BA (z wyróżnieniem) Biznes i informatyka

Informacje ogólne

Opis programu

Aktualizacje koronawirusa (Covid-19):

Nasze aktualne spożycie jest otwarte. Nadal zapewniamy niezakłóconą naukę na wszystkich naszych kursach. Jesteśmy specjalistami ds. Kształcenia na odległość z ponad 25-letnim doświadczeniem w prowadzeniu edukacji online.

Przegląd kursu

Internetowy program BA (z wyróżnieniem) Business and Computing Arden University zapewni Ci umiejętności i wiedzę, które pomogą ci zrobić kolejny krok w karierze. Ten tytuł licencjata (z wyróżnieniem) Business and Computing pomoże Ci zrozumieć zrozumienie podstawowych praktyk biznesowych, ze szczególnym naciskiem na wpływ koncepcji biznesowych i informatycznych w osiąganiu strategicznych celów firmy.

Elastyczny tryb nauki Arden pozwala rozwinąć wiedzę biznesową i informatyczną wokół istniejących zobowiązań. Ten program zapewni Ci umiejętności potrzebne, aby stać się atutem każdej firmy i pomoże ci zbliżyć się do celów zawodowych.

Pełna gama programów oferowanych przez Arden kładzie duży nacisk na zatrudnienie, umiejętności praktyczne i sukces zawodowy. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci inspirować i zarządzać zmianami w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych trendów w dziedzinie informatyki i IT.

Moduły kursu

Poziom 4

Umiejętności do badań interdyscyplinarnych
Ten moduł otwierający pomoże ci spojrzeć na problemy z różnych perspektyw i rozwinąć umiejętności jako ucznia. Zostaniesz przedstawiony swojej internetowej społeczności akademickiej i zaczniesz rozwijać kluczowe umiejętności osobiste i zawodowe, aby poprawić swoje perspektywy zawodowe.

Technologia komputerowa
Uzyskasz przegląd projektu systemu, sprzętu, oprogramowania i podstaw sieci. Moduł ten zajmuje się w sposób praktyczny budowaniem i utrzymywaniem systemów komputerowych oraz zaspokajaniem potrzeb użytkowników.

Systemy informacyjne w organizacjach
Ten moduł analizuje sposoby gromadzenia danych, określania potrzebnych danych i tego, co chcesz z nich uzyskać, aby zapewnić Twojej organizacji przewagę.

Zrozumienie środowiska biznesowego
Zapoznaj się ze strukturą biznesową i obowiązkami interesariuszy. Dzięki temu modułowi zaczniesz rozumieć podstawowe koncepcje biznesowe, takie jak podaż i popyt, konkurencja, rynki i efekty rządowe.

Zasady marketingu
Ten moduł rozpoczyna się od podstawowych definicji, po których nauczysz się analizować firmy i szersze rynki. Nauczysz się również rozkładać rynki na segmenty i stosować dynamiczne narzędzia marketingowe.

Ludzie w organizacjach
Organizacje odnoszące sukcesy wiedzą, jak prowadzić i motywować swoich pracowników, a ten moduł bada rzeczy, które sprawiają, że ludzie tykają. Dowiesz się, jak najlepiej działają zespoły i jak skutecznie zarządzać zmianami.

Poziom 5

Etyka badań w działaniu
Ten moduł daje szansę zaprezentowania swoich umiejętności poprzez pracę nad własnym projektem. Określisz metodologię, rozwiniesz szereg umiejętności i weźmiesz pod uwagę kwestie etyczne podejmowanej pracy. Później uwzględnisz to w praktyczny sposób, pracując nad ostatecznym projektem.

Komunikacja danych
Po zebraniu wszystkich danych i zbudowaniu odpowiedniej bazy danych, informacje te muszą zostać przetransportowane tam, gdzie powinny. W tym module dowiesz się, jak dane przemieszczają się w sieci.

Systemy jakości w IT
Normy jakości są ustalane przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO). Ten moduł wyjaśni kody ISO ważne dla branży IT, jak zapewnić złoty standard jakości i co może pójść nie tak.

Strategiczne systemy informacyjne
Ten moduł analizuje takie trendy, jak inteligencja biznesowa (BI), zarządzanie relacjami z klientem (CRM), planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ERP) i poprawa wydajności biznesowej (BPI). Rozwiniesz lepsze zrozumienie systemów informatycznych w organizacji ze strategicznego punktu widzenia.

Zarządzanie w różnych kulturach
Globalny biznes wymaga od nas uwzględnienia kultur narodowych. Ten moduł pyta, w jaki sposób nasze produkty będą działać na różnych rynkach, jak ułatwić wielokulturową siłę roboczą i inne kwestie istotne dla współczesnego biznesu.

Przedsiębiorczość i przedsiębiorczość
Przedsiębiorcy na wszystkich poziomach potrzebują pewnych narzędzi i technik, aby mogli się rozwijać. Ten moduł dotyczy postępów w dużym biznesie, od początkowych innowacji, przez wczesny wzrost i dalej.

Poziom 6

Aktualne trendy w sieci
W tym stale rozwijanym module będziesz patrzeć na najnowocześniejsze technologie i ich wpływ na ludzi. Ocenisz, czy nowe produkty ulepszają stare, i ocenisz wpływ innowacji w sektorze łączności.

Zarządzanie w IT
Dowiesz się, jak zostać menedżerem w dziedzinie IT i technologii. W tym module opisano, jak zlecać na zewnątrz, radzić sobie z kontrahentami i konsultantami, zarządzać własnym działem i zmieścić się w firmie, gdy będziesz badać kolejne kroki.

Współczesne problemy zarządzania
Korzystając z najnowocześniejszego sposobu myślenia, moduł ten bada problemy, przed którymi stoją dziś menedżerowie, w tym zrównoważony rozwój, wybory moralne i etyczne oraz wartości korporacyjne. Zastanowisz się nad zmieniającym się światem, w tym globalizacją, społecznościami, w których żyjemy, oraz nad zmianami w naszym otoczeniu gospodarczym.

Zarządzanie międzynarodowe
Poznaj sposoby funkcjonowania międzynarodowych firm z zespołami na całym świecie. Naucz się zarządzać odległymi zespołami z różnicami kulturowymi, używając najbardziej skutecznych technik.

Planowanie i projekt badań
Ten moduł końcowy daje możliwość specjalizacji w obszarze programu, który najbardziej Cię interesuje. Z opiekunem opiekuńczym określisz obszar interdyscyplinarny związany ze stopniem naukowym. Będziesz musiał uwzględnić wszystkie umiejętności nabyte w programie, aby ukończyć tę ważną pracę.

Partnerstwa branżowe

Po zapisaniu się na kurs BA (z wyróżnieniem) Business and Computing , będziesz mieć możliwość uczestniczenia w następujących programach rozwoju umiejętności biznesowych:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

Cisco Networking Academy
Zdobądź realne podstawy w dzisiejszych najbardziej wartościowych umiejętnościach technicznych. Użyj prawdziwego sprzętu, oprogramowania i symulatorów, aby zdobyć wiedzę techniczną w co najmniej 1 lub 2 obszarach o wysokim zapotrzebowaniu.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

Saleshead Trailheads
Do wyboru jest 140 Szlaków i 520 odznak, obejmujących wiele aspektów biznesowych, obliczeniowych i korzystania z Salesforce jako narzędzia zarządzania.

v3Sx3tYz5uBw44tS7o_dKjvrgTVS4sRf5WeD0nrLEqBewXl8dVN7BB6dvYx5jL1dYV73nK7oHIkjrppinjHjT4Led1loEHvqga_VOMc5KdTW9PS60AKHjPOPU5TPc4ySQrLSmMGC

Amazon Web Services
Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na pracowników w chmurze, AWS Educate stanowi bramę akademicką dla następnej generacji specjalistów IT i chmur

Jak to działa?
Udział z naszymi partnerami branżowymi jest całkowicie dobrowolny. Twój udział lub decyzja o rezygnacji z studiowania tych dodatkowych dodatków nie będzie miała żadnego wpływu na twój stopień naukowy ani uzyskane oceny.Co mówią nasi uczniowie:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

„Zdecydowanie poleciłbym Arden, ponieważ sam nauczysz się badać i rozwiązywać problemy, aw razie potrzeby będziesz mieć kopię zapasową z nauczycielami”.

Marcel Wahrhaftig,
BA (z wyróżnieniem) Business (CMI)
Niemcy

IV8P8PmtD6QTETiXmsPFC8eYT9rxATz2k2VsPbS7VDSIWZtpJA5CRCYnYbZfnAROPEBTYCXvPlDCCNmLnj8D_vCkwFbEDuF9l2KzBNaRFl0THmG3U6WoE5ZmRGSrNeEBRGjSCzwj

„Wybrałem ten kurs online, ponieważ mam 4 dzieci i pełnoetatową pracę. Najlepsze jest to, że dzięki platformie internetowej mogę zorganizować swój czas według własnego uznania”.

Peter Huszaros
BSc (z wyróżnieniem) Computing
Niemcy

 

Wymagania kwalifikacyjne

Aby wziąć udział w tym kursie, musisz zwykle:

  • Dwa przedmioty na poziomie GCE lub równoważnym, plus zaliczenia na ocenę C lub wyższą z trzech przedmiotów na poziomie GCSE lub równoważnym; LUB
  • Ukończony uznany program dostępu lub równoważny
  • Dla studentów, których wcześniejsze nauczanie nie było prowadzone w języku angielskim: IELTS 6.0 lub odpowiednik (nie mniej niż 5,5 w dowolnym elemencie).
Jeśli masz doświadczenie zawodowe

Zachęcamy i rozważamy wnioski od osób, które są w stanie wykazać swoją motywację do studiowania programu. Poprosimy o Twoje osobiste oświadczenie wraz z CV i referencjami na poparcie Twojego wniosku.

Opłaty

13 500 £ (Wielka Brytania i UE), 13 150 £ (międzynarodowa)

Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Czytaj więcej

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Pokaż mniej