Filter
BA
Kanada Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Kanada kawalerów oferty.

Bachelor of Arts jest licencjat, że studenci mogą zarobić w około trzech do czterech rocznie. Uzyskanie BA może pomóc studentom poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, które mogłyby doprowadzić do imponujących karier i możliwości osobowych.

Kanada jest krajem Ameryki Północnej składa się z dziesięciu prowincji i trzech terytoriów. Położony w północnej części kontynentu, to rozciąga się od Atlantyku do Pacyfiku i północy do Oceanu Arktycznego.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Kanada. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Kanada tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Royal Roads University

Życie nie kończy się, gdy zaczyna się szkoła. Bachelor of Arts w Interdyscyplinarnych Studiach oferuje program dostosowany do unikalnych zainteresowań i harmonogramów. Pr ... [+]

Przegląd

Życie nie kończy się, gdy zaczyna się szkoła. Bachelor of Arts w Interdyscyplinarnych Studiach oferuje program dostosowany do unikalnych zainteresowań i harmonogramów. Profesjonalna komunikacja, praktyka środowiskowa, studia sprawiedliwości, biznes - niezależnie od tego, na co kładziemy nacisk, angażujemy się w indywidualne cele akademickie. Nie zniechęcaj się dystansem, ponieważ licencjat z Studiów Interdyscyplinarnych można uzyskać w pełni online lub poprzez połączenie nauki online i sesji w kampusie. Model uczenia się umożliwia profesjonalne i osobiste transformacje bez przerywania życia w celu realizacji celów edukacyjnych; zobowiązania nie muszą stanowić przeszkody dla edukacji w świecie rzeczywistym. Program Bachelor of Arts in Interdisciplinary Studies oferuje licencjat z naciskiem na komunikację zawodową, praktykę środowiskową, studia sprawiedliwości lub biznes - lub ich kombinację. Personalizujesz swoją edukację, uzupełniając te kursy RRU o kursy wybrane z innych instytucji pomaturalnych.... [-]

Kanada Victoria
September 2019
Zaoczne
2 - 4 lat
Online
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku