BA in Accounting

Université Virtuelle (UIV)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BA in Accounting

Université Virtuelle (UIV)

Pozwolenie zdalnie rachunkowości zaczyna się od przygotowania zarządzania cyklem, a także pozwala na specjalizację w zakresie rachunkowości w 3. roku. Ten kurs online pozwala realizować mistrz w dziedzinie rachunkowości. Kontroli, audytu i doradztwa i / lub przygotowanie audytu lub nawet coachingu i doradztwa biznesowego funkcji.

compta_licence

Pilot licencji w zakresie zarządzania - specjalności rachunkowości daje ogólną wiedzę na temat zarządzania, koncepcji prawa, ekonomii ... zrozumieć i przeanalizować funkcjonowanie przedsiębiorstw i organizacji. Będziesz Specjalizujemy się w handlu przez teoretyczną pierwszego szkolenia online prowadzone przez naukowców, ale także praktyczne z księgowych reputacji. Moduły specjalne i specjalistyczne certyfikaty: Wprowadzenie do modułu SAP CO w kontroli zarządczej, audytu wewnętrznego ... przygotuje Cię konkretnych spraw w zakresie rachunkowości, audytu i konsultingu.

Dzięki tej licencji, można realizować Master CCA przygotowuje ogólnopolski konkurs audytu CES lub zajmują stanowiska kierownicze i doradcze w oddziałach firm lub spędzić niezbędne certyfikatami CO / FI SAP stać się ekspertem.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Francuski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Tunezja - Tunisia Online
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Tunezja - Tunisia Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą