BA (z wyróżnieniem) Biznes i marketing

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

BA (z wyróżnieniem) Biznes i marketing

Nasze studia licencjackie (z wyróżnieniem) w zakresie biznesu i marketingu online zapewniają studentom szerokie i dokładne zrozumienie szybko zmieniającego się otoczenia i działalności nowoczesnego biznesu i promocji rynku.

Moduły biznesowe wprowadzą Cię w coraz bardziej złożone problemy i zachęcą do zastosowania wiedzy i zrozumienia w celu opracowania innowacyjnych rozwiązań. Moduły marketingowe pozwolą nie tylko na lepsze zrozumienie roli funkcji marketingowej w organizacjach, ale także pozwolą na zapoznanie się z specjalistycznymi tematami, takimi jak marketing e-biznesowy i marketing między firmami.

Po co studiować ten temat?

Marketing jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów kreatywnych i stanowi centrum wielu firm. Studiowanie BA (z wyróżnieniem) Biznes i marketing przyczynią się do rozwoju Twojej kariery zawodowej podczas odkrywania pojęć takich jak analiza konsumencka oraz planowanie i wdrażanie programów marketingowych. Szersze umiejętności i wiedza zdobyte dzięki modułom biznesowym będą również wyposażać Cię w różne ścieżki kariery, zapewniając solidne podstawy w badaniach, raportowaniu, analizie i prezentacji.

Metody nauczania i styl

W przeciwieństwie do tradycyjnego środowiska uniwersyteckiego nasze kursy online wykorzystują wirtualne środowisko nauczania. System jest zaprojektowany do śledzenia i zarządzania procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych, gdziekolwiek jesteś.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Studiowanie odbywa się w całości w trybie online, a program studiów może pasować do Twojej pracy i osobistych zobowiązań.

Jesteś wspierany przez cały kurs biznesowy i zarządzania przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem.

Metody oceny

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Zadania biznesowe i marketingowe są oparte na doświadczeniu zawodowym i oceniane przez opiekunów na bieżąco.

Zawsze będziesz świadomy swojej aktualnej oceny wstępnej od samego początku programu, co pozwoli ci ocenić sukces twoich aktualnych metod badania i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy.

Uważamy, że ta przejrzystość zapewnia informacje potrzebne do optymalnego wykorzystania kursu. Osiągamy to poprzez:

  • wyraźne zaznaczanie swoich znaków w książce ocen, które można wyświetlić po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej;
  • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że książka ocen jest zawsze aktualna;
  • ocenianie pracy w całym module zamiast oczekiwania na egzaminy na koniec roku;
  • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia;
  • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny.

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, używamy sprawdzonego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu. Po pomyślnym ukończeniu studiów BA (z wyróżnieniem) w biznesie i marketingu, zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia studiów na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Miejsca docelowe kariery

Stopień biznesowy i marketing zapewnią ci krytyczne i refleksyjne zrozumienie marketingu i jego relacji z szerszym międzynarodowym środowiskiem biznesowym.

Dogłębne zrozumienie, jakie mają nasi absolwenci w swoich studiach, doprowadziło do kariery w takich obszarach, jak doradztwo, reklama, marketing cyfrowy i koordynacja projektów, a także ogólne zarządzanie.

Wymagania wstępne

Mamy elastyczne wymagania wstępne, które uwzględniają zarówno twoje akademickie i zawodowe doświadczenie, jak i twoją motywację do prowadzenia kursu. Na naszym programie licencjackim BA (z wyróżnieniem) są dwa kierunki wejściowe:

1 - Academic Entry Route

Aby spełnić wymagania dotyczące ścieżki wstępu akademickiego do naszego programu studiów licencjackich (Hons) Business and Marketing, musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

  • Dwa poziomy A lub równoważne; plus
  • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik.
  • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

2 - Trasa doświadczenia zawodowego

Zdajemy sobie sprawę, że możesz zdobywać umiejętności na wiele różnych sposobów i że wcześniejsze osiągnięcia w nauce nie są jedynym wskaźnikiem zdolności kandydata. W związku z tym, jeśli nie spełniasz powyższych minimalnych standardów akademickich, możesz nadal kwalifikować się do rejestracji za pośrednictwem naszej otwartej trasy wejściowej.

Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoją motywację do przeprowadzenia kursu, wcześniejsze doświadczenie zawodowe i inne odpowiednie kwalifikacje, które potwierdzą Twoją zdolność do pomyślnego ukończenia programu.

Studenci przyjęci na tej trasie będą mogli rozpocząć kurs i ocenić, czy jest on odpowiedni dla nich w ciągu pierwszych trzech tygodni. Wszyscy kandydaci muszą w tym czasie wykonać pierwsze zadanie, aby kontynuować naukę.

Ostatnia aktualizacja Paź 2018

Informacje o uczelni

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Czytaj więcej

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Pokaż mniej
Colchester , UK Online + 1 Więcej Mniej