ONLINESTUDIES.PL

W celu poprawy perspektyw zawodowych i uczenia się bardziej specjalistycznych informacji, wielu studentów zdecydować zarobić licencjat, takich jak Bachelor of Arts. Niektóre szkoły pozwalają studentom zdobyć tytuł licencjata na elastycznym harmonogramie poprzez programy online lub w niepełnym wymiarze godzin.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Wyniki wyszukiwania Filter

BA w biznesie i zarządzaniu

Atlantic Business School
Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone New Orleans

Podstawowym celem programu Bachelor of Arts w Atlantic Business School jest zapewnienie absolwentom zrozumienia funkcjonalnych składników biznesowych: ekonomii, marketingu, rachunkowości, finansów, prawa i zarządzania.

Bachelor of Arts w komunikacji

Waldorf University
Online Zaoczne September 2019 Stany Zjednoczone Forest City

Stopień komunikacji online Waldorf przygotuje Cię na wiele ekscytujących pozycji w branży komunikacyjnej, łącząc liberalne kształcenie artystyczne z konkretnymi umiejętnościami pracy i obsługą dla większej społeczności.

Internetowy Bachelor of Arts w projektowaniu graficznym

Kentucky Wesleyan College
Online September 2019 Stany Zjednoczone Owensboro

Program ukończenia studiów licencjackich w zakresie projektowania graficznego ma na celu zaspokojenie stale rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie projektowania graficznego i innych powiązanych dziedzin. Studenci tego programu kończą wymagany rdzeń kursów plastycznych, w których badane są podstawowe zasady sztuki i wzornictwa. Po ukończeniu kursów rysunku i projektowania fundamentów studenci rozpoczynają zajęcia z projektowania graficznego, które skupią się na typografii, projektowaniu marki, publikacji, projektowaniu stron internetowych, animacji i innych zaawansowanych projektach.

Licencjat magistra sztuki

McKendree University
Online September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Bachelor of Arts w zakresie innowacji i przedsiębiorczości społecznej

Ubiquity University
Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Mill Valley

Program cyfrowej pierwszego stopnia BA wszechobecność jest zaprojektowany, aby wyposażyć się do pracy w hiper-kompleks świata - gdzie szybkość zmian rośnie wykładniczo, wzajemne powiązania kwestii jest tkana coraz mocniej, a wydarzenia w dowolnym miejscu może mieć dramatyczne skutki wszędzie.

Licencjat w języku angielskim

Mercy College
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Dobbs Ferry New York Yorktown Heights USA Online + 4 więcej

Rozwijaj silne umiejętności czytania i pisania podczas krytycznego czytania i pisania Stwórz fundament krytycznego myślenia i komunikacji, który możesz zastosować jako pisarz, nauczyciel i w wielu innych środowiskach pracy.

Ba w zakresie technologii informatycznych komputerowego

Northern Arizona University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Flagstaff + 1 więcej

Program został zaprojektowany, aby zapewnić fundamentalne umiejętności ciągłego uczenia się i przystosowania się do szybko zmieniającego się środowiska informatycznego. Program ten obejmuje również oparte na kompetencjach i praktyczne moduły nauczania w celu zwiększenia nabytych umiejętności biznesowych. Części programu zostały zaprojektowane wokół cenionych certyfikatów. Studenci będą także poszerzyć swoje umiejętności to z społeczne, werbalne i międzykulturowych umiejętności biznesowych wymagane przez dzisiejszych środowiskach pracy.

Bachelor of Arts w badaniach interdyscyplinarnych

Royal Roads University
Online Łączone online i stacjonarne Zaoczne 2 - 4 lat September 2019 Kanada Victoria + 1 więcej

Życie nie kończy się, gdy zaczyna się szkoła. Bachelor of Arts w Interdyscyplinarnych Studiach oferuje program dostosowany do unikalnych zainteresowań i harmonogramów. Profesjonalna komunikacja, praktyka środowiskowa, studia sprawiedliwości, biznes - niezależnie od tego, na co kładziemy nacisk, angażujemy się w indywidualne cele akademickie.

Bachelor of Arts in Management - Human Resources Concentration

Benedictine University Online
Online Zaoczne 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone Lisle

Koncentracja zarządzania zasobami ludzkimi bada strategie rekrutacji pracowników, zarządzanie wydajnością i oceną, administrację wynagrodzeń i świadczeń oraz prawo pracy.

Online Bachelor of Arts (BA) w zakresie zarządzania organizacją

Concordia University Chicago - Online Degree Programs
Online August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Stopień zarządzania organizacją zapewnia możliwości w wielu dziedzinach, w tym w biznesie, edukacji, administracji i sektorach non-profit, a także w wielu innych.

Bachelor of Applied Arts

Texas Tech University Worldwide eLearning
Online W pełnym wymiarze godzin 120 godziny September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Studenci ubiegający się o 120-godzinny tytuł Bachelor of Applied Arts and Sciences (BAAS) musi najpierw uzyskać dyplom stowarzyszony od zatwierdzonej instytucji. Ten stopień wymaga 60 godzin zajęć na Texas Tech University, oprócz pierwszych 60 godzin przeniesionych z zatwierdzonej instytucji współpracującej.

Bachelor of Arts (zakończenie stopnia)

Dakota Wesleyan University Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone Mitchell + 1 więcej

Przygotuj się, by stać się skuteczną i etyczną specjalistę poprzez sensownych połączeń w wartościach napędzane środowisku i współpracy.

Bachelor of Arts w zakresie nauk politycznych

UMaineOnline (University of Maine)
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne September 2019 Stany Zjednoczone Orono

Na Wydziale UMaine za Politologii, dowiesz się z profesorami, którzy robią nowatorskie badania, a także dbają głęboko o nauczaniu i doradzających studentów. Niektóre skupiają się na podstawowych wydziału wyobrażeń o polityce, wracając tysiące lat do czasów współczesnych. Inne badania operacji polityki rządu, a dziś w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

W Internecie ogóle stopnia studia licencjackie

Abraham Lincoln University
Online Zaoczne 8 semestry September 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles

Bachelor of Arts w ogólnych badań przygotowuje studentów do wejścia na poziomie pozycji w firmie, przemysłu i organizacji non-profit. Program pozwala studentom indywidualnie dostosować swój program do łączenia znaczną podstawowy zestaw ogólnych kursów edukacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem kursów w obszarach związanych z kariery. Studenci mogą zaprojektować program studiów, który może łatwiej spotkać ich akademickiej ...

Licencjat ukończenia artystycznej w psychologii

Sofia University
Online W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone Palo Alto

BA w Sofii w Programie Psychologii Oferty: specjalnie zaprojektowane programy dla studentów zainteresowanych karierą w psychoterapii, poradnictwa i inne zawody polegające na praktyczne zastosowanie wiedzy psychologicznej.