BA (z Wyróżnieniem) Architektura I Projektowanie Wnętrz

Interactive Design Institute

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BA (z Wyróżnieniem) Architektura I Projektowanie Wnętrz

Interactive Design Institute

W pełni akredytowany przez University of Hertfordshire i dostarczone do Ciebie w Internecie przez Instytut Wzornictwa Interactive, BA (z wyróżnieniem) Architektura wnętrz i wzornictwo kurs pozwala możliwość studiowania kierunku stopniu uznawane na całym świecie brytyjskiej czasami, które odpowiadają Ci ci. Twój temat specjalistą opiekun daje jeden do jednego czesne, a pomóc w rozwijaniu swoich umiejętności projektowania przestrzennego 3D w celu stworzenia lepszych warunków do osób, które z nich korzystają. Będziesz mieć jeden do jednego czesne, wskazówki i komentarze w studio osobistego badania IDI w ramach strony internetowej, IDI-w badaniu, poprzez szereg zadań praktycznych. Są to silny nacisk na rysunku technicznego ręcznie i za pomocą oprogramowania CAD. Będziesz uczył poprzez połączenie nauki, osobiste studium, a poprzez działania na pracę grupy z rówieśnikami na forach IDI. Do czasu, kiedy absolwent zostanie wyposażony w całą wiedzę i umiejętności potrzebne, aby rozpocząć karierę w branży architektury wnętrz.

Uprawnienie do członkostwa studenckim BIId

Jako student na BA (z wyróżnieniem) Architektura Wnętrz i Wzornictwa Oczywiście, że będzie ubiegać się o członkostwo studenckiej Brytyjskiego Instytutu Projektantów Wnętrz (BIId). Na realizację swojej nagrody z Uniwersytetu Hertfordshire będzie można dołączyć jako członka stowarzyszonego na poziomie 3 BIId Profesjonalne Ścieżki, krok w kierunku coraz BIId zarejestrowana projektanta wnętrz.

Co to dotyczy kursu?

Jako student na BA online (z wyróżnieniem) Architektura Wnętrz i Wzornictwa Oczywiście, że będą musieli wypełnić trzy poziomy badań, z których każda zawiera moduły, które jeszcze bardziej zrozumienie branży architektury wnętrz i branży twórczej w ogóle. W ciągu BA (z wyróżnieniem) kierunku studiów będzie:

  • Być prowadzony poprzez działania, które rozwijają różne umiejętności w tym z użyciem CAD, Adobe Illustrator i Adobe Photoshop, aby uczynić modeli 3D
  • Zostań biegły w terminologii architektonicznej i technik rysunkowych ortograficznych prototyp, testy i profesjonalnie zaprezentować swoje projekty
  • Dalsze zrozumienie tego, jak ludzie zajmują miejsca, aby umożliwić Ci poprawy jakości środowiska, które zamieszkujemy
  • Opracowanie nowatorskich podejść do projektowania przestrzennego i przekształcenie istniejących przestrzeni i skatalogować to w swoim portfolio za radą swojego nauczyciela

Studia BA (z wyróżnieniem) Architektury Wnętrz i Wzornictwa w Internecie z IDI

Przez czas trwania kursu, będzie pełne liczby ocen ścisłych terminów, które koncentrują się na rozwijaniu umiejętności wymaganych od Ciebie, jak opisano w efektach uczenia się dla każdego modułu. Inny niż w terminach, jesteś wolny, aby pracować w godzinach, które odpowiadają Ci bez ustalonych porach tutoriale, wykłady i egzaminy. Skontaktuj się ze swoim opiekunem jest asynchroniczne i przez IDI-Study otrzymasz odpowiedzi na w razie potrzeby komentarze, opinie i wskazówki jak i. Podczas gdy opiekun i personel pomocniczy IDI będzie pod ręką, aby pomóc, będziesz musiał pokazać swoją zdolność do samodzielnej pracy w celu realizacji projektów z wykorzystaniem środków jakości oferowanych na IDI-Studium. Dyskusje i działania grup odbędzie się w ramach forum i można się spodziewać, że regularnie przyczynia się do pomocy swoją pochylony i uczenie się innych.

Zespół IDI Pomoc Student będzie dostępna i chętnie odpowie na wszelkie Państwa pytania od 9 do 5, od poniedziałku do piątku. Nasz zespół pomocy technicznej będą również dostępne w tym czasie, aby pomóc Państwu wszelkich problemów technicznych można napotkać.

Rozpocznij Daty

W lutym, czerwcu i październiku istnieją trzy daty rozpoczęcia w roku. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

BA (z wyróżnieniem) Architektura wnętrz i projektowanie Wymagania kwalifikacyjne

Skarżący UK

Dla kandydatów w Wielkiej Brytanii wymagamy 96 punktów UCAS z poziomu GCE A (lub równoważnego), w tym przedmiotów związanych ze sztuką, a także języka angielskiego i matematyki w klasie 4 lub wyższej (stopień C i D lub powyżej, jeśli przed rokiem 2015) lub odpowiednie Poziom równoważnych umiejętności i doświadczenia.

Skarżący International

Będziesz normalnie ukończeniu kursu wstępnego stopnia w odpowiedniej temat, który może być podstawą lub równoważny kurs prowadzący do BTEC Narodowego dyplomu / zaświadczenia lub równoważnego międzynarodowej kwalifikacji.

język angielski

Wszyscy kandydaci z innych niż większość krajów anglojęzycznych muszą przedstawić dowód znajomości języka angielskiego. Jeden z następujących kwalifikacji (lub odpowiednik) jest wymagane:

  • GSCE języka angielskiego klasy AC
  • IELTS 6.0 (z nie mniej niż 5,5 w każdym zespole)
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 15, 2018
Duration
Czas trwania
4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
4,500 GBP
standardowe opłaty za kurs na poziomie stopnia rocznie
Information
Deadline
Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Paźdz. 15, 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 15, 2018
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą