Przeczytaj oficjalny opis

BA (z wyróżnieniem) Kryminologia i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych

Nasz BA (z wyróżnieniem) Stopień kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych jest szeroko zakrojonym programem studiów, który bada zarówno społeczne, jak i osobiste aspekty przestępczości. Analizuje niektóre z najpoważniejszych problemów, z jakimi mamy do czynienia jako społeczeństwo, takie jak: Co powoduje przestępczość i zachowania przestępcze? Czy można zapobiec przestępstwu? Jak i dlaczego powinniśmy karać przestępców? W jaki sposób wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych łączy się ze sprawiedliwością społeczną? Kurs wymaga krytycznego zaangażowania w teorię kryminologii, metody badawcze oraz historię zbrodni i kar.

Po co studiować ten temat?

Studia licencjackie (z wyróżnieniem) Kryminologia i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych zapewnią szeroki zakres umiejętności i wiedzy przydatnych w karierze w ramach wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych lub w innych obszarach, takich jak polityka publiczna, praca socjalna lub samorząd lokalny. Zyskasz zrozumienie społecznych i osobistych aspektów przestępczości, rozwiniesz umiejętności krytycznego myślenia i staniesz się pewny swojej zdolności do analizowania i rozważania różnych teorii socjologicznych, prawnych i ekonomicznych. Zyskasz również możliwość przenoszenia umiejętności w zakresie badań, zarządzania czasem i komunikacji pisemnej.

Metody nauczania i styl

W przeciwieństwie do tradycyjnego środowiska uniwersyteckiego nasze kursy online wykorzystują wirtualne środowisko nauczania. System jest zaprojektowany do śledzenia i zarządzania procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych, gdziekolwiek jesteś.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Studiowanie odbywa się w całości w trybie online, a program studiów może pasować do Twojej pracy i osobistych zobowiązań.

Jesteś wspierany przez cały kurs wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem.

Metody oceny

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Zadania kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach kryminalnych opierają się na doświadczeniu zawodowym i są oceniane przez opiekunów na bieżąco.

Zawsze będziesz świadomy swojej aktualnej oceny wstępnej od samego początku programu, co pozwoli ci ocenić sukces twoich aktualnych metod badania i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy.

Uważamy, że ta przejrzystość zapewnia informacje potrzebne do optymalnego wykorzystania kursu. Osiągamy to poprzez:

  • wyraźne zaznaczanie swoich znaków w książce ocen, które można wyświetlić po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej;
  • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że książka ocen jest zawsze aktualna;
  • ocenianie pracy w całym module zamiast oczekiwania na egzaminy na koniec roku;
  • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia;
  • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny.

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, używamy sprawdzonego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu.

Po pomyślnym ukończeniu studiów licencjackich w zakresie kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia szkoły wyższej na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Miejsca docelowe kariery

Kariery związane z kryminologią i wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych są bardzo zróżnicowane, a kurs ten zapewnia doskonałe szkolenia w zakresie pracy w policji, okresie próbnym, więzieniach, pracy z młodzieżą, usługach przestępczych dla młodzieży oraz sektorach prywatnych i wolontariackich. Inne możliwości obejmują role w ramach usług wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, takich jak funkcjonariusze sądowego aresztu śledczego oraz pracownicy narkotyków i alkoholu. Studenci przenieśli się również do służby cywilnej, dziennikarstwa lub stanowisk zawodowych w ramach sektora wolontariatu, takich jak podmioty zbierające fundusze i kierownicy projektów.

Wymagania wstępne

Mamy elastyczne wymagania wstępne, które uwzględniają zarówno twoje akademickie i zawodowe doświadczenie, jak i twoją motywację do prowadzenia kursu. Istnieją dwa szlaki wejścia na nasz program licencjacki BA (z wyróżnieniem) kryminologii i prawa karnego karnego:

1 - Academic Entry Route

Aby spełnić wymagania dotyczące ścieżki wstępu akademickiego do naszego programu studiów licencjackich (honorowych) kryminologii i prawa karnego karnego, musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

  • Dwa poziomy A lub równoważne; plus
  • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik.
  • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

2 - Otwarta droga wejścia

Zdajemy sobie sprawę, że możesz zdobywać umiejętności na wiele różnych sposobów i że wcześniejsze osiągnięcia w nauce nie są jedynym wskaźnikiem zdolności kandydata. W związku z tym, jeśli nie spełniasz powyższych minimalnych standardów akademickich, możesz nadal kwalifikować się do rejestracji za pośrednictwem naszej otwartej trasy wejściowej.

Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoją motywację do przeprowadzenia kursu, wcześniejsze doświadczenie zawodowe i inne odpowiednie kwalifikacje, które potwierdzą Twoją zdolność do pomyślnego ukończenia programu.

Studenci przyjęci na tej trasie będą mogli rozpocząć kurs i ocenić, czy jest on odpowiedni dla nich w ciągu pierwszych trzech tygodni. Wszyscy kandydaci muszą w tym czasie wykonać pierwsze zadanie, aby kontynuować naukę.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 30 więcej kursów w University of Essex Online »

Ostatnia aktualizacja October 23, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
48 miesięcy
Zaoczne
Cena
18,480 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa