Przeczytaj oficjalny opis

Pozwolenie zdalnie rachunkowości zaczyna się od przygotowania zarządzania cyklem, a także pozwala na specjalizację w zakresie rachunkowości w 3. roku. Ten kurs online pozwala realizować mistrz w dziedzinie rachunkowości. Kontroli, audytu i doradztwa i / lub przygotowanie audytu lub nawet coachingu i doradztwa biznesowego funkcji.

compta_licence

Pilot licencji w zakresie zarządzania - specjalności rachunkowości daje ogólną wiedzę na temat zarządzania, koncepcji prawa, ekonomii ... zrozumieć i przeanalizować funkcjonowanie przedsiębiorstw i organizacji. Będziesz Specjalizujemy się w handlu przez teoretyczną pierwszego szkolenia online prowadzone przez naukowców, ale także praktyczne z księgowych reputacji. Moduły specjalne i specjalistyczne certyfikaty: Wprowadzenie do modułu SAP CO w kontroli zarządczej, audytu wewnętrznego ... przygotuje Cię konkretnych spraw w zakresie rachunkowości, audytu i konsultingu.

Dzięki tej licencji, można realizować Master CCA przygotowuje ogólnopolski konkurs audytu CES lub zajmują stanowiska kierownicze i doradcze w oddziałach firm lub spędzić niezbędne certyfikatami CO / FI SAP stać się ekspertem.

Program prowadzony przez:
Francuski

Zobacz 10 więcej kursów w Université Virtuelle (UIV) »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń