ONLINESTUDIES.PL

Bachelor of Arts jest licencjat, że studenci mogą zarobić w około trzech do czterech rocznie. Uzyskanie BA może pomóc studentom poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, które mogłyby doprowadzić do imponujących karier i możliwości osobowych.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Arts in Theatre Studies (Hons) Online Pełny etat

Rose Bruford College of Theatre and Performance
Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania Sidcup

Nasz od dawna program BA (Hons) Theater Studies jest realizowany przez Online Learning i stanowi idealny sposób na naukę na swoim poziomie z dowolnego miejsca na świecie. Nasza obecna kohorta obejmuje prawdziwie globalną społeczność profesjonalistów teatralnych, absolwentów szkół, nauczycieli i entuzjastów teatru, którzy cieszą się korzyściami płynącymi z możliwości zrównoważenia swoich studiów wraz z pracą i zobowiązaniami rodzinnymi.

Licencjat z biznesu i zarządzania (online)

HELBUS
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Finlandia Helsinki

W Helsińskiej Szkole Biznesu HELBUS możesz teraz zdobyć tytuł Bachelor of Arts w biznesie i zarządzaniu - w przyspieszonym tempie podczas studiów w międzynarodowym środowisku.

BA (z wyróżnieniem) Biznes i informatyka

Arden University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania Coventry + 1 więcej

Czy lubisz techniczne szczegóły związane z informatyką, ale chcesz lepiej zrozumieć jego współzależność z szerszym biznesem?

BA (z wyróżnieniem) w biznesie stosowanym (zarządzanie)

Ducere Business School
Online W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania Swansea

Internet BA (Hons) Applied Business (zarządzanie) zapewnia studentom umiejętności i zrozumienie wymagane do osiągnięcia doskonałości jako menedżerów strategicznych i operacyjnych w nowoczesnym środowisku biznesowym.

Bachelor in Design (Hons)

London School Of Design And Marketing
Online W pełnym wymiarze godzin 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London

Projekt nigdy nie był tak ważny. Jest to część naszego codziennego życia, ponieważ możemy natknąć się na niego w każdym produkcie, którego używamy, w witrynach, które przeglądamy lub w aplikacjach, które instalujemy na naszych smartfonach. Bachelor in Design w London School Of Design And Marketing pomoże Ci zbudować karierę w świecie kreatywnym i być może impuls, który potrzebujesz, aby osiągnąć nowe cele, uwolnić swoją kreatywną stronę i stworzyć potężne projekty, które inspirują i motywują ludzi.

Bachelor of Marketing

London School of Design and Marketing (ES)
Online W pełnym wymiarze godzin 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London

W dobie globalnej i wysoce konkurencyjnej firmy muszą się wyróżnić i zdobyć wyspecjalizowane zasoby ludzkie. Ta potrzeba zwiększa poszukiwanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zaawansowaną wiedzą marketingową, silnymi umiejętnościami rozwiązywania problemów i kreatywnym myśleniem.

BA (Hons) w twórczym pisaniu

The Open College of the Arts
Online Sierpień 2019 Wielka Brytania Barnsley

Program OCA BA (Hons) Creative Writing Degree jest wrażliwy na to, że studenci będą zapisywać się na różne poziomy wiedzy pisemnej. Niektórzy będą nowicjuszami, dla których jest to pierwsza poważna próba kreatywnego pisania i chcą zostać pisarzem opublikowanych prac; inni mogą już mieć portfel opublikowanych prac za nimi. Niezależnie od tego, co ze sobą niesie ze sobą, studia przez OCA zapewnią zorganizowany i wspierający kontekst, w którym mogą wspierać ich kształcenie jako pisarzy i zdobywać edukacyjną walidację ich pracy.

Ba (hons) w zarządzaniu przedsiębiorstwem

London School of Planning and Management
Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Kurs ma na celu pomóc Ci uzyskać teoretyczne nakłady, które następnie mogą być stosowane w praktyce. Kurs rozwija swoją innowacyjną i dynamiczną wizję wymaganą w prawdziwym środowisku biznesowym.

BA (Hons) Biznes i zarządzanie

University of Essex Online
Online Zaoczne 48 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Colchester + 1 więcej

Nasz stopień Business and Management Bachelors online umożliwia studentom rozwijanie wiedzy, umiejętności i zrozumienia strategicznego i międzynarodowego wymiaru biznesu i zarządzania. Kurs zapewni ci wiedzę niezbędną do krytycznej oceny modeli biznesowych i koncepcji oraz zastosowania ich w rzeczywistych sytuacjach ...

Online BA (Hons) Degree Photography (doładowanie)

Flexible Learning with Falmouth University
Online Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Saint Ives

Uzyskaj dostęp do światowej klasy wiedzy fotograficznej Instytut Fotografii Uniwersytetu Falmouth znany jest z tego, że nie musi uczęszczać na zajęcia w kampusie dzięki temu kursowi doładowania fotografii online.

BA (Hons) in Business Management (18 Months)

London School Of International Business - LSIB
Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Online BA (z wyróżnieniem) Muzyka

Academy of Music & Sound Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 3 semestry Sierpień 2019 Wielka Brytania Edinburgh Exeter Gateshead Glasgow Southampton + 5 więcej

Kurs ma na celu kontynuację naszego Foundation Degree in Music

Licencjat Hotelmanagement

IUBH Fernstudium
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 - 12 semestry Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Nasze studia licencjackie w Hotelarstwa (BA) przygotowuje z szerokim doświadczeniem w branży hotelarskiej, umiejętności biznesowych oraz rozległą wiedzę w dziedzinie turystyki na wyzwania związane z zarządzaniem personelem przed.

Bachelor International Business Communication (BA)

AKAD University
Online Zaoczne 36 - 48 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Germany Online

Dzięki programowi studiów AKAD "International Business Communication" kładziesz fundamenty swojej kariery jako eksperta w komunikacji biznesowej. Ze względu na interdyscyplinarny charakter program nauczania na odległość kwalifikuje Cię do różnych dziedzin zawodowych.

BA (z wyróżnieniem) w biznesie i przedsiębiorstwie (doładowanie)

Teesside University
Online Zaoczne Wrzesień 2019 Wielka Brytania Middlesbrough

Rozwijaj umiejętności i wiedzę cenioną przez pracodawców i zwiększ swoje CV dzięki naszemu innowacyjnemu i elastycznemu kursowi biznesowemu i biznesowemu (online) BA (z wyróżnieniem) (Online), który umożliwia uzupełnienie Twoich poprzednich kwalifikacji (takich jak kwalifikacje zawodowe lub HND / FdA lub równoważny), aby uzyskać pełne licencjat - 100% online.