ONLINESTUDIES.PL

W celu poprawy perspektyw zawodowych i uczenia się bardziej specjalistycznych informacji, wielu studentów zdecydować zarobić licencjat, takich jak Bachelor of Arts. Niektóre szkoły pozwalają studentom zdobyć tytuł licencjata na elastycznym harmonogramie poprzez programy online lub w niepełnym wymiarze godzin.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Wyniki wyszukiwania Filter

BA w biznesie i zarządzaniu

Atlantic Business School
Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone New Orleans

Podstawowym celem programu Bachelor of Arts w Atlantic Business School jest zapewnienie, że absolwenci rozumieją funkcjonalne elementy biznesu: ekonomię, marketing, księgowość, finanse, prawo i zarządzanie.

Bachelor of Arts w komunikacji

Waldorf University
Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Forest City

Stopień komunikacji online Waldorf przygotuje Cię na wiele ekscytujących pozycji w branży komunikacyjnej, łącząc liberalne kształcenie artystyczne z konkretnymi umiejętnościami pracy i obsługą dla większej społeczności.

Internetowy Bachelor of Arts w projektowaniu graficznym

Kentucky Wesleyan College
Online Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Owensboro

Program ukończenia studiów licencjackich w zakresie projektowania graficznego ma na celu zaspokojenie stale rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie projektowania graficznego i innych powiązanych dziedzin. Studenci tego programu kończą wymagany rdzeń kursów plastycznych, w których badane są podstawowe zasady sztuki i wzornictwa. Po ukończeniu kursów rysunku i projektowania fundamentów studenci rozpoczynają zajęcia z projektowania graficznego, które skupią się na typografii, projektowaniu marki, publikacji, projektowaniu stron internetowych, animacji i innych zaawansowanych projektach.

Bachelor of Arts zwieńczeniem programu realizacji w zakresie innowacji i przedsiębiorczości społecznej

Ubiquity University
Online W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Mill Valley

Program cyfrowej pierwszego stopnia BA wszechobecność jest zaprojektowany, aby wyposażyć się do pracy w hiper-kompleks świata - gdzie szybkość zmian rośnie wykładniczo, wzajemne powiązania kwestii jest tkana coraz mocniej, a wydarzenia w dowolnym miejscu może mieć dramatyczne skutki wszędzie.

Licencjat w języku angielskim

Mercy College
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Dobbs Ferry New York Yorktown Heights USA Online + 4 więcej

Rozwijaj silne umiejętności czytania i pisania podczas krytycznego czytania i pisania Stwórz fundament krytycznego myślenia i komunikacji, który możesz zastosować jako pisarz, nauczyciel i w wielu innych środowiskach pracy.

Bachelor of Arts in Psychology

California Southern University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 6 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Costa Mesa + 1 więcej

Wiedza i umiejętności przekazane przez CalSouthern w programie Bachelor of Arts in Psychology (BA) promują rozwój osobisty i zawodowy. Rozwijasz umiejętność badania i syntezy złożonych informacji, doskonalenia umiejętności krytycznego rozumowania oraz doskonalenia umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej podczas studiowania nauk humanistycznych, matematycznych i przyrodniczych.

Ba w zakresie technologii informatycznych komputerowego

Northern Arizona University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Flagstaff + 1 więcej

Program został zaprojektowany, aby zapewnić fundamentalne umiejętności ciągłego uczenia się i przystosowania się do szybko zmieniającego się środowiska informatycznego. Program ten obejmuje również oparte na kompetencjach i praktyczne moduły nauczania w celu zwiększenia nabytych umiejętności biznesowych. Części programu zostały zaprojektowane wokół cenionych certyfikatów. Studenci będą także poszerzyć swoje umiejętności to z społeczne, werbalne i międzykulturowych umiejętności biznesowych wymagane przez dzisiejszych środowiskach pracy.

Bachelor of Arts in Management - Human Resources Concentration

Benedictine University Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Lisle

Koncentracja zarządzania zasobami ludzkimi bada strategie rekrutacji pracowników, zarządzanie wydajnością i oceną, administrację wynagrodzeń i świadczeń oraz prawo pracy.

W Internecie ogóle stopnia studia licencjackie

Abraham Lincoln University
Online Zaoczne 8 semestry Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles

Bachelor of Arts w ogólnych badań przygotowuje studentów do wejścia na poziomie pozycji w firmie, przemysłu i organizacji non-profit. Program pozwala studentom indywidualnie dostosować swój program do łączenia znaczną podstawowy zestaw ogólnych kursów edukacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem kursów w obszarach związanych z kariery. Studenci mogą zaprojektować program studiów, który może łatwiej spotkać ich akademickiej ...

Ba w chrześcijańskiej posługi

San Diego Christian College
Online 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Santee

Stopień Internecie Christian Ministries San Diego Christian College został stworzony dają studentom wiedzę i Skillset, aby odnieść sukces na drodze do ministerstwa z ich wyboru. Program podkreśla przywództwo, teologię, kultu i poradnictwo biblijną, wraz z innymi ministerstwa Essentials. Program ten stopień jest oferowana w Internecie, na uczelni lub w hybrydowym formacie.

Licencjat ukończenia artystycznej w psychologii

Sofia University
Online W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Palo Alto

BA w Sofii w Programie Psychologii Oferty: specjalnie zaprojektowane programy dla studentów zainteresowanych karierą w psychoterapii, poradnictwa i inne zawody polegające na praktyczne zastosowanie wiedzy psychologicznej.

Licencjat magistra sztuki

McKendree University
Online Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Ba angielski edukacji z certyfikatem nauczania

Columbia College
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Columbia USA Online + 1 więcej

Akredytację Krajowej Rady Akredytacyjnej kształcenia nauczycieli (NCATE), Columbia College angielski Education Program wyposaża uczniów w umiejętności i certyfikatów niezbędnych do nauczania w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych, w tym w Dystrykcie Kolumbii i Commonwealth of Puerto Rico.

Bachelor of Arts (zakończenie stopnia)

Dakota Wesleyan University Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Mitchell + 1 więcej

Przygotuj się, by stać się skuteczną i etyczną specjalistę poprzez sensownych połączeń w wartościach napędzane środowisku i współpracy.

Bachelor of Arts w zakresie zarządzania z koncentracją w przedsiębiorczości

PATTEN UNIVERSITY
Online Stany Zjednoczone Oakland USA Online

Bachelor of Arts in Management dur to tradycyjny program studiów biznesowych przeznaczony jest dla osób pragnących zdobyć wiedzę, umiejętności i perspektywy, które pozwolą im stać się skutecznych menedżerów w organizacji lub firmy.