Filter
BA
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

BA, lub Bachelor of Arts, to czteroletnie wykształcenie akademickie, które zajmuje się szerokim spojrzeniem na konkretną dziedzinę. Typowa licencjat obejmuje podstawowe kursy w nauce i sztuce, aby zapewnić Ci wszechstronną edukację.

Dokładniej, co to jest BA w rachunkowości? Rachunkowość jest dziedziną badań ekonomicznych, która zajmuje się przetwarzaniem, mierzeniem i przekazywaniem informacji dotyczących finansów. Aby rozpocząć ten program, potrzebujesz tylko dyplomu ukończenia szkoły średniej lub równoważnego dyplomu, ale pomaga w finansach i matematyce. Niektóre kursy w ramach tego programu obejmują logistykę, strategię finansową, statystyki, sprawozdawczość finansową, międzynarodową ekonomię i prawo podatkowe.

Studiowanie rachunkowości może pomóc w nauce umiejętności takich jak logika, czytanie ze zrozumieniem i osobiste budżetowanie. Rozumienie logiki i czytania może sprawić, że czytanie w czasie wolnym będzie przyjemniejsze i bardziej wzbogacające, a możliwość poradzenia sobie z osobistym budżetem pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Dokonując budżetu na tytuł licencjata, należy wziąć pod uwagę, że koszt zależy od wybranej szkoły. Inne czynniki wpływające na koszty obejmują to, czy uczestniczysz w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin i dostępność kursów online.

Z dyplomem z rachunkowości, możesz kwalifikować się do wielu różnych zadań finansowych. W ramach sektora rządowego można poszukiwać tytułów takich jak księgowy, nadzorca finansowy i nadzór rynku. Firmy często mają dział księgowości lub finansów, gdzie można ubiegać się o pracę bezpośrednio z numerami lub zarządzanie tymi, którzy robią. Inne obszary działalności zatrudniające absolwentów ds. Rachunkowości obejmują sprzedaż, handel detaliczny, zasoby ludzkie i marketing.

Wybór szkoły na studia licencjackie jest łatwiejszy, gdy sporządzisz listę czynników, które są dla ciebie ważne. Ważne jest, aby zawęzić wyszukiwanie w ten sposób, ponieważ wiele szkół oferuje stopnie licencjackie z rachunkowości. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Księgowość

University of Derby College of Business

Uzyskanie pełnego stopnia licencjata może poprawić swoje perspektywy kariery, wzmocnić swoje CV i umożliwić Ci przejście na studia magisterskie w późniejszym terminie, je ... [+]

Jeśli posiadasz już stopień HND lub Foundation w zakresie rachunkowości i finansów lub równoważną kwalifikację, w ciągu 18 miesięcy otrzymaj pełny tytuł BA i rachunkowości w tym kursie online. Uzyskanie pełnego stopnia licencjata może poprawić swoje perspektywy kariery, wzmocnić swoje CV i umożliwić Ci przejście na studia magisterskie w późniejszym terminie, jeśli chcesz.

Jest to popularny wybór dla aktywnych profesjonalistów lub tych, którzy wracają do pracy, którzy chcą uzyskać wszystkie korzyści, które przynoszą pełny stopień, ale potrzebują elastycznego wzorca badania.

Możesz również studiować ten kurs jeśli masz:

ACCA F1-F6 lub ACCA F1-F5 i F8 Dyplom CIMA Advanced Diploma ABE Advanced Diploma in Business Administration IBAM Zaawansowany Dyplom W Administracji Biznesowej Idealny dla początkujących księgowych i innych ... [-]
Wielka Brytania UK Online
August 2019
Zaoczne
1 - 2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku