 1 więcej

Program został zaprojektowany, aby zapewnić fundamentalne umiejętności ciągłego uczenia się i przystosowania się do szybko zmieniającego się środowiska informatycznego. Program ten obejmuje również oparte na kompetencjach i praktyczne moduły nauczania w celu zwiększenia nabytych umiejętności biznesowych. Części programu zostały zaprojektowane wokół cenionych certyfikatów. Studenci będą także poszerzyć swoje umiejętności to z społeczne, werbalne i międzykulturowych umiejętności biznesowych wymagane przez dzisiejszych środowiskach pracy.

Bachelor of Arts w Organizational Leadership - Marketing Concentration

Benedictine University Online
Online Zaoczne 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone Lisle

Poznaj społeczne i kulturowe aspekty biznesu oraz ich wpływ na efektywność organizacyjną dzięki internetowemu Bachelor of Arts w programie Organizational Leadership - Marketing Concentration.

Internetowy Bachelor of Arts (BA) w zarządzaniu opieką zdrowotną

Concordia University Chicago - Online Degree Programs
Online August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Stopień zarządzania opieką zdrowotną zapewnia możliwości w wielu dziedzinach, w tym w biznesie, edukacji, administracji i sektorach non-profit, i wielu innych.

Bachelor of Applied Arts

Texas Tech University Worldwide eLearning
Online W pełnym wymiarze godzin 120 godziny September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Studenci ubiegający się o 120-godzinny tytuł Bachelor of Applied Arts and Sciences (BAAS) musi najpierw uzyskać dyplom stowarzyszony od zatwierdzonej instytucji. Ten stopień wymaga 60 godzin zajęć na Texas Tech University, oprócz pierwszych 60 godzin przeniesionych z zatwierdzonej instytucji współpracującej.

Licencjat ukończenia artystycznej w psychologii

Sofia University
Online W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone Palo Alto

BA w Sofii w Programie Psychologii Oferty: specjalnie zaprojektowane programy dla studentów zainteresowanych karierą w psychoterapii, poradnictwa i inne zawody polegające na praktyczne zastosowanie wiedzy psychologicznej.

Ba angielski edukacji z certyfikatem nauczania

Columbia College
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne September 2019 Stany Zjednoczone Columbia USA Online + 1 więcej

Akredytację Krajowej Rady Akredytacyjnej kształcenia nauczycieli (NCATE), Columbia College angielski Education Program wyposaża uczniów w umiejętności i certyfikatów niezbędnych do nauczania w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych, w tym w Dystrykcie Kolumbii i Commonwealth of Puerto Rico.

Bachelor of Arts (zakończenie stopnia)

Dakota Wesleyan University Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone Mitchell + 1 więcej

Przygotuj się, by stać się skuteczną i etyczną specjalistę poprzez sensownych połączeń w wartościach napędzane środowisku i współpracy.

Bachelor of Arts w zakresie nauk politycznych

UMaineOnline (University of Maine)
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne September 2019 Stany Zjednoczone Orono

Na Wydziale UMaine za Politologii, dowiesz się z profesorami, którzy robią nowatorskie badania, a także dbają głęboko o nauczaniu i doradzających studentów. Niektóre skupiają się na podstawowych wydziału wyobrażeń o polityce, wracając tysiące lat do czasów współczesnych. Inne badania operacji polityki rządu, a dziś w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Bachelor of Arts w zakresie zarządzania z koncentracją w przedsiębiorczości

PATTEN UNIVERSITY
Online Stany Zjednoczone Oakland USA Online

Bachelor of Arts in Management dur to tradycyjny program studiów biznesowych przeznaczony jest dla osób pragnących zdobyć wiedzę, umiejętności i perspektywy, które pozwolą im stać się skutecznych menedżerów w organizacji lub firmy.