sdcc05

Bachelor of Arts w psychologii

Opracowany, aby pomóc uczniom realizować akademickie i rozwoju osobistego, zarówno wewnątrz i na zewnątrz sali, program stopnia Psychologia online w San Diego Christian College jest zobowiązana do nauczania studentów stosować psychologię całej niezliczonych dziedzinach, w tym biznesie, edukacji, pracy socjalnej i jeszcze. Program ten stopień jest oferowana w Internecie, na uczelni lub w hybrydowym formacie.

studenci, którzy realizują SDC Bachelor of Arts w stopniu Psychologia w San Diego, jak i online, są wyposażone w możliwości dla badań, oceny programu, nauka obsługa, i wiele innych. Te doświadczenia zapewnić naszym studentom praktyczną wiedzę z teorii psychologicznej, która służy jako fundament swojej kariery w psychologii.

Uczniowie w tym programie będzie miał okazję do ciekawych informacji takich jak kursy Żywotność Rozwoju (HD 364), która jest studium ludzkiego wzrostu i rozwoju przez cały cykl życia. Rozpatrzenie rozwoju fizycznego, emocjonalnego, poznawczego, społecznego, moralnego, duchowego i osobowości będą uwzględnione.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Bachelor of Arts w psychologii i dlaczego San Diego Christian College może być idealnym wyborem dla Ciebie, wypełnij formularz na tej stronie!

Opcje komunikacyjne Kariera

  • Psychiatric Technician
  • Asystent Praca Socjalna
  • Dyrektor Usług Ochotniczych
  • Specjalista ds. Zasobów Ludzki
  • Analityk rynku

Referencje

"Dziękuję SDCC i cały personel Adult Development!" ~ Patricia Scott

"Kiedy wyszedłem, byłem przytłoczony, jak szczera i pasjonująca personel APS była w moim kierunku osiągnięcia moich celów edukacyjnych i osobistych." ~ Sheila Simons

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w San Diego Christian College »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
4 lat
Cena
- $ 439 Koszt Kredyty
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa